sizce hamilemiyim?lütfen yardım...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve angel_eda tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

28 Aralık 2008
    Konu Sahibi : angel_eda
  1. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar,merhaba,öncelikle aranıza yeni katıldığımı belirtmek isterim. internette problemim için ararken bu siteyi buldum ve her üyesinin çok seviyeli olduğunu düşündüğüm için ben de kaydoldum foruma. neyse konuma geleyim, 16 aylık evliyim. kızlığımda adet günlerim çok düzenli olmadığı için düzene girer umuduyla koruma yöntemi olarak doğum kontrol haplarını seçtim. hapı bırakalı yaklaşık 3 ay oldu ve bu ay 17 aralıkta olmam gereken adet tarihim hala olmadım. geciktiğimin 3. ve 7. günü idrar testi yaptım negatif. yine 7.günü kan testi yaptırdım o da negatif çıktı. ama hala bişey olmadı.olacak gibi de görünmüyor. burdakileri okuyunca da kan testinden bile şüphelenmeye başladım.sizce idrar gebelik testini yine yapayım mı? yapacaksam da ne zaman yapmamı tavsiye edersiniz? yardımlarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkürler.a.s.

2. 28 Aralık 2008
  3. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    QUOTE=angel_eda;4696545]arkadaşlar,merhaba,öncelikle aranıza yeni katıldığımı belirtmek isterim. internette problemim için ararken bu siteyi buldum ve her üyesinin çok seviyeli olduğunu düşündüğüm için ben de kaydoldum foruma. neyse konuma geleyim, 16 aylık evliyim. kızlığımda adet günlerim çok düzenli olmadığı için düzene girer umuduyla koruma yöntemi olarak doğum kontrol haplarını seçtim. hapı bırakalı yaklaşık 3 ay oldu ve bu ay 17 aralıkta olmam gereken adet tarihim hala olmadım. geciktiğimin 3. ve 7. günü idrar testi yaptım negatif. yine 7.günü kan testi yaptırdım o da negatif çıktı. ama hala bişey olmadı.olacak gibi de görünmüyor. burdakileri okuyunca da kan testinden bile şüphelenmeye başladım.sizce idrar gebelik testini yine yapayım mı? yapacaksam da ne zaman yapmamı tavsiye edersiniz? yardımlarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkürler.a.s.[/QUOTE]

merhaba canım evlendikten sonra adetin düzene girmiş miydi?her ay düzenli adet oluyor muydun?17 aralıkta olmam gerekiyoprdu dedmişsin ama hala olmamışsın aradan da baya bi zaman geçmiş.neden testlerde cıkmamıs ki...adetin düzenli duruma girdiyse ve hala adet olmadıysan bi idrar testi yap su eczanede satılan evde yapılanlardan olsa çıkar bu vakte kadar.hani yumurtlama dönemleri insandan insana değişiyor ama genelde sağlıklı bi insanın 12 16 arası yumurtlama zamanı baslıyor.bende amileyim 10 haftalık adetim sadece1 gün gecikti diye test yaptım pozitif cıktı.inşallah vardır.anlaşılan bebiş istyorsun inşallah rabbim seni ve anne olmak isteyen tüm herkesi anne yapar...saglıcakla kalll.iyi haberlerini bekliyorumm:ecrin_bebek:a.s.

4. 28 Aralık 2008
  5. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    canim dr ye git istiyosan emin olmak icin. allah korusun farkli bir problem varsa onlemini almis olursun

6. 28 Aralık 2008
  7. ikra_

ikra_ Guest

cnm bende aynı senin gibiyim adetim bir haftadan fazla gecikti ve hiçbir blirtimde yok . ama döllenmeden 3 4 gün sonra bile kanda çıkması gerekirdi . belki bu ay yumurtlaman geç olduğu için reglin gecikmiştir. bence hemen doktora git . çnkü regl gecikmesi herneolursa olsun önemli bişey . yumurtlamanın geç olmuş olma ihtimali gibi daha olmamış bile olabilir . ama ımarım hamilesindir

8. 28 Aralık 2008
  9. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilginize teşekkürler arkadaşlar.inşallah hamileyimdir.bu hafta hemen doktora gidicem...

10. 29 Aralık 2008
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    kanda genellikle doğru çıkar,eğer geç döllenme olmadıysa

12. 29 Aralık 2008
  13. ayseavea

ayseavea Guest

kızlar bişey sormak istiyorum.adetim 4 gün geçti.bugün koyu sıvı kan şeklinde sıvı geldi ama adet kanı gibi sürekli diil.birde idrarım kanlı geliyo hamile olabilirmiyim

14. 29 Aralık 2008
  15. Mozijiku

Mozijiku Editör Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Cnm olabilirsin tabi belki yerleşme kanamasıdır. Kan testinde belli olur aslında hemen yaptırsan hihoyyyt

16. 29 Aralık 2008
  17. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba angel, doğum kontrol hapını bıraktıktan 4 ay sonra düzene girdi benim adetim, 22 güne kadar gecikme yaşadım, ben de aynı senin gibi kan testi yaptırmıştım ama negatif.. bence telaşlanacak bişeyin yok benim 3 aydır düzene girdi artık. doğum kontrol hapları böyle yan etkiler yapabiliyo....:enbuyukkk:

18. 29 Aralık 2008
  19. 22411512241151

22411512241151 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım