Sizce nasıl bir evlilik????

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve nevval tarafından 31 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : nevval
  1. nevval

nevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    -Eşimi görünce heyecan duymuyorum.
    -Eşimi görmeyince özlemiyorum.
    -Eşimle sohbet edemiyorum/edemiyoruz.
    -Birlikte zaman geçirmekten zevk almıyorum/almıyoruz.
    -Yalnız kalmaktan, arkadaşlarımla olmaktan daha çok hoşlanıyorum./hoşlanıyor.
    -İşi gereği sık sık şehir dışına çıktığı için çok mutluyum./O da mutlu.
    -Eşimin ukala ve bencil bir adam olduğunu düşünüyorum.
    -Çıkarken bu adam sana göre değil diyen arkadaşlarıma şimdi hak veriyorum.
    -Düşününce onunla niçin evlendim, onu nasıl beğendim bilmiyorum.
    -Cahil bir adam olduğunu düşünüyor ama bunu ona söylemiyorum.
    -Halen onu yakışıklı buluyorum ama bu birşey ifade etmiyor.
    -Aynı evde yaşayan iki yabancı gibiyiz, ortak zevklerimiz çok az.
    -Çevresindeki bayanlarla hafiften flörte açık ve samimi konuşmalarına şahit oluyorum ama kıskanmıyorum.
    -Ondan nefret etmiyorum ama ona karşı birşey de hissetmiyorum.
    -Evliliğimizin son birkaç yılı bu duygularla geçti ve geçmeye devam ediyor.
    -Eeeeee... Siz bu evliliği nasıl değerlendiriyorsunuz arkadaşlar?

2. 31 Ağustos 2007
  3. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nevvalcim esinin ve senin burclari ne? tamamen bi karakter farkliligi olabilir bu..

4. 31 Ağustos 2007
  5. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    anlattığın kadarıyla btimiş bir ilişki gibi duruyor ya da heyecan eksiği olan bir ilişki...ama tabi içinde olmayan anlayamaz sen daha iyi biliyosundur,dışardan görülen bu sadece.

6. 1 Eylül 2007
  7. DBHS

DBHS Bir pamuğum var artık Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    bişeylerden dolayı birbirine karşı katılaşmış iki kalp var bence aynı evin içinde.birbirinize duyduğunuz şey aşk değil sanki ev arkadaşlığı.yinede en doğrusunu sen bilirsin tabi canım.ama kendini mutsuzluğa mahkum etme ve hayatına değer ver.kendine bi şans daha ver.eğer eşinle uygun olmadığınızı düşünüyosan yolları ayır ki her iki taraf da bir ömür mutsuzluğa mahkum olmasın.bu benim nacizane fikrim lütfen kırılma canım.sağlıcakla kal..

8. 1 Eylül 2007
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    biraz zamana ihtiyacınız var bence, bir müddet ayrı kalın, yani ayrılın demiyorum birbirinizi görmeyin bakalım özleyecekmisiniz, insan her gün birbirini görünce sıkılabiliyor, duygularınızı ancak bu şekilde anlarsınız. Tabi bu sadece benim naçizane düşüncem güzelim.

10. 1 Eylül 2007
  11. nevval

nevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Scorpi benim burcum terazi ama eşimin doğum tarihi net değil onun için onunkini bilmiyoruz. Cotton Candy ve dedoo bizimkisinin bitmiş bir ilişki olduğunu ve aramızdakinin zorunlu ev arkadaşlığı olduğunu ben de kabul ediyorum. Burbuk inan sık sık ayrı kalıyoruz eşim 1 hafta, 10 gün süren şehir dışı seyahatlere gidiyor ama ben onu hiç özlemiyorum. Başak ben de bu soruların cevabını arıyorum aslında. birisi sorarsa ona eşimi seviyorum derim ama eşimi özlemiyorum, kıskanmıyorum, ona karşı bir çekim hissetmiyorum, onunla konuşamıyorum böyle bir sevgi olabilirmi? Neyi beklediğimi inan ben de bilmiyorum son birkaç yıldır belki birşeyler değişir, düzelir diyorum ama değişen birşey yok maalesef. Heros umarım senin evliliğin kurtarılabilir. Ne diyelim hayırlısı neyse öyle olsun diyorum, hepinize teşekkür ederim.

12. 1 Eylül 2007
  13. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    bu ilişki bitmiş, ona yol verme ve yeni aşklara yelken açma zamanı gelmiş sengözlerimebaksanab

14. 1 Eylül 2007
  15. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    canım umarım evliliğin düzene girer allah kimsenin yuvasını bozmasın..

16. 1 Eylül 2007
  17. pxixrxixl

pxixrxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm. bence içinize attığınız konuşamadığınız sorunlarınız ve sanırım birbirinize karşı bilinçaltı kininiz var. ama hala sevgi var bence .. bence bir evlilik danışmanına gidin . dünyaya bir kere geliyoruz ve evlilik çok güzel bir şey kaybetmeyin derim

18. 1 Eylül 2007
  19. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim evlenmeden once birbirinize cazip gelmis olabilirsiniz ama karakter farkliligi uyusmazlik evlilikte ortaya cikabiliyor.. belkide aranizda yasadiginiz bi kotu olay sizi birbirinizden uzaklastirmista olabilirde belkide boyle esinin devamli seyahatlari yuzunden birbirinizden uzak habersiz kalmis ve buda kusluge neden olmustur siz farkinda olmadan.. cnm iyice gozden gecirin ne neden oluyor diye yuva kurmak kolay deil ama herseyi bitirmek elin kiri yani cok kolay... inanki bu dunyada sevgi olmadanda yasayan ciftler cok.. zamanla yillar sonra esler arasinda sevgidende ote bir duygu olusuyor.. kal saglicakla

[youtube]Rpy5YyYMKSA[/youtube]