Sizce ne yapmalı ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve serap0404 tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : serap0404
  1. serap0404

serap0404 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar esımle aramız bıraz gergındı dunden berı.sabahları cok gergın oluyo enufak seyde kavga cıkarıo.busabahta ole yaptı.sonra ıse gıttı aradı bıse yokmus gıbı,bende artık bole yapmamasını sudan sebeplerden dolayı benımle kotu olmaması gerektıgını soledım.nese bısaat sonra bıdaha aradı annem rahatsızmıs bı arasana,nıe aramıyosunfln dedı.bende obenı nıe aramıo ılla bıyere mı gıtmemız gerekıyo araması ıcın,senı arıyo benı nıe aramıo dedım.e ben onun ogluyum sen gelınısın.bolebı cvp olurmu ben yıne tmm ararım dedım.kaynanamda usutmus ıkı gun once beraberdık soguk almıstı arada oksuruyodu.sımdı yıne aradı aradınmı dıe evt dedım.e sen deseydın anne gelım yemegını fln yapımmı dıe.enıe dıyım dedım ole yataklık bı rahatsızlıgı yokkı olsa ztn gıtmedıgım yermı ztn gıderım.olsun sen yıne usulen demelıydın fln dedı.bı ıkı atıstık kapadım.benım acıgımı arıo gıbı sankı.halbukı gıderım mısafırı geldıgı zmn yaparım yardım ederım.kadın onemsendıgını hıssetsın dıo bana hala.ben sımdı ne yapayım.

2. 19 Nisan 2010
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    tipik gelini kaynanaya yarandirma politikasi
    ne gerek var böyle seylere anlamiyorumki insan yapacaksada hevesi kaciyor
    birisi bana budu yap sunu yap dedigi zaman acayip sinir oluyorum
    kaynana önemsendigini hissedecekmis o zaman onlarda bana önemsendigimi hissettirsinler

4. 19 Nisan 2010
  5. serap0404

serap0404 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen canım...

6. 19 Nisan 2010
  7. slcn

slcn 09.10.10 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    boleee kocalrr komutt werıo ya uyuz oluorummm..o senın annenı babanı arıomukı??

8. 19 Nisan 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence kayınvaliden eşini şişiriyo. eşin de olayları kontrol altına almak istemişçesine kahramanlığa soyunmuş size ne yapmanız gerektiğini söylüyor. bence sizden evet yemek yaptım götüreyim ilaç aldım meyve tabağı hazırladım bıraktım gibi şeyler bekliyor. bunu yapın.kaçın. kayınvalideniz yalancı çıksın...
    büyük ihtimalle benimle ilgilenmiyor falan diye dolduruyor.

10. 19 Nisan 2010
  11. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    aslinda siz cok onemli bir noktada cevap vermeyi kacirmissiniz. ben ogluyum sen gelinisin derse ben sadece gelin kadar yaparim benim annem degilmis ya nasilsa derdim. sen oglusun sen ara,sen yap yemegini. ben ancak bu kadar gelin olurum. kendi soyledigine pisman olurdu sonuc olarak.

hurmete, hizmete gelince kizi oluyosun, ondan ilgi bekleyince sadece gelini ha?
    walla once senin yerini konumunu belirlesin ondan sonra beklenti icine girsin. cok talihsiz bir cevap olmus esinizin ki...

12. 20 Nisan 2010
  13. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Kocana sinir oldum,cok bilmis tavirli.

14. 20 Nisan 2010
  15. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kaynanan eşini arıyor karın bi aramadı diye oda seni arıyor ara diye. sen arıyorsun ama ardından yine kaynanan arıyor eşini geleyim bir yemeğini yapayım temizliğini yapayım dmedi diyo. eşinde yine sana çatıyor. erkek milleti işte hepsi aynı güzelim. sende arasaydın kaynananı ne söyleyeceksen bana söyle oğluna söyleyince bişeymi değişiyor diye. benim eşimde bunalrı yapardı bende inadına aramazdım aramıyacam derdim. gidelim derdi gitmiyecem derdim onuda göndermezdim inadıma.

16. 20 Nisan 2010
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.659
    Ödül Puanları:
    163
    Konu dönmüş dolaşmış gene kaynanaya dayanmış, kusura bakmayın ama arkadaşın anlattığı olayda sorun kaynana değil arkadaşın eşi, zaten huzursuzluk çıkaran biriymiş sorun çıkarıyormuş şimdi bunun suçlusu kaynana mı oldu.
    Açıkcası bende annem veya babam rahatsız olsun eşimi arayıp, "annemi babamı ara, akşam bir şey al git, doktora götüreyim mi diye sor" gibi talimatlar veriyorum. Bunda bir terslik yok. Terslik arkadaşın eşinde ve arkadaşda eşinin bu tür tutumları birikim yapmış bu yüzden de arkadaş sıkılmış.
    Ya bu tavırlarına alışacaksınız ya da eşinizi kenara çekip emir verir yada kontrol ediyor tarzda ki davranışlarına bir son vermesi gerektiğini söyleyeceksiniz, siz sustukça eşiniz daha çok emrivakiler yapar size.

18. 20 Nisan 2010
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Esinin kötü bir niyeti yok bana kalirsa....sadece annesi ile esinin arasinin iyi olmasini istiyor.

Bence bu cok dogal, bende esimin aileme hastalik ustalik oldugu zamanlar ufak tefek nezaketlerde bulunmasini isterim, ayni sekilde oda ister....önemsenmek düsünülmek iste.

Bu tür seyler yüzünden kirmayin birbirinizi....bence cok gereksiz....