Sizce keratin kaynak mı boncuk kaynak mı hangisini yaptırmalıyım?

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve morBalik tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2012
    Konu Sahibi : morBalik
  1. morBalik

morBalik I believe in pink. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    kaynak taktırmayı düşünüyorum bu hafta. keratin mi boncuk mu karar veremedim. keratini yaptıran fazla görmedim neden acaba? çoğu kişi boncuk taktırmış onu da ben sevmiyorum saç aralarından belli oluyo batıyomuş bide uyurken falan ben rahat edemem. keratin görünmediği için ona daha sıcak bakıyorum.
    netten bi fırsat sitesinden 99 tlye keratin saç buldum 100 adet. takımı falanda dahil. sizce almalımıyım? kuaförü aradım konuştum bilgi de verdi, ama bilemiyorum...

2. 8 Ağustos 2012
  3. morBalik

morBalik I believe in pink. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar gelip gidip konuya bakıyorum nolur bişey diyin..

4. 9 Ağustos 2012
  5. iphon

iphon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    is
    saçlarım 1 yıldır kısa kısadan kastım dört parmak kasar uzun işte:) kuaförümün tavsiyesi ve benimde çok fazla istememle boncuk kaynak saç yaptırdım.
    1- aşama saçılan takın özelliği çok önemli (bana takılan saç gerçek bir saç bizzat şahidim ki bir bayan parası karşılığı saçlarını sattı ve bana takıldı)
    2- takılan saç hiç işlem görmemiş saçtı bu yüzden çok şanslıydım.(kendinden dalgalı bir saçtı)
    3- kaynak yaptırmadan önce ne renk ve nasıl bir model kullanmak istediğinden çok emin olmalısın.
    4-kaynak saç beslenmediği için zamanla yıpranıyor çok fazla renk vb. şeyler yapmak saça çok zarar veriyor.
    5- ben kahve tonlarını seçtim ve çokta mutluyum:))
    6- saçım kısa demiştim ama çok sık 360 adet boncuk kaynak saç takıldı 7 saat sürdü takma boyama ve şekillendirme ( zamanın bol olmalı bunun için)
    7-ilk 5 gün acılar içinde kıvrandım yatamadım tarayamadım yıkayamadım elimi bile süremedim hatta gidip çıkıarın şunları diye isyan ettim
    8- kuaförümün yorumu sakin ol geçicek şakamı yapıyosun ne sakini 5 gündür ölücem ya :))
    9- 5 gün geçti acı sızı yada her hangi bir şikayetim kalmadı
    10- 1 ay oldu çok mutluyum yıkıyorum çıkıyorum jöle yada şekillendiriciye gerek duymadan asla çıkarmayı düşünmüyorum.
    11-tavsiyem kuaförünün iyi seçmek ve ucuz fiyatlara inanmamak bedeli pahalı oldu belki ama çıkan sonuç muhteşem
    12- gören hiç kimse kayanak olduğunu sanmıyor hatta inanamıyor...

6. 31 Mayıs 2014
  7. yaseburji

yaseburji Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :KK5:
    Öncelikle aydınlattığınız için çok teşekkür ederim yakın zamanda bende düşünüyorum ancak size ne kadara mal oldu takma işleminin iyi yapılması çok önemliymiş sanırım şansımıza kalmış kuaförden yana.Birde fönsüz kullanılmıyor her gün fön çektirmeniz gerekir diyorlar doğrumudur bu?:KK52:

8. 19 Haziran 2014
  9. Calliopeia

Calliopeia Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de merak ediyorum ne kadara yaptırdınız acaba? Ben çeşitli kuaförlere sordum 325 ten 1000'e kadar fiyat verenler oldu doğal saç için.Ama arada çok büyük fiyat farkı var siz memnun kaldığınızı söylüyorsunuz o zaman doğru bir kaynaksınız ne kadara yaptırdınız acaba :)