Sizce Hangi Süt ???

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve gamur tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : gamur
  1. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    HANIMLAR OĞLUŞUM 1 YAŞINA GİRİYOR DOLAYISIYLA SÜTE BAŞLIYCAM AMA HANGİ SÜT KARAR VEREMİYORUM SİZCE HANGİ SÜT DAHA İYİ.
    BİLİYOSUNUZ HEPSİNE GÜVEN OLMUYO MALESEF FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM .....:uhm:

2. 6 Kasım 2009
  3. eness

eness Avoncu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    süt derken pastörize sütlerin markasını mı soruyorsun yksa aptamil junier gibi devam sütü niteliğindeki sütlerden mi

4. 6 Kasım 2009
  5. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tabi pastörize zaten bugüne kadar hep devam sütü kullandık ama 1 yaşına gireceği için normal süt olarak soruyorum..

6. 6 Kasım 2009
  7. eness

eness Avoncu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    1 yasından sonra da sadece aptamılın devam sutlerını kullanan da var da o yuzden sordum :) 1 yasına geldiğinde keçi sütü bulablırsem kullanıcam ama bulamazsam pınar her zaman tercihimdir

8. 6 Kasım 2009
  9. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benm kzımda 1 yasında.ben aptamil junior kullanıyorum.şişelerde varya.o ve pınarın minik kutularını alıyorum pipetiyle içiyor :)
    ne kadar 1 yasında olsada bizim içtiğimiz pastorize sütler hala sindirim sisteminde sorunlara neden oluyor maalesef.gaz/kabızlık/ishal vb.eğer illa onlardan vericem dersen pınar al ve sulandırarak ver.(bence)

10. 6 Kasım 2009
  11. dilshad

dilshad Guest

buyuk kizim 34 aylik. yakin zamana kadar surekli pinar cocuk sutu kullandik. celen'in dedigi gibi ben de normal sutun agir gelecegini dusunuyorum ve 3 yasina kadar icirmeyecegim. bu konuda nette de pek cok arastirma yaptim, sade inek sutu yerine yogurt ve peynir yedirin, diyorlar.. pinar cocuk sutune doneyim: maalesef yakin zamanda birkac tatsiz deneyim yasadik pinar urunleriyle ilgili (midenizi bulandirmamak icin ayrinti yazmayacagim). o yuzden ben de nestle cocuk sutune gectim. onun da icerigi super, bir inceleyin, simdilik memnunuz.

12. 8 Kasım 2009
  13. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    benim kızım sekizbuçuk aylık bir aydan daha fazladır normal kutu inek sütü içiyor çokta güzel sindiriyor
    keşke daha önce verseydim valla çok pişmanım mamaların tuzaklarına kanıyoruz hiçbişey yapmıyor herçeşit sütüde veiyorum pınar, içim ,sütaş,dost süt hepsi aynı istediğini kullan

14. 17 Nisan 2010
  15. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    tesedüfen gördüm bu mesajımı evet hata yapmışım süt vererek
    kızım şu anda kansız süt yüzünden bilinçsizce öneride bulunduğum için üzgünüm

16. 17 Nisan 2010
  17. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bencde kesinlikle çocuklar belli bir yaşa gelene kadar süt verilmemeli başka şeylerden alsın vitamini henüz erken bencede