Sizce ne oluyorrrr

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve osmak tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

11 Kasım 2008
    Konu Sahibi : osmak
  1. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar size sorum şu bilgisi olan varsa ne olur yardımcı olsun ben 2 düşük yaptım geçen sene geçen hafta arastırılması için dr gittim prolaktinim 30 çıktı dostinex verdi drum perşembe gecesi içtim ama o günden beri acayip halsizlik kusma ve agzımda demir tadı olustu pazar gecesi bir damla k.rengi akıntı geldi adet oldum sandım amayok 3 gündür hafif bi akıntı k.rengi adetimde cuma olması lazım sorun ben yarım içtim ilacı hemen bu kadar etki edermi yumurtlamadan tam 10 gün sonra geldi sizce bu ne yoksa yerleşme kanamasımı veya ilacın etkisimi uzattım kusura bakmayın

2. 12 Kasım 2008
  3. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    düşük yapmanın sebebi prolaktinin yüksek olmasımıymış ??????????
    benim ilk tedavimde prolaktinimi düşüremediler değerlerim çok yüksekken hamile kaldım
    ben yaklaşık 15 senedir prolaktin tedavisi görüyorum hiçbir ilaç düşüremedi en son işte bu doktorum dostinex verdi ve nihayet düştü.ara ara tekrar yükseldiği oluyor ama öncekiler gibi değil
    lekelenme hiç olmadı bende prospektüsü okudum lekelenme falan yazmıyor ama diğer yazdığın yan etkiler normal kısa süre sonra geçiyor merak etme
    yarım yarım içiyormuşsun bende ilaç çok minik olduğu için işe yarıycanı düşünmemiştim açıkçası
    boyu küçük ama marifeti büyük kullanmaya devam et
    tekrar prolaktin ölçtürdüğün zaman sonucu buraya yazarmısın
    çok geçmiş olsun

4. 12 Kasım 2008
  5. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yok hayır düşük sebebi daha fazla arastırılmadı benim 30 prl lekelenme ewet prespektüste yazmıyor yarım doz mahwetti beni ama dewam edicem merak ettigim diger hamileliklerimde hep lekelenmem oldu acaba yinemi hamileyim senin çocugun varmı sanada çokkk geçmiş olsunn

6. 12 Kasım 2008
  7. divinity

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    benim bir kızım var ondada hamileyken lekelenmem olmuştu 1 ay sürdü prolaktin kullanırken leke hiç olmadı :)

8. 12 Kasım 2008
  9. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    agzından bal damlıyo:)Allah bagıslasın kızını ayrıca cevap yazdıgın için teşekkür ederimm

10. 12 Kasım 2008
  11. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    osmak cım.tamda benim merak ettigim soruyu sormuşsun canım.bende dostinex kullandım iki haftalık içtim.adetim bittikten sonra hiç ara kanama olmamıştı ama bigün bi baktım ki kvrengi bişyler çok az.bide afedersin su gibi.bende ne oldugunu anlamadım hiç olmuoyr öyle normalde.yerleşme kanaması olmasını ümit ediyorum.inş ikimizinki de yerleşmedendir.öptm

12. 12 Kasım 2008
  13. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım adetin ne zaman gelcek senin bu ara kanama benimde 2 kere basıma geldi ikisindede hamileydim yarım tablet içtim şuan bıraktım çünkü kanamam baslarsa o zaman baslıcam

14. 12 Kasım 2008
  15. divinity

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    rica ederim. allah sizlerede bebişler nasip eder inşallah:ecrin_bebek:

16. 13 Kasım 2008
  17. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    valla benim adetime daha 14 gün var.inş ondandır.bidaha olmadı ama arada akıntım oluyo çok.hayırlısı artık ne diyelim.inş en yakın zamanda hamiş kalırız:CüvCüv::CüvCüv:

18. 13 Kasım 2008
  19. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    belki seninki yumurtaların catladıysa ondandır 14 gün var diyon tam yumurtlama günlerin bence bu günleri iyi degerlendir :)benim adet günüm yarın hayırlısı ile beklemedeyiz