Sizce iğneli epilasyondan sonra iz ya da leke kalır mı?

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve aslinalan tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

18 Nisan 2010
    Konu Sahibi : aslinalan
  1. aslinalan

aslinalan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Herkese merhaba, ben forumda bu soruya yeterince yanıt alınamadığını düşündüğüm için böyle bir konu açmaya karar verdim. Sizce iğneli epilasyon işleminden sonra o bölgede iz, leke veya kabuklar olur mu? Bu uygulamayı yaptıracak olan arkadaşlar bu konuya dair şüphelerini giderebilir umarım:))
    (Bu arada ben bu uygulamayı yaptırmış olan şu anda da 7. seansa devam edecek olan bir dişi tarzan:kedi: olarak hemen fikrimi söylemek isterim ki bence uygulamayı doğru yapan bir uzman bulabilirseniz hiç bir kalıcı leke veya iz olmuyor, kabuk da bağlamıyor) :nazar:

2. 19 Nisan 2010
  3. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Aslında herkes "bence"si yerine, iğneli epi.dan sonra yüzünün durumunu yazsın,Ne zaman geçtiğini,makyaj yapıp yapmadığını,kaç gün sonra yaptığını...ve ya diğer bölgelerinin durumunu Ne krem kullandığını:)

Çünkü bence diye binbir çeşit fikir çıkar.Ve kafa karışır.O yüzden bunu yazmaları çok mantıklı.Kabuklanma,kızarıklık cilt yapısına göre değişir.Şimdi sizin gittiğiniz yerde kabuklanma olmuyor diye en doğrusu bu diyemezsiniz.En doğrusu,bütün seanslar bittiğinde,epi. yapılan bölgelerinde hiiiç iz ve tüy olmadığıdır.

4. 20 Nisan 2010
  5. senug

senug Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bıyık ve kaş için 5-6 seans gittim. madecassol kullandım.aynı noktada 5.-6. seansta sonuç alınabildi. bir de benim tüylerim çok kalın ve yoğundu, çok az bi kısmını bitirebildim. havaların ısınmasıyla bıraktım. bırakalı 2 hafta oldu, lekeler var gece gündüz madecassol sürüyorum ama lekelerden kurtulamıyorum. madecassol un doku yenileme özelliği var sadece, lekelerde de etkili midir onu bilmiyorum.

6. 20 Nisan 2010
  7. senug

senug Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bi sorum olacak, lekeli bölgeye peeling yaptırmakta her hangi bir sakınca var mı ya da peelingin faydası var mı? leke konusunda canım çok sıkkın, bilgisi olan aydınlatsın, lütfen.

8. 21 Nisan 2010
  9. senug

senug Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    leonela,

yeni üye olduğum için, sorduğun soruyla ilgili olarak özelden yazamıyorum.

10. 22 Nisan 2010
  11. naz1970

naz1970 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne tür peeling yapmak istediğine bağlı senug eğer kimyasal yaptırıcaksan şimdi olmaz ekim yada kasımda yapılır ancak lekeleri açim derken daha çok leke oluşmasına sebep olursun o yüzden doğal yolla devam et derim limon suyu açar lekeyi yazın kullanabilirsin hiç bir şey olmaz içinde doğal asit var limon suyunun lekenin yoğunluğunu bilmiyorum ama 1 ay hergün kulllanırsan baya açar limon suyu lekeler kaybolur kolay gelsin canım inşallah kurtulursun

12. 22 Nisan 2010
  13. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    Limon suyunu herangi bir şeyle karıştırmadan sürüyor muyuz cilde?

14. 22 Nisan 2010
  15. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238

Tamam burdan yerini tarif edebilirsin cnm sadece??=)

16. 22 Nisan 2010
  17. naz1970

naz1970 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet angelnr hiç bir şeyle karıştırmadan sürebilirsiniz kahverenkli lekeleri açıyor gündüz de sürebilirsiniz gece yatarkende siz uyurken citte çalışır sabaha kadar sabah kalktığınızda cildinizi beslemiş olarak yumuşacık bulursunuz ben kendimde kullandım limon suyunıu ciltte o yüzden rahatlıkla tavsiye ediyorum hiç zararı yok.

18. 22 Nisan 2010
  19. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    .....

Son düzenleme: 20 Mayıs 2010