sizce ihtimal var mı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve fbsen tarafından 3 Mart 2008 başlatılmıştır.

3 Mart 2008
    Konu Sahibi : fbsen
  1. fbsen

fbsen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar uzun bir aradan sonra merhaba,eşim askere gideceği için korunmaya başlamıştık,eşim geçen hafta askere gitti ve tabi biz korunduk ama geri çekme yöntemiyle... adetim 1 hafta gecikti,geçen hafta yaklaşık 3 gün süren bel ağrım oldu ama şimdi yok,dünden beri de göğüslerimde hassasiyet ve biraz basınç yaptığımda sızı var ama göğüs uçlarında hiç acı veya sızı yok,arada da mide bulantısı değilde sanki yediklerim boğazımdaymış gibi hissediyorum... evet esas soruya geliyorum geri çekme yöntemiyle hamile kalan var mı? bu yazdıklarımı yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı?

2. 4 Mart 2008
  3. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    malesef mi demeliyim yoksa ewetttt die sewinerekmi söyleöeliyim bilmiyorum ama var

4. 4 Mart 2008
  5. fbsen

fbsen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    şeker pembe bende sevinirmiyim üzülürmüyüm bilmiyorum... canım biraz daha açıklar mısın senin mi başına geldi

6. 4 Mart 2008
  7. fbsen

fbsen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bana bir yol gösterin,böyle bir şey yaşayan var mı veya yakınlarından duyan :çok üzgünüm:

8. 4 Mart 2008
  9. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    bende geri çekme yöntemiyle hamile kalan duymuştum yani sonuçta 1-2 damla kaçırmış olabilir,şans bu oda tutarmı tutar yani ama bu kadar endişelenceğine bi test al yap derim ben ......

Allah gönlüne göre versin inşallah......

10. 4 Mart 2008
  11. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım hamiş olmak istemiyormusun sen benim bi kaç tanıdığım arkadaşım vr geri çekilmeyle hamiş kalan.hatta şimdi esprisini yapıyolar sen kazaya kurban gittin diye.üzülme sakın bak bu kadar hamiş olmak isteyen arkadaşlar var.allah verirse vardır bi bildiği.dr git bi kan yaptır için rahatlasın...

12. 4 Mart 2008
  13. fbsen

fbsen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    canım hem de çok istiyorum ama eşimi düşünüyorum,hamile isem eğer (inşallah) aklı hep ben de kalır zaten askerlik zor bi durum bi de bu üstüne gelirse... o da çok sevinir tabi ama kolay değil gurbette olmak,eli kolu bağlı... bu hafta sonuna kadar test için bekleyeceğim çünkü benim adetlerim pek düzenli değil,kendimi pek kaptırmak istemiyorum,hayırlısı ne ise o olsun senağlama

14. 4 Mart 2008
  15. mira

mira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya bu kadar dert edeceğine yaptır bir kan tahliliiiiiiiiiiiiiii

16. 4 Mart 2008
  17. fbsen

fbsen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    canım çok yoğun bir yerde çalışıyorum ve tek personelim yani izin almam mümkün değil ama bi kaç gün daha gelmezse idrar testi yapacağım,dün göğüslerimde acı vardı ama bugün yok,biraz karnımda gerginlik var sanırım adet olcam... amaaaan ne zormuş kadın olmak! fisfisfis

18. 5 Mart 2008
  19. fbsen

fbsen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar daha adet olmadım ama kırnımda gerginlik var :çok üzgünüm: akşam idrar testi yapsam çıkarmı acaba,8 gün oldu adet gecikmem... ya çok fazla ümtilenmek istemiyorum çünkü benim adet düzensizliğim var