Sizce iki Ameliyat birden olabilir mi? gs ve Burun

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve gizem_2009 tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : gizem_2009
  1. gizem_2009

gizem_2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben bu sene 7 ci ayda iki ameliyat birden olmayi dusunuyorum gogus buyutme ve burun doktoruma sordum kendisi olabilir diyo sizce veya aranizda olan varmi bilgilerinizi bekliyorum tsk

2. 2 Temmuz 2009
  3. EU3

EU3 Guest

bu forumda bu sekilde ikisi birden ameliyat olan cok kisi hatırlıyorum canımm

4. 2 Temmuz 2009
  5. cilek.35

cilek.35 Guest

evet bende biliyorum var hem ikisini birden olunca fiyat cok uyguna geliyo

6. 2 Temmuz 2009
  7. EU1

EU1 Guest

bende böyle düşünenlerdendim son anda vazgeçtim şimdi çok iyi yapmışım diyorum burun ameliyatı oldum sadece hiç ağrı çekmedim ama başım yukarda yürümek ve yatmak zorundayım bu bile beni zorluyor bide göğüs olsaydım katlanamazdım kolumu kaldıramayacaktım dik yürüyemiyecektim sıcaktan bandajlar sorun yaratacaktı olanların cesaretine hayranım ben çok zor iş açıkçası bence iyi düşün ama şuda var işin maddi boyutunu düşünürsen ikisi ucuza geliyor ama maddi problemin yoksa bence ayrı ayrı ol
    hakkında hayırlısı olsun canım a.s.

8. 2 Temmuz 2009
  9. gizem_2009

gizem_2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben yurt disinda kaldigim icin burda bu ameliyatlar malum cok bahali sirf gogus ameliyati 5000 euro burun 300 euro tr uygun geliyo goguslerim iki cocuktan sonra cokrk sarkti birde kilo kaybindan daha sarkti burnum da cok uzun yani ayri ayri olmak imkansizi yada iki kere turkiyeye gelmek mecbur oluyo oda cok bahaliya geliyor bilmiyorum bakacagiz amam ikisinide olmayi dusunuyorum doktor sorun olmaz diyo ayni anda 3 ameliyat bile olabilir diyor bilmiyorum aci cekmeye cekecegim diyorum iki kere cekeriz bizde amam genede cok korkuyorum hayirlisi bakalim

10. 2 Temmuz 2009
  11. fmcl

fmcl süperman olmak lazım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben yakup avşarı bir tv programında izlemiştim kendisinin en sık yaptığı ameliyat göğüs + burun ameliyatlarıymış bayanlar "madem bayılacağım ikiside aradan çıksın" diye yaptırıyorlarmış.

12. 2 Temmuz 2009
  13. EU3

EU3 Guest

iki kez narkoz almaktansa tek seferde ol kurtul bence, o kadar cok ikisi bir arada olan var ki, dayanılmaz olsaydı olmazlardı heralde ya da doktorlar olabilir demezdi, sonucta ayrı yapmak onların isine de gelir, hem tek seferde sıkıntıdan kurtulmak acısından da bir ameliyatta olmak iyi bence

14. 2 Temmuz 2009
  15. cilek.35

cilek.35 Guest

nolcak yaa ben aynı anda 5 amelıyat bırden olur mumya gıbı cıkarım valla bişicik olmaskaydirigubbakcemile

16. 3 Temmuz 2009
  17. Gamzei

Gamzei Guest

valla canım bu sitede cok oldu hem burun hem göğüs,yada hem burun hem çene yaptıran..
    zaten burun ameliyatı pek agrılı bir ameliyat değil.ama tabiki hareketlerin kısıtlanıyo ve sıkıntılı.
    ekstradan bir de göğüs ameliyatı olunca daha da zorlaşıcaktır.ama senin yerinde olsam,yani ikisini de eninde sonunda yaptırıcaksam,aynı anda olur çıkarım.maddi yanı yanı sıra birde ikisi için ayrı ayrı ameliyat stresi yapmak var,birde bir uyuyup uyandığında ikisinden de kurtulmak var..bence ikisini aynı anda ol :kedi:

18. 3 Temmuz 2009
  19. chocochocolate

chocochocolate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.ben 2 haziranda hem göğüs hem burun ameliyatı oldum.ilk 3 gün allahım biri eksik olsa ne güzel olurdu demedim değil ama 4. günden itibaren çok iyi bir karar verdiğimi anladım.burnun zaten ekstra bir külfeti yok,sadece buz koymak istememiştim göğsümdeki darlıktan dolayı.onun için morluklarım fazla oldu biraz ama ona ramen 16.günümde hiçbşey yoktu morluk adına.bir de benm burnumda da birden fazla operasyon vardı.deviasyon,et alınması ve estetik oldu.deviasyon olunca burnunn içine tampon konuluyo o yüzden biraz daha tıkalı oluyo o da biraz boğaz kuruluğu yapıo zamanla.boğaz kuruluğu ise öksürük isteği yapıo,öksürük ise göğüste ağrı nedeniyle gözyaşı ile sonlanıyo =))) ama çekceğin 3 günlük bir sıkıntı cnm.şimdi tebessümle anlatıyorum bak.eğer çok büyük sıkıntı çekmiş olsaydım heralde o neydi öyle yaa allah kimseye vermesin derdim...
    bir kere tek anestezi alıyosun ebru_eburucğumun söylediği gibi.iki kez estetik yüzünden kendini riske atmaya değmez.ikincisi yaptırmadan önce insan sadece doktor seçimine,ameliyata vs konsantre olduğu için düşünemiyo ama ameliyat olduktan sonra yüzleştiimiz bir gerçek varki o da iileşmek ve tam sonuçalrı görmek çooook uzun zaman alıo :KK43:(( o yüzden ayrı ayrı olmak demek 2 sene beklemek demek.beraber olmak demek 1 sene beklemek demek. şuanda keşke dah önce imkanım olsaydı da 3 sene önce faln olsaydım diyorum.ne güzel şimdi herşey oturmuş olurdu... mafoldumben