Sizce ne yapaym? Hem sulu hem gl!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve yasmin45 tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yasmin45
  1. yasmin45

yasmin45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar daha önce topic açmıştım belki hatırlayanlar wardır,eski defterleri açıyor diye.
    orada da yazmıştım kendimi hazır hissedince konuşcam diye.daha konuşmadım,sadece 2-3 güne bir arıyor,napion ne edion diye konuşup kapatıyoruz.
    geçen çağrı atayım dedim,teli kapalı,neredeyse 24 saat kapalıydı teli.sinir oldum.sonra çağrı atmış bana.bende kızdım bayramını falan kutlamadım,o kutlamak için aradı ama dedemdeyiz diye açmadım.sonra msj atmış sesini duymak istedim ama uygun değilsin galiba diye,msj la kutladı bayramımı.gece aradı beni napion diye sonra dedi ki,benimkini kutlamadın falan bende telin niye kapalıydı dedim,yok şarjı bitmiş,şarja takmış ,teliyle ilgilenmemiş falan yani,sonra anladım bana kızdın ondan kutlamadın dedi ewet dedim.bu konuşma bayramın 1.günü gece oldu.o zamandan beri ne arama ne çağrı ne msj.dün gece adanadan istanbula döndü,hiç haber wermek yok geldim gibilerinden.şimdi msj atmış,istanbuldayım belki ilgini çeker diye.bende bişi yazmayı düşünmüyorum,şimdi de tawır yapıo bana ama çok sinirlendirdi beni yine.napiyim kızlar sizce?

2. 22 Eylül 2009
  3. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    hım bu arama konuları benı cok gerıyor canım ben bu tur seylerın cok ınada bındırılmemesı taraftarıyım
    en fazla yarın sabah msj at derım ama sen bılırsın

4. 23 Eylül 2009
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    sanirim o da aynisini senin icin dusunuyor..
    yani benim gonlumu almasi gerekirken bir de bana tavir yapiyor seklinde bakiyor olaya.
    madem konustunuz adanaya gittigini biliyosunuz ne zaman donceksin felan diye konusmadiniz mi?
    yani bu aramadin aradin muhabbetleri bence cok gereksiz ve can skci.
    o yuzden uzatmayin derim. farkli bir sorununuz varken baska noktalardan sorun cikariyorsunuz onu halledemeden de sanirim baska bi konudan sorun cikacak.
    asil meselelerinizi boyle kucuk tartismalarla gecistirmeyin ve en kisa zamanda yuzyuze gorusup konusun.
    seviyorsaniz tabi.

6. 23 Eylül 2009
  7. miele

miele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    böyle konular uzadıkça uzuyor canım. hele yüz yüze konuşma imkanı yoksa telde anlaşılamıyor çözülemiyor sorunlar.bence cevağ yaz güzelce konuş sen

8. 23 Eylül 2009
  9. yasmin45

yasmin45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off kızlar off,o kadar doluyum ki böyle bi konuda inat yapıyorum.eskiden böyle şeylere çok takılmazdım,anlayışla karşılardım.
    tahammül sınırım giderek düşüyor we bu hiç iyiye alamet değil...

10. 23 Eylül 2009
  11. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asmin haklı şekerim o da tafra yapıyor

12. 23 Eylül 2009
  13. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    belki ilgini çeker dediğine göre adam sizden cevap bekliyor.. bence cevap verin mümkünse yüzyüze görüşün.. böyle msjlarla aramalarla olmuyo halledilmiyo bişey

14. 23 Eylül 2009
  15. yasmin45

yasmin45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten hep aklımda canım,yolculuğu nasıl geçti,işleri wardı halledebildi mi?
    adanada hawa sıcak,istanbulda serindir,yanına hırka alsaydı keşke hasta olmaz işallah diye geçirdim.
    ama geçen gün telinin kapalı olmasına taktım kafayı,o konudai açıklamasını kabul etmedim.o da beni ikna etmek için bi çaba sarf etmedi.kızgın olduğumu biliyor we biraz alttan alıp daha istanbula wardığında mesaj atması gerekirdi.48 saattir çağrı bile atmadı.

16. 23 Eylül 2009
  17. yasmin45

yasmin45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar şöyle bi msj yazdım:
    sana kızgın olduğumu biliyorsun üstüne beni daha da kızrdıracak birşey yapıp 48 saat çağrı atmıyorsun we şimdi de böyle bi msj atıyorsun??gerisini insafına bırakıyorum canım,ne dememi bekliyorsun?

18. 23 Eylül 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    artık konuşmanız gerekiyor

birbirinizi çok yoruyorsunuz
    :nazar: