sizce hatamı yaptım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve berilsss tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : berilsss
  1. berilsss

berilsss rütbe neki......... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle herkese merhaba uzun zamandır burayı takip ediyor herkesin dertlerini okuyor kafamda türlü türlü yorumlar yapıyodum ve bugün kayıt oldum..
    benim bi sorunum var ve bu sorunu sizlerle paylaşmak istedim ve yorumlarınıza ihtiyacım var ben 22 yaşındayım ve 3 yıldır beraber olduğum bi insan var şuan nişanlıyız buraya kadar herşey normal gerek ablası gerek yengesi gerek annesi kesinlikle kötü davranmadılar bana hep değer verdiler ve aramızda her zaman bi mesafe oldu hiç bir zamanda çok sıkfıkı olmadım .. nişanlımlada çok ii anlaşıyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz olay şu ki biz set almak için kuyumcuya gittik ve 2,5 milyarlık set için nişanlım biraz surat yaptı onunda sebebi abisinin onun olan parayı kendi işi için kullanmasıydı annemde bunu farketti (ayrıca annem çok kinci birsidir) ve nişanlıma karşı cephe aldı neyse nişan günü geldi bizim adetlerde toplanan para kız tarafınındır neyse yüzükler takıldı takılar takıldı falan biz içeriye geçtik görümcem nişanlıma baktı burdan mı alayım dedi bende hayırdır dedim ; benim eşyalarım için tülden süs falan yaptırmışlar onun içi n 140 tl istedi görümcem bende dedim ki abla ben sana veririm alma diye şimdi annem görecek ve daha kötü olacak ondan sonra dedim abla çantam sizin arabada giderken dediki x de para kalmadı kuaför içinde 50 tl verir misin toplam 200 tl cebimden verdim ...
    o günden sonra benim onlara karşı bi soğukluğum oldu biraz öncede nişanlım aradı annemi neden aramıyosun dedi bende içimden aramak gelmiyo dedim ve tartıştık..
    çünkü geçen kandil için aradım önceden canım kızım diyen n kadın bana çok soğuk davrandıu
    sizce ne yapmalıyım ...
    çok uzun oldu galiba okuyan arkadaşlar için şimdiden teşekkürler........a.s.

2. 13 Ağustos 2009
  3. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ılginç bir durum. Acaba maddi sıkıntıları olabilir mi diye de düşünmeden edemedim doğrusu.
    Ama bunda bir yanlışlık var gibi geldi bana.
    Ama şu da var, eğer nişanlınız sizin haberiniz olmadan ailesine dediyse, '' ufak tefek masraflarınızı bize toplanan paradan karşılayabilirsiniz'' diye, belki ondan da olmuş olabilir..

Son düzenleme: 13 Ağustos 2009
  4. 13 Ağustos 2009
  5. gul_muge

gul_muge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şu takı olayları her iliskide sorun yaratıyor anladıqım kadaryla !! ben tam olarak bu adetleri bilmediqim icn çok fazla yardımcı olamicam fakat görümcenin löp diye para istemesi saçma olmuş yada şöyle söyliym gereksiz olmuş... şunu söylemeliyim ne olursa olsn nişanlının annesi sonucta aramalydn die düsünüorm.. unutlr bunlar takılma sakın we !! bu para konusunn nişanlınla aranızı acmasına KESıNLıKLE izn werme derim ! kim haklı olursa olsun olan size olur inşallah herşey yoluna girer :-) sıkma canını
    sevgilerimLe opuyorumnanaktan

6. 13 Ağustos 2009
  7. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aa şaşırdım vallahi senden para almaları hiç hoş olmamış
    ama sende içimden gelmiyor diyerek yanlış yapmışsın
    en azından neden soğuduğunu söyleki bilsinler
    yoksa onlarda hatalarını bilmedikleri için,bu kız bizden neden soğudu diye düşünürler.....

8. 13 Ağustos 2009
  9. berilsss

berilsss rütbe neki......... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama benim annem takıntılır ve kincidir o görmesin duymasın diye abla alma ben veririm dedim ben verdim yani çünkü benim en nefret ettiğim şeydir ailelerin altın para v.s ile ilgili sebeplerden tartışması .........