sizce iki gönül bir olursa samanlık seyran olurmu???

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve DilaNaz tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : DilaNaz
  1. DilaNaz

DilaNaz Körler sağırlar,birbirini ağırlar. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    iki gönül bir olunca samanlık seyran oluyormu?
    gerçi samanlıklarda ateş pahası artıkkaydirigubbakcemile5

2. 10 Ağustos 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Olmaz kesinlikle olmaz:nazar:

O eskidendi canim benim, simdi iki gönülden evvel düsünecek o kadar cok sey varki vallaha allah evlenenlere kolaylik versin:1no2:

4. 10 Ağustos 2008
  5. EU2

EU2 Guest

sevgi aşk herşey olmadan olmuyor ama şu bir gerçekki en büyük aşk bile en büyük sevgi bile araya maddiyat girdiği zaman zedelenebiliyorr..maddiyat olmadan ne karin doyuyor ne ev dönüyor nede bebeş oluyorr..sonuçta aşk sevgi yemiyoruzz yani aşk sevgi karin doyurmuyor bi zaman sonra hayatin zorluklari hayatin gerçeklerii teker teker su yüzüne çikiyor şuan baba evindeyim ne fatura derdim nede kira derdim var ama ablam evlendiği zaman herşeyi daha biiyi anladim onlarin hayatini görünce.. Nebilim ya ben inanmiyorum iki gönül bir olunca saamnlik seyran olur laflarina artikk,ozamn ben niye 4 yildir hala hayatimdaki insanla bi samanlik bulamadim kendimee??

6. 10 Ağustos 2008
  7. EU2

EU2 Guest

okadar haklsıınkii sana katılıyorum canım iki gönülden evvel düsünecek o kadar cok sey varki ​

8. 10 Ağustos 2008
  9. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bence olur....Hatta kesinlikle olur....

10. 10 Ağustos 2008
  11. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Oluyor ben eşimle gönüllerimizi birleşdirdik ve samanlık seyran oldu (umarm yazdığımdan birşey anlaşır)...
    Biz evlenme kararı aldığımızda dımdızlakdık beşkuruşsuz derler ya hani öyle işte..
    Ama ne oldu tabi ödün verdik biraz eşimin ailesiyle yaşama kararı aldık en azından biraz birikim yapıp evimizi kurarız düşüncesiyle bende onayladım.. ama ne yazıkki evdeki hesap çarşıya uymadı aynı evde oturduk ama eşimin maaşı direk cuup ailesine. Bakdık olmayacak eşim kendi isteğiyle taşınalım evimiz olsun bu böyle olmayacak deyince tabi bende istiyordum taşınmayı ama şu gözü kör olasıca para yokmu...:eek:klava:
    Neyse biz kiraya çıkdık sadece yatak odamız vardı başka bişey yok benim çeyizimden birkaçparça eşya işde ocak yok bildiğiniz piknik tüpü kullandım ben çaydı yemekdi allah kimseyi muhataç etmesin yaa hakaden zor..
    İnsan sevince galiba bazı şeyler çok dokunmuyor zorluğa göğüs geriyorsun..
    ama çok şükürki birbuçuk sene içinde toparlandık hala eksiklerimiz var ama mutluyuz herşey zamanlar oluyor ben eşimle mutluyum onu çok seviyorum oda beni..
    Ayrıca çok mutlu olduğum bir konuda varki babam bana bir daire verdi ve şuan kendi evimizde oturuyoruz.. Ama olmasaydı biz genede mutlu olurduk huzur çok önemli para mühim ama herşey değil bazen.... :1hug:a.s.

12. 10 Ağustos 2008
  13. ooopapatyaaa

ooopapatyaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    kişilere bakar eğer kadın alttan alan ve malı variyeti sorun etmeyen biriyse olur ama şu da varki bu gün olsa da yarın kadınlar sahıp olamadıkları şeylerin sızısını duyuyorlar.mesela evlenirken durumu iyi olmadığı için ödünç gelinlikle evlenip yıllar sonra kendi gelinliğini giyememiş olmaktan dolayı pişmanlık duyabılıyorlar oysa o an için bunları sorun etmiyorlar.ıkı kere düşünmek gerek bu yüzden hayal perest olmayın.

14. 10 Ağustos 2008
  15. EU3

EU3 Guest

olmazz... önce oldu sanırsınız...ama sonra ben naptım der vurursunuz başınızı taşa...
    eskiden 1 kişi çalışıp koca bir aileye bakarmış..ama şimdi nerdeyse tüm ev halkı çalışıyo..ama yine sıkıntı hep sıkıntı...çünki hayat şartları çok zorlaştı... iki düşünüp 1 hareket etmek gerek..

16. 10 Ağustos 2008
  17. brontebronte

brontebronte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence olmali ...:nazar:

son zamanlar öyle tuhaf degerler ortaya atiliyorki...yani sadece parali adamla birlikte olunur ...evlilik ise sadece legal bir fuhus seklidir...yani bir nevi sirt üstü sinif atlamak normal ...bir iliskide madi kazancin varsa birlikte ol???...para yoksa cek git...:1shok:

bence bunlar cok yanlis degerler...son yillarda cok yaygin...

18. 10 Ağustos 2008
  19. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    iki gönül bir olunca samanlıgın seyran oldugunu hiç görmedim
    deli gibi aşık olup evlenenleride gördüm,şimdi o samanlıkta birbirlerini yiyolar malesef