sizce ne demek istedi!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevgi okyanusu tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sevgi okyanusu
  1. sevgi okyanusu

sevgi okyanusu tek taşımı o aldı:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar nişanlıyım geçen teyzesinin kızına gitmiştikte nişanlımla herkesin insanlar arasında rahatlığı birbirine karşı tepkisi farklı olur değilmi nişanlım yalnızken aşkımdı canımdı cicimdi çok kullanır ama öyle durumlarda yani birilerinin yanında ismimle seslenir teyzesinin kızıda sizin nişanlılığınızdan birşey anlamadım şimdiden böyleyseniz ilerde nasıl olursunuz dedi canım sıkıldı bu söze nişanlıma söyledim yanlarında laubali hareketler yapmadığımız için demiştir kendi eşi söylerde o sözleri... Ama yinede işte insan takılıp kalıyor neden söylensinki öyle sözler sizce kaale alınmayacak şeyler değilmii bunlar beni az rahatlatın yaaaaaa..

2. 5 Mayıs 2010
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Güzelim ne olur darilma kizma....ama su eften püften konulara kafaniza takip kendinize dert ediyorsunuz ya.....cidden bazen anlamiyorum.benneyaptımki

Yahu desin....ne olacak? Onun demesi ile mutlu mutsuzmu olacaksiniz?
    Hem belkide saka yapmistir.....hemen art niyetlide düsünmemek gerek....:nazar:

4. 5 Mayıs 2010
  5. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    vala katılıyorum bende...

6. 5 Mayıs 2010
  7. sevgi okyanusu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    art niyetle söylemiştir demiyorum canım haklısın sorun olacak bi konu değil zaten teyzesinin kızını severim gerçekten hani o kişide aradığım art niyet yok ama bazen bu sözleri söylüyo bir kez değil nerdeyse her gittiğimizde diyor o yüzden acaba gerçektenmi öyle yansıtıyoruz...

8. 5 Mayıs 2010
  9. yaowwwwssss

yaowwwwssss Hayırlısı be Gülüm :) Üye

Beğenildi:
    390
    Ödül Puanları:
    163
    bnm sevgilimde çoğu akrabasınınyanında bana resmi davranır utanır söyleyemez bazılarının yanında da sarılır elimi tutar e buda öle bi şi

yani bnm kuzenimde sevgilisiyle bize gelse ve kuzenim kız arkadaşına güzel sözler söylemese sert dursa bende aynen ne biçim sevgilisiniz siz derim takılırım ama aynısı bnm başımda da var :) bunda bi şi yok cnm abartmaa

10. 5 Mayıs 2010
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Tatlim disariya karsi iliskinizin nasil yansidigi hic ama hic önemli degil....siz kendi basiniza oldugnuz zaman iyiseniz mutlusaniz gerisi bos...

Bazen disardan gördügün o canimli cicimli ciftler, cok mutlu gibi görünen ciftlerin gercektende kendi dört duvarlari arasinda hicte öyle olmadiklarini kac kez gördüm.

Herkezin kendine göre bir tarzi vardir, bende esimle baskalarinin yaninda resmiyim.....nasil yansidigi beni hic irdelemez, biz birbirimizi biliyoruz önemli olanda budur....

12. 5 Mayıs 2010
  13. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşimde öyleydi kafaya takılacak bi durum değilki ben de ona karşı öyleydim milletin içindede aşkım canım cicim denmezki.
    allah başka dert sıkıntı vermesin.

14. 5 Mayıs 2010
  15. sevgi okyanusu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oysa yanında dizime yatar şakalaşır yani o kadar resmi durmayız ama yine her seferinde söyler o sözleri canım sıkıldı doğru ama abartmadım sadece paylaşmak istedim yorumlar için teşekkürler

16. 5 Mayıs 2010
  17. sevgi okyanusu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım çok haklısın başbaşayken öyle değiliz tabiki az da olsa takmıştım kafaya demekki hiç takmamam gerekn bir durum a.s.

18. 5 Mayıs 2010
  19. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Her ınsan Bir Olacak Diye Bi Kaide Yokki Tatlım..

Belli Ki ınsanların Yanında Mesafeli Davranmayı Seven Bi Yapısı Var Nişanlının..

Bence Dert Etme Bu Kadar Küçük Bişeyi.. Hayatta Dert Edilecek O Kadar Büyük Sorunlar Varki.. yerimseniben