Sizce Dedikleri Bir Anlam Tasiyor mu ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve jelly_bon tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : jelly_bon
  1. jelly_bon

jelly_bon OffYineKapaliTümKapilar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ayyyy, kizlar aylardir bi türlü cözülmek bilmeyen bir muamma'nin icindeyim ... :bbo:

Görüstügüm biri var, ilk görüste vuruldum kendisine. akannehir
    Iste tanistik, telefon numarasi alisverisinde bulunduk. Ve 2 veya 3 aydir görüsüyoruz, görüsmelerimiz sadece telefonlasmaktan ibaret.
    Neden diye sorarsaniz, cünkü suan askerligini yapmakta, alman vatandasi oldugu icin, burada yapiyor askerligini. Benden 1 saat uzaklikta hemde:jeyyar:
    Ve maalesef yillik izinini harcamis durumda, ama ziyaretcilere acik.
    Isin kötüsü daha aramizda gecenlere bi ad koyamadik.

Simdi ben dün aksam aramizda gecen konusmadan kisa bölümler iletiyorum sizlere.

O: Benim Kiz Arkadasim beni her gün ziyaret ediyor, o senin gibi degil.
    Ben: Ne demek benim gibi degil, anlamadim.
    O: Bosver, unut gitsin.

(Bu arada bir kiz arkadasi yok, arasira kizarkadasim var diyip kiskandirmaya calisiyor):nazar:

O: Sen kesin baska erkekler ilede görüsüyorsundur, onlari her zaman ziyaret ediyorsundur, yani bulusuyorsundur demek istedim .
    Ben: Yok canim, daha neler (Bide kahkaha bastim o esnada, akilsizim iste sempatiksalakcinni) .

O: Benimle neden telefonlasiyorsun ?
    Ben: Önce sen söyle, sen benimle neden telefonlasiyorsun ?
    O: Hic, öylesine.
    Ben: Hmm öyle mi, bende öylesine telefonlasiyorum seninle.
    O: Öylesine demek, pekala telefon görüsmemizi uzatmaya gerek yok o halde (Kizarak söyledi bunu) .

Arkadaslarima anlattim, onlar bana resmen gel beni ziyaret et demeye getirmek istemis dediler, yani direk olarak söylemesede, konuyu hep oralara getirmek istemis.

Siz ne düsünüyorsunuz ?

Bu arada arkadasimin profilinden yaziyorum, kendi sifremi unutmusumda ohaoldumsmile, yeniden kayit oldum, fakat üyeligimin aktiflestirilmesi gerekiyormus, sabredemedim :KK46:

2. 21 Temmuz 2010
  3. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Ne dicek cnm beni hiç ziyaret etmiosun arada bir yanıma gel demeye çalışıyosempatiksalakcinni

Telefonlaşma konusuna gelince bence oda aranızdaki ilişkiye bi isim koymamanızdan şikayetçi isim koymak istiyo.

4. 21 Temmuz 2010
  5. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    gel beni ziyaret et diye bağırıyo resmen nası anlamadın hayret ediyorum şu anda:))

6. 21 Temmuz 2010
  7. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    açık açık beni ziyarete gel demiş daha ne desin.

8. 21 Temmuz 2010
  9. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    bencede zaten neden gitmiyorsunki

10. 21 Temmuz 2010
  11. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

O: Sen kesin baska erkekler ilede görüsüyorsundur, onlari her zaman ziyaret ediyorsundur, yani bulusuyorsundur demek istedim .
    Ben: Yok canim, daha neler (Bide kahkaha bastim o esnada, akilsizim iste sempatiksalakcinni) .

O: Benimle neden telefonlasiyorsun ?
    Ben: Önce sen söyle, sen benimle neden telefonlasiyorsun ?
    O: Hic, öylesine.
    Ben: Hmm öyle mi, bende öylesine telefonlasiyorum seninle.
    O: Öylesine demek, pekala telefon görüsmemizi uzatmaya gerek yok o halde (Kizarak söyledi bunu) .

saçma sapan muhabbetler dicem... ne demek öylesine. ne demek kesin başkalarıyla da görüşüyosun...

gitmeyi düşüneceğine bu saçmalıkları düşün bence

12. 21 Temmuz 2010
  13. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Aylardır çözülmeyen muamma dediğiniz şey 2-3 aylık telefon görüşmesinin heyecanı ve söylenenlerini kulağınız duymaz, yazılanları gözünüz görmez hale getirmiş.

İlk görüşte vurulup telefon numaralarınızı almış, sonrasında hiç de hoş olmayan konuşmalar yapmışsınız ve garip bir umut içindesiniz. Sebep olarak da askerliğini gösteriyorsunuz ama adını koymadığınız, başkalarıyla da gerçekleştirmesi çok muhtemel görüşmelerden anlamlar çıkarıyorsunuz. ohaoldumsmile Konuşmalarınızdan kısa bölümler vermişsiniz, uzun hali daha manalıdır umarım. :nazar:

1. Gelmenizi isteyen adam bunu "benim kız arkadaşım bıdı bıdı..." diye ima etmez. (Başkası bunu hakaret sayar.) Sizi kıskandırmak için kız arkadaşı olduğunu varsayıyorsunuz. 2-3 aydır telde görüştüğünüz bir adamın gerçekten bir sevgilisi olabilir, olmaması sizin iyi niyetiniz. Nasıl olsa aranızda adı konmuş bir durum da yok isterse onunla evlenebilir bile. şakkıdı

2. "Sen kesin başka erkeklerle de görşüyorsundur..." Ne iğrenç bir laf. :1closedeyes:
    Bu da hakaret sayılır, siz kahkahayla karşılık vermişsiniz. Laf olsun diye söylemişse bile kesin emin olmuştur. Üstelik onunla 2-3 aydır sadece telefonda görüşüyorsunuz, aynı şekilde başkalarıyla görüştüğünüzü de düşünmüş olabilir. Söylediklerine rağmen rahat davranıyor olmanızdan edinmiş olabilir bu izlenimi... Artı, o da başka kızlarla görüşüyor olabilir aynı anda, (tuşlara basacak zor değil) bu nedenle aynı şeyi sizden de bekleyebilir... :kahve:

3. Benimle neden telefonlaşıyorsun? sorusuna "önce sen" demişsiniz. Cevap "öylesine..." Ne kadar açık değil mi?
    Üstüne üstlük "Ben de öylesine...dedim, kızarak telefonu kapattı" diyorsunuz.(Bu, hoşunuza gidiyor.) Sizin yapmanız gerekeni yapmış. Önce o "öylesine" diyor, alakanızı değersizleştiriyor, aynı cevabı siz verince "çok da umrumdaydı" dercesine görüşmeyi kesiyor.

Diğer arkadaşların yorumları sizin istediğiniz gibi... Ben gerçekçi baktım, sizin paylaştıklarınızı kanıt göstererek, acil yanıt istediğinizi belirttiğiniz için, yoksa o denli net ki yorumlamaya gerek bile görmezdim ama gidip görüşmeniz konusunda diğerlerine katılıyorum. En azından tavırlarıyla belli eder durumunu da şu sineye çektiklerinizin ne kadar yersiz olduğunu görürsünüz. Hoş, bunlar da gayet açık... Yaşla alakalı olabilir, heyecanla alakalı olabilir, lütfen daha kontrollü, daha dikkatli olun, yoksa üzülürsünüz... sengözlerimebaksanab

14. 21 Temmuz 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ben bir mana çıkaramadım niyeysesempatiksalakcinni

askerden sonra muhtemelen sizi aramayacaktır. mana çıkarmaya çalışıyorsunuz ama bu yazdıklarınızdan ben hiçbir şey çıkaramadım olumlu olarak:nazar:

16. 21 Temmuz 2010
  17. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet görüşe gel diyo resmen işte:lepi:

18. 22 Temmuz 2010
  19. sunglases