sizce ilişkide nasıl mutlu olunur.

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve mav tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mav
  1. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ilisinde mutlu olan olan arkadaslar nasıl mutlu oluyorusunuz.birbirinizi nasıl mutlu edersiniz neler söyler neler yaparsınız mesela telefonu nasıl acarsınız nasıl konusursunuz.kısacası bırbırınızı nasıl mutlu edersınız neler yaparsınız bırıbırınıze.

2. 9 Temmuz 2010
  3. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    valla başta saygı oldu mu öyle güzel ilerler ki ilişkin,gereksiz yere kıskançlıklar yapmadın mı,erkeği sıkmadın mı,maddi durumun da biraz olsun yerindeyse değme o ilişkinin keyfine,ben evliyim ama maaşallah diyeyim hala sevgili gibiyiz..çünkü birbirimize ailelerimize arkadaşlarımıza kısacası kendimize saygımız var...gerektiğinde arkadaş gibi sohbet ederiz,gerektiğinde kumrular gibi,hatta bi anne baba şefkatiyle bile yaklaştığımız olur,bazen birbirimizle dalga geçip güldüğümüz bile olur...bunları devam ettirebilirsek ne mutlu bize...yeter ki saygı ve sevgiyi yitirip bitirmeyin...gerisi güzel gelecektir eminim...:nazar: :nazar: :nazar:

4. 9 Temmuz 2010
  5. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben dun erke ardasımla tartısdım deım tlf da nıye eskısı gıbı konusmuyoruz.dedıkı bana sen sakadan espırıden anlamıyosun ne solesem ya suratın asılıyo ya bı dızıden bahsetsem mesela aman ne bıcım salakca bı dızı dıosun dıyo kendımı suclu buluyorum tabı ama bazende onu suclu buluyorum cunku etrafımdakıler benım ne kadar sakacı oldugumu bılırler ben ondan saka degılde guzel sozler dumek ıstıyorum sanırım.

6. 9 Temmuz 2010
  7. _CandaS_

_CandaS_ Çok şükür seni bana verene ... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Saygı çerçevesi aşılmazsa, çok eleştirel olunmaz, süreki beklentiye girilmezse bence mükemmel derecede mutlu olunur.

8. 9 Temmuz 2010
  9. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    sız telefonda konusyorunuz o sıze kısa cvp lar verıyor sınır bı durum aramayım dıyorum o arayana kadar arıyorum konusacak bısey bulamıyoruz.ben de etraftakıler gıbı mutlu olmak ıstıyorum tamır etmek ıstıyorum bazeı seylerı ama olmuyor

10. 9 Temmuz 2010
  11. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    telefonu alooo der acarimkaydirigubbakcemile3
    o bana sadece kizdiginda ismimle hitap eder
    onun disinda canim askim vs. bende ayni sekilde
    ara sira telefonda konusmak istemez...
    bilirimki ya kafasinda isle ilgili sorunlar vardir yada isleri vardir..
    bu durum cok uzamadigi sürece sorun etmem
    cünki eger beni istemiyor olsaydi biliyorum bunu cekindmeden söylerdi

12. 9 Temmuz 2010
  13. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben telefonu bıraz odunumsu acıyorum galıba alo derım napıyosun der napıyım sen derım o askım bıtanem falan der ben demem bunuda atlatamıyorum bole guzel cıcvıl cıvıl konusmak tlf kapatmak ıstememek yanı konusacak cok seyım olsun oda kapatmak ıstemesın ıstıorum ama konusacak bısey olmadıgından kapatıyoruz

14. 9 Temmuz 2010
  15. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    tabikide ilşkide en başta saygı ve sevgi olarak mutlu olunur.ayrıca anlayış ve sabırlı olmakta gerekir karşısında ki insanı ne çok sıkıcaksın nede çok boş bırakıcaksın...olumunekankayizsmile

16. 9 Temmuz 2010
  17. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bunlar cok klasık seyler tabıkı bana bıraz acın kızlar detaylı anlatın.neler yaparsınız mesela örnelkler verın kavga etsenız nasıl barısırsınız sızden özürdilemesı ıcın naparsınız ıstedıgınız seyı nasıl yaptırırsınız.sızı ölemesını nasıl saglarsınız ve onu nasıl mutlu edersınız

18. 9 Temmuz 2010
  19. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    eğer kavga etmişsek o an hiç bir şey yapmam çünkü ikimizde sinirliyizdir onunla konuşman sakinleşince duruma göre daha doğrusu kavganın sebebine göre hareket ederim ben haklıysam onun beni aramasını beklerim çünkü elbet hatasını anlayıp beni arıcaktır ama haksızsam bir şekilde uygun bir dille özür diler gönlünü almaya çalışırım bölelikler barışırız...

istediğim şeyide ona sölerim hayatım bak benim böyle bir düşüncem var ya da böyle bir isteiğim var derim oda zaten yapar yapmadı mı mantıklı bir açıklama söler konu kapanır...boshayallersmilegamyoncuiremsu

onu özel olduğunu hissettiririm sözlerimle davranışlarımla zamanla onu tanıdığım için en sevdiği şey neyse onu alırım süpriz yaparım ona böylelikle mutlu ederim....hihoyyyt