sizce kimyasal gebelik miyidi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bhtsz tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bhtsz
  1. bhtsz

bhtsz GEL BEBİŞİM GELLL.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm bu ay adetim 3 gün gecikti sonrada bir adet gordm ki sormayın parca parca pırtı pırtı bide normalde 4 gn sürer 7 gün sürüdü bide cok kanama oldu sizce kimyasal gebelkmiydi

2. 28 Ekim 2010
  3. ikuli

ikuli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

4. 16 Aralık 2010
  5. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    şu anda aynen senin durumundayım arkadaşım ve kimyasal gebelik düşüğü yaşıyorum..bhcg değerim giderek düştü ve uzun süren ama az az gelen bir kanama başladı..:KK49:

6. 17 Aralık 2010
  7. sevgilim40

sevgilim40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben kimyasal hamileliği sadece bir ay arayla iki kere yaşadım. ama sol kasığımda çok ağrı oluyodu.doktoruma göre yumurtalığım halileliğin kimyasal olduğunu bildiği için sinyal veriyodu. şmdi ise korunma verdi.ama bir çocuğum olmıyacak diye çok korkuyorum .eşim sağ olsun içimi çok rahatlatıo ama ben sanırım bi gün hamile kalsam bile hep bu korku içimdeyken hamile olduğuma bile inanmicam belkide... mutluluğumun bir kere daha içimde kalmasını istemiyorum.RABBİM kimseye yaşatmasın umarım . böyle olupta şuan kucağında bebişi olanlardan bişeyler duymak ben rahatlatacak.:2: