Sizce hamilemiyimm ??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve elifemek tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : elifemek
  1. elifemek

elifemek Guest

Merhabalar ben yeni üye oldum site içindeki dialoglar çok hoş herkes yardım sever :teselli:
    Bende sizden yardım isteyeceğim arkadaşlar...
    Evliliğim daha çok yeni geçen hafta 4. ayımızı doldurduk hihoyyyt
    Hastalığım yeni bitmişti ve kocam ilişkiye girmek istedi hastalığım yeni bittiği için hamile kalma riskim olmadığını söyledi ve içime boşaldı :kedi:
    Normalde korunuruz ama bu sefer böyledi istedi sizce hamilemiyimdir arkadaşlar :çok üzgünüm:
    Ben ve eşim daha çok genciz onun ailesi memleketinde ve benim ailemde yurtdışındalar bunları danışabileceğim kimse yok :KK43:
    Cevaplarınızı bekliyorum sevgili dostlar :1rolleyes:

2. 15 Ağustos 2009
  3. Kardelen

Kardelen çok şükür Pro Üye

Beğenildi:
    2.358
    Ödül Puanları:
    538
    Olabilir canım takvim usulü korunmanın pek garantisi yok..Adet zamanını bi bekle bakalım..:KK46:

4. 15 Ağustos 2009
  5. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    normalde her dönemde girilen ilişki gebe bırakabilir.Diyelimki adet sonrası ilişkiye girdin ve spermler içeride 4-5 gün yasadı.O sırada erken bir yumurtlama olursa,döllenme olabilir.Ama şu varki,zaten yumurtlama döneminde bile girilen ilişkide hamile kalma şansın %20-25.Birde ilişki zamanını göz önune alırsak çok buyuk ihtimalle hamile değilsindir.Ama bu takvim yöntemine sakın guvenme canım.birdahaki sefer dikkatli ol:)))

6. 15 Ağustos 2009
  7. asspirin

asspirin minik mucizem Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim bildiğim adet bittikten sonraki 4 günün herhangi bi tahlikesi yok ama kesin olmazda denilmez allah gönlüne göre versin ama kafanı bu konuyla meşgul etme o zaman adetin gecikir sürekli düşünmemeye çalış

8. 15 Ağustos 2009
  9. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence zor gibi...

10. 15 Ağustos 2009
  11. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle tebrik ederim. sağlıklı, mutlu, huzur dolu bir ömür dilerim eşinle sana.

reglin biter bitmez girdiğiniz ilişkinin hamilelikle sonuçlanma şansı çok az bence. ama bir bebek istemedikçe periyodunun her gününde mutlaka korunmanızı tavsiye ederim. arkadaşların bahsettiği gibi spermler 48-72 saat kadar canlı kalabiliyor ve bir erken yumurtlama durumunda döllenme olabilir.

önlemleri baştan alalım ki sonradan sıkıntıya girmeyelim çünkü sözkonusu olan bir can oluyor..

12. 15 Ağustos 2009
  13. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım evet ihtimal düşük ama yok değil yani olabilir bu takvim usulü sadece genel bi kavram . bu durum da herkes de aynı olmyor. adet tarihinde bile yumurtlayan insanlar varmış. bu doktorun açıklaması .

14. 15 Ağustos 2009
  15. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım hamile olma ihtimalin çok düşük ama hiç yok da değil
    kimi insan korunduğu ahlde bile hamile kalabiliyor
    bu işler belli olmuyor yani
    test yaptırısın adetin çok gecikirse