Sizce ne düşünmeliyim?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zelinda tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : zelinda
  1. zelinda

zelinda zehranin annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar cok sinirim bozuk tam anlatamayabilirim derdimi
    esimin cuzdanini karistirma huyum yoktur ama dun gozume carpti kalin duruyodu bende acaba parami cekti hesaptan diye merak ettim esimde uyuyodu tabi baktim ama cuzdanin gizli bolmesinde 2 adet prezervatif vardi sok oldum ne dusunecegimi sasirdim tabiki alip cope attim esim az once ise gitmek icin kalkti tabi dayanamadim sordum ama is yerinde bi cocuga goturuyomus cocuk bilmiyomus utaniyomus yani avrupa da yasiyoz turkiye olsa neyse burda markette satiliyo onlar inanmak istesemde inanmadim cunku esimin bugun 4 saatlik bi bos zamani var isle ev ayri sehirlerse oldugu icin eve gelmeyecek yani 4 saati orda gecirecek cok kafam karisti sizce bunlari kafama takmakta haksizmiyim bana guvenmiyosun gibi duygu somuruleri yapti ama aklima da baska bisey gelmiyo o prezervatifleri ne yapacak

2. 15 Nisan 2009
  3. mihrak

mihrak GEYİKHANE Tek El Bakanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hemen aklına kötü şeyler getirme bence,eşin cidden böyle bir şey yapacak olsa neden evden prezarvatif alsın ki,şüphe çekmek istemezdi bence senin anlayacağından korkardı...ne kadar zamandır evlisin??

4. 15 Nisan 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Buradada prezarvatifler markette satılıyor güzelim, eşin bir çapkınlık yapacaksa akşamdan alıp cüzdanına koymaz. Merak etme sen.
    Ayrıca insan utanırsa avrupada da Türkiyede de utanır. Yani utanmanın yeri ve zamanı yoktur. Belkide arkadaşına almıştır gerçekten.

6. 15 Nisan 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hmmmm.....CADIARZU

Esinin daha önceden hicbir süpheli hareketini görmediysen, aranizda güven sorunu yoksa belkide gercekten dogru söylüyordur arkadasim....:nazar:

Esini sen tanirsin sen bilirsin öncesini...böyle birsey yapacak bir adam degil diyorsan bos bosuna kendine kuruntu yapma....:nazar:

8. 15 Nisan 2009
  9. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    hemen kötü düşünme bence eşin düşündüğün gibi birşey yapacak olsa neden evden götürsün...Dışarıdan alırdı bide bunu düşün...

10. 15 Nisan 2009
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Prezervatifin cüzdanda işi ne arkadaş. Garip valla.

12. 15 Nisan 2009
  13. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bencede ne işi var...

14. 15 Nisan 2009
  15. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Belki götüreceği arkadaşı Türktür canım.
    Utanmıştır gerçekten..... Sen eşini daha iyi tanırsın tabi. Boş yere kuruntu yapma. Bişey varsa sen hareketlerinden anlarsın zaten.

16. 15 Nisan 2009
  17. totomel

totomel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :roflol:ay öldüm yaaa:))kocanda bir alemmiş, bari cebine koy cüzdanda ne işi var sırnaşık şey merak etme doğru söylüyordur arkadaşım..bi halt yiyecek olsa arkadaşların dediği gibi dışarda satılıyor dışardan alırdı...belkide arkadaşına almak için söz verdi unuttu evdeklerden götüreyim bari dedi olabilir yani...üzülme şekerim bişey yoktur:))

18. 15 Nisan 2009
  19. zelinda

zelinda zehranin annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 senelik evliyiz daha once boyle seyler yapmadi tabi yani guven sorunumuz yok aramizda ama bana soyleyebilirdi arkadasina aldigini yani boyle seyleri saklayacak biri degil ne bileyim ya simdide oyle telefon ediyo acmiyorum yanlis bisey soylerim isi cikmaza sokarim diye aksami bekleyim bari bu arada cok iyimsersiniz tesekkurler insallah sizin dediginiz gibidir