sizce ne olacak ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve miracle11 tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : miracle11
  1. miracle11

miracle11 D 4 T Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar merhaba ben bi derdimi payşaşmak istiyorumm...3 senelik beraberlikten sora 20 haziranda sözlendim.Biz uzakta kalınca hep kavga eden birlikteyken süper anlaşan bi çiftiz.sözlüm 1 ağustosta tatile gitti ve hala orda askerliğini şırnakta yaptı ve psikolojisi geldiğinden beri düzelmedi.15 ocakta geldi tatilde yapmadı bende bukadar uzun kalmasına bişey demiorum açıkçası ama devamlı kavga edioruz her sölediğimi yanlış anlıo kaprislisin kıskançsın ayrılcam senden die devamlı tehtit edio her kavgada tamam bitti diyip ertesi gün hiçbişey olmamış gibi arıyo bende psikolojisi bozuk die hiç sesimi çıkarmıorum.Ama en son dün sabah yine kavga ettik ve bana soğudum senden dedi bende ii ozaman madem ayrılık diodun al sana ayrılık dedim ve kapadım teli.Dun sabahtan beri konuşmuyoruz...Hem dayanamıorum hemde aramak istemiorum neyapmalıyımmm aileme daha hiçbişey sölemedim çok bunaldım bu kavgalar bitsin istiyorum ama istanbula geldigindede hep beraber olamıyoruzki çalışmaktan...yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

2. 29 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hiçbir şey yapmadan sadece bekle

psikolojisi bozuk diye seninkini bozmaya hakkı yok

eğer ararsa böyle devam edemeyeceğini belirt açıkça konuş. psikolojik sorunları olduğuna inanırsa ve isterse yardım alın.

4. 29 Ağustos 2010
  5. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Hemen ailene söyleme, sonrasında siz barışsanız bile onların aklında soru işaretleri oluşmasın. Arayan kişi sen olma derim, bekle sakin kafayla düşünsün o zaman o seni arar. Sen de sakince ona bu durumun seni üzdüğünü, kavga etmek istemediğini onu çok sevdiğini ama bu ilişkinin de bu şekilde devam etmesinin seni yıprattığını tatlı dille anlat. Psikolojisi çok bozuksa yardım almalı; senin de psikolojin bozulmadan bir şekilde çözüm bulmalısınız. Hem bu güzel günlerinizi bu şekilde kavgalarla boşa harcamamış olursunuz. Dilerim herşey sizin adınıza güzel olur.

6. 29 Ağustos 2010
  7. miracle11

miracle11 D 4 T Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bekliyim dimi peki sence ararmı

8. 29 Ağustos 2010
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    İlerde buraya eşimle kavga ettik,seni zaten hiç sevmedim,nasıl evlendik bilmiyorum,hayatımın hatasısın dedi bana ve sürekli psikolojik şiddet hakaret uyguluyor diye bir çocuklu bayan olarak konu açmayacağına inanıyorsan ailene söylememeye devam et ve aradığında barış.
    Ne diyeyim..

10. 29 Ağustos 2010
  11. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    şimdi askerden gelince genelde böyle psikolojik sorunlar oluyor tabi biraz bekle fazla muhatap olma baktın aradan zaman geçti düzelme yok bi psikoloğa gitsin

12. 29 Ağustos 2010
  13. miracle11

miracle11 D 4 T Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    İyi dileklerin için cok saol of bende çok kızgındım bende soğumus gibi hissediodum ama ben hemen yumusuyorum ya şimdi aramamk için zor tutuyorum kendimiiii

14. 29 Ağustos 2010
  15. miracle11

miracle11 D 4 T Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Biz ayrı kalınca sorun yaşıoruz ama birlikte anlaşıoruz garip bi durumdayız yani sanmıorum evlendikten sora böle şeyler yapsın

16. 29 Ağustos 2010
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ah canım:teselli:
    Sanmıyorumlarla olmuyor..
    Şimdis enin gönlünü hoş tutmuyor ayrılmak istiyor,bununla birliktede anlaşıyoruz diyorsun.
    Evlenince şu an gözardı ettiğin hiç bir şey değişmeyecek,aksine sürekli o hareketleriyle yaşayacaksın.
    Yani en azından benim eşim değişmedi:ecrin_bebek:

18. 29 Ağustos 2010
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    bu kadar uç olamaz insan canım..
    ayrıyken bıktım sendne birlikteyken muhteşem.
    ayrıyken bıktım senden diyen adam 2 ay aynı evde kalınca nasıl bıkar tahmin et..??