Sizce Hangisi? ( RESİMLİ )

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve piTis tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : piTis
  1. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Yardımlarınız için teşekkürler kızlar victoria'nın modelinden kestirdim... kaydirigubbakcemile2

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 27 Mayıs 2010
  2. 12 Mayıs 2010
  3. piTis

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Bu model daha çok geçen yıl modaydı sanki ama hala çok hoş ve güzel duruyor bence.

Bu modelin arkasında bırakılan kuyruk farklı olmuş biraz da hoşuma gitmedi değil, bundan bikaç sene öncede moda olmuştu o tip saç bırakma.

Bu üçüncüsü bob model ama ben o kadar kısa kakül bırakamam, yakışmıyor. Bu yıl çok da trend olacak gibi...

Vee sonuncusu, onu da beğendim, uzun ve havalı görünüyor, sizce hangisi yaaa...

Son düzenleme: 22 Mayıs 2010
  4. 12 Mayıs 2010
  5. piTis

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    .....

Son düzenleme: 22 Mayıs 2010
  6. 12 Mayıs 2010
  7. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    zaten sen kararını vermişsin ki....senin yüzünü görmeden hangisinin yakışacağını bilemeyiz...sadece beğendiğimiz modeli söyleyebiliriz..bende sonuncuyu beğendim...

8. 12 Mayıs 2010
  9. dilosamet

dilosamet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım eğer bob modelini kestireceksen arka ve önü biraz daha orantılı kestirmeni tavsiye ederim.benim saçlarım bob modeli ben orantılı kestirdim uzadıkca daha bir güzel duruyor bi arkadaşımda benimle aynı kestirmişti o arka iyice kısa olsun ön uzun olsun dedi kısayken gerçekten güzel duruyordu ama uzadıkca kötü bir görüntü oldu sanki kuaför akrayı kesmiş önü unutmuş gibi dengeli kestirmeni tavsiye ederim

10. 12 Mayıs 2010
  11. piTis

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86

Ben sizin fikirlerinizi merak ediyorum çünkü bunlar arasında karasız kaldım, resim eklemek isterdim ama deşifre olmamak için eklemiyorum sempatiksalakcinni yüzümü kapatırsam da bi işe yaramaz. Biraz tarif etmeye çalıştım işte... :sm_confused:

12. 12 Mayıs 2010
  13. piTis

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86

Evet bu yıl çok popüler olacak gibi görünüyor... Peki arkada kuyruk gibi bırakılmış saçlar nasıl? Bir yıl öyle saç bırakmak çok moda olmuştu, bu yıl tuhaf olur mu acaba? :uhm:

14. 13 Mayıs 2010
  15. dilosamet

dilosamet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence deneme derim sonradan pişman olursun kuyruksuz modelini kestir canım öyl çok güzel oluyor=) foto ekleyebilirim benim saçımda bob modeli

16. 13 Mayıs 2010
  17. hazan45

hazan45 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence 1 numaralı modeli kullanabilirsin kullanımı daha rahat görünüyor.2 numaralı model de güzel ancak ense kısmını gördüğüm kadarıyla makina ile kısaltmışlar aslında farklı olabilirsin bu modelle . 3 numaralı model bence kötü bir model olmuş kahkül yakışırsa yüzüne ancak o zaman düşün derim ben.4 numaralı model bence saçını kestirmek istiyorsan bunu yapmamalısın çünkü bu modelde seni çok farklılaştırmayacak daha radikal bir kesim olan 1 numara veya 2 numaryı bence tercih etmelisin.Birde malum yaz geliyor sıcaklarda ensen rahatlar bence

18. 13 Mayıs 2010
  19. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm radıkal değişim ıstıyorsan 2 derım ama genel sorarsan 1 daha hoş gıbı