Sizce ne yapmali??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Gxuxlsxuxm Sultan tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

13 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Gxuxlsxuxm Sultan
  1. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    27 yasinda bir genc kiz düsünün, 1 haftanin icinde görücü üsülü yurtdisinda yasayan bir erkekle evlenmeye razi oldu, cocugun esrar kullandigni, hapise girip ciktigni, sorumsuz oldugnu herseyi bile bile evet dedi ben cekip ceviririm dedi ve evlendi....:kahve:

Dügün dernek oldu hersey güzel velhasil simdi cocuk onu aramiyor sormuyor diye o ve ailesi ver yansin cocugun türkiyedeki akrabalarina konsuyorlar...
    Kiz burdaki arkadasini haftada iki üc defa mutlaka ariyor saatlerce konsuyor fakat kocasini aramiyor hep cocugun onu aramasini bekliyor...:nazar:

Cocuk tedavi olmaya razi oldu tedavi olacak fakat bu sürebilir lakin kiz bundan hosnut degil biran evvel gelmek yada kocasinin oraya gitmesini istiyor...fakat bu cok zor...

Sizce ne yapmali?? Cocugun annesi ve babasi ayri, baba ilgilenmiyor, annede agir hasta oglunun mürvetini görmek yerini yuvasini yapip öleyim bari dedi ve evlendirdi, cocuk 26 yasinda bu arada!! Seyran teyzemiz (Annesi) ne yapacagini sasirdi:çok üzgünüm:

2. 13 Aralık 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kizlar ne oldu nutkunuzmu tutuldu:mymeka:

Birseyler yazin ya su kadina bir akil fikir verelimbenneyaptımki

4. 13 Aralık 2008
  5. dicerr

dicerr Guest

kızın evıne sahıp cıkması gerekıyor bence kadın gelınıyle konussun her seyı karsı taraftan beklemesın cocouk zaten problemlı yanı bıde karı kaprısı mı cekecek kız bastan kabul etmıs sonrada kocam arasın sorsun o aramıyorsa kadın arayacak madem cekıp cevırcem demış..

6. 13 Aralık 2008
  7. Buucuuu

Buucuuu Benim tatlı tüçük yumurtam ☺ Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Bence olan olmuş bir yuva kurulmuş herşey göze alınarak madem, o zaman bunun gerekeni yapılmalı..

Evlenen bayan herşeyi biliyormuş. Ama erkekden bişeyler beklemek anlamsızçünkü zor durumda, en başta sağlıklı bi yaşantısı yok... Madem çekip çeviririm diye kendine güvendi, ve en önemlisi baştan da biliyordu...

Hani bir laf var ya YA BU DEVEYİ GÜDECEKSİN YA DA BU DİYARDAN GİDECEKSİN..

O onun kocası. Bence yanında bulunmalı, gereken fedakarlık ne ise yapmalı... Yuva kurmak imza atmaktan ibaret değildir. Naz kapris değildir... Herşeyden önce özveridir.

Eğer bilerek ve isteyere evlendiyse kocasına destek olması gerekn en 1. kişi o olmalı. Eğer yapamıyorsa yol yakınken dönmeli, uzatmamalı...

8. 13 Aralık 2008
  9. çok zor canım ya.almanyada aynen öyle uyuşturu kullanmış taşkınlık yapmış neticede mürvetini görelim hem aklı başına gelir diye evlendirilmiş bir komşum vardı.zavallı kadında ekonomik sorunlar yaşamış yurtdışına gitçem diye sevinerek evlenmiş.neticede adam düzelmedi gitti.sonuçta hayran olduğum neşeli kadın şimdi akıl hastanesinde yatıyor.işin içinde uyuşturucu varsa çok zor.hemde yaşı genç daha.
    bence bu durumda sırf mürvetini görelim diye zavallı kızın gençliğini yakmayacaklardı.evlencek olgunlukta değilmiş o çocuk henüz.uyuşturucudan kurtarmak için baskı yapmamalı sakin yaklaşılmalı huzur verilmeli.zaten o kesin azcık çapkındırda.kızcağız üstüne düşerse iyice kendinden uzaklaştırır.keşke başında evlilik olmasaydı.bu saatten sonra yapılacak şey baskı kurmadan olayları akışına bırakmak.bir yandanda ailei ve eşiyle huzurlu olabileceği mesajları vermek.inşallah herşey gönüllerince olur.tedaviyi kabul etmesi en büyük şans ama üstüne gitmek hiç doğru değil.

10. 13 Aralık 2008
  11. lara78

lara78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ya zor bi durummuş ama esrar olunca işin içinde buna nasıl razı oldu anlamadım madem razı oldu yanına gitsin tedavisine yardımcı olsun gitme imkanı yokmu orasını anlamadım

12. 13 Aralık 2008
  13. canım sen iyimisin? karı kaprisimi çekecek diyosun!!!!!!!!!!:dilcikar:

yurtdışına gelin gitmek istemiş yuva kurmak istemiş evlenmiş.kimse mutsuz olcam diye evlenmiyor canım!!
    aileler mürvetini görmek istemiş evlenilmiş.uyuşturucu kullanan eşini aramayan sorumsuz bir gençle evlen sende kocanda senin kaprisini çekmesin olurmukötükedihüso

la havle vela kuvvete erkek falan olabilirmisin acaba:1closedeyes:?????

14. 13 Aralık 2008
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hayatim bende öyle dedim bu evlilik basli basina olmicakti, fakat anne yüregi iste yarin öbür gün ben olmicam agir hasta kadin zaten hic olmazsa evlensin basinda karisi olur dedi....Fakat seyran teyzeme su konuda hic suc bulamiyorum karsi tarafa hic birsey saklamadi herseyi acik acik anlatti....günah vebal alamam gülsüm dedi...:kahve:

Onlarda razi geldi tamam dedi, biraz almanya sevdasida var tabi isin icinde...:nazar:

Cocuk özünde cok iyi bir insan aslinda birtek su esrari birde sorumsuzlugu olmazsa, kadin cok kötü durumda kendi hastaligi yetmezmis gibi simdi birde bunlarla ugrasiyor:çok üzgünüm:

16. 13 Aralık 2008
  17. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    1 haftada bu şartlarda biri ile evlenmeye karar vermek büyük cesaret.
    madem çekip çevirme konusunda bu kadar kendine güvenmiş ve evlenmiş, sonraki adımları da atmalı.

18. 13 Aralık 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hayir canim atmiyor iste, sürekli cocuktan ve ailesinden bekliyor herseyi!!:nazar:

Tamam haklida cocuk bazen 2 hafta 3 hafta aramiyor sormuyor kizi fakat onunda aramasi gerek diye düsünüyorum, almanyadaki kiz arkadasini 2 - 3 günde bir ariyor ama:kahve: