sizce ne olablr?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve bOniTO tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ekim 2008
    Konu Sahibi : bOniTO
  1. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar slm

uzun zamandır dewam eden bazı sikayetlerin var ama dr.a gitmedim.
    otururken ayaga kalkınca gözlerim kararıyor ve basım dönüyor.bu genlde hemen hepimisin basına gelen bi şeydir
    basımın sag tarafına uzun zamandır aralıklarla diş agrısı gbi bi agrı saplanıyo öyleki bazen gözüme kdar agrıdıgını hissede biliyorum
    bi de basımın arka kısmından baslayarak cenemin sol tarafından asagıya dogru
    koluma kadar uzanan uyuşma oluyo hatta dişlerimin bile uyustugunu farkediyorum bazen.
    gündüzleri asırı halsizlik ve yorgun hissediyorum.istah desen zaten yok ne yesem midem bulanıyo ama sadece bulantıyla kalıyo.

dr.a gitmedim cnku dr.un hastalık hastası oldugumu sanacagnı düşünüyorum.sizce ne olablr dr.a gidecek kdr önmli mi bu şikayetler??

2. 10 Ekim 2008
  3. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Bence önemli, uyuşma filan da var, kaldı ki sadece göz kararması, halsizlikte olsa anemi olabileceğin için gitmen gerekiyor. Belki sinirsel de olabilir ama mutlaka en yakın zamanda doktora git. Sağlıklı bir yaşam sürmek çok güzel. Bir problem var ve çözülmeyi bekliyor sonuçta.

4. 10 Ekim 2008
  5. MxuxLTeCi

MxuxLTeCi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mide bulantısı ile baş ağrısı aynı anda ise migren olabilir ondada göz kararması olabiliyor.ama ihmal etme bence bir an önce doktora git.için rahat etsin

6. 10 Ekim 2008
  7. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    hemen git doktora bence.en yakın arkadaşım da benzer belirtilerle ihmal etti.sonra bir gün banyoda bayıldı we kafasını çarptı.sonra doktorlar ws..demir eksikliği anemisi çıktı,hemogram bakılıyor we inanılmaz ciddi bir durumdu.kan werildi,şu an ilaç kullanıyor..doktorun zaten hastalık hastası olduğunu düşünme lüksü yokki..işi o..ayrıca bunlar önemli belirtiler..ne kaybedersin ki gitsen..

8. 11 Ekim 2008
  9. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    cnm arkadasın için cok üzüldüm gercekten
    en kısa zamanda gidicem dr.a
    inş. kötü bişe cıkmass :S

Konu Durumu: