Sizce ne yapmalıyım, bir bakın lütfen

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve frumoas tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : frumoas
  1. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayatımda en çok taktıgım ve en cok bırlıkte olmak ıstedıgım ınsanla cıkmaya baslamıstık ama ılısmız 1.5 hafta surdu o hareketlerın enteresan felan fılan dedi sevmedıgım bırsey olunca hemen uzaklasıyorum gibi şeyler soyluyordu zaten rahat biri bulusuncaya kadar güzeldi her şey buluştugumuz gün de güzeldi o gün aksamı aramız kotuydu başından savar gibi konuşmaya başladı ikinci gün akşamı olmuyo zorlamayalım ben böyle şeyler sevmiyorum felan dedi yanlış hareketlerimi görmüş zaten bir şey desem enteresansın diyordu ve ben cok uzuldum bu kadar istemişken bitiyor diye zaten kısa kesti üzülmeni istemiyorum felan filan gibi ben tabi üzülmüştüm 2 gün sonra mesaj cektim bir harekete mi dayanıyor bu ilişki biz senle ne kadar konuştuk bir şeyler paylaştık böyle değildin sen dedim felan o da ben cok severım ama bı kucuk harekette uzaklasır daha yakın olamam dedi ben de böyle gitme hayatımdan falan demiştim bir yere gitmedim ıstedıgın zaman ara dinlerim felan ben de seni özlediğimi söylediğimde ne diyebilceksin dedşm sevmediği şeyleri de hala anlamış değilim düzeltirim ne sevmiyorsan dedim düzeltilebilcek bir şeyse sonra biraz üsteledim ben seni anlıyorum ama ben sana gelmeyi düşündüğüm zaman zaten gelirim hayatına devam et dedi bana 2 gün önce konustuk ama ben hala çözemedim bir şeyler bu kadar konuşmamızı paylaşımlarımızı hiçe saydı resmen ama ben böyle bitmesini istemiyorum ne yapmalıyım kızlar ne demek istedi bu sözlerinde

2. 13 Eylül 2010
  3. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    adam acik acik istemiyorum sevmiyorum diyor, daha ne demek istedigimi kalmis bunun-tatlicadiarzu-
    adam hakli gercektende enteresansinbenneyaptımki

4. 13 Eylül 2010
  5. puR

puR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Görüşmüşsünüz ve adam anlaşamayacağınızı, kfa yapınızın uymadığını düşünmüş, dürüstçe uzatmadan yolları ayırmış.
    Yapacak bir şeyiniz yok, zorlama ilişkiler size zarar verir, üzülürsünüz.
    Çok da uzun değil paylaştığınız süre, kısacık; geçer gider..

6. 13 Eylül 2010
  7. dreamofbaby

dreamofbaby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba.Sen erkek arkadaşını daha önceden beğeniyormussun onunla beraber olmayı istiyormussun.Eh bu cocukta bu beğeniyi farketmiş değerlendirmek istemiş.Ama birşeyler eksik kalmıski devam ettirmek istemiyor.Üzülmemek için fazla uzatma ve yazmıssınya takıntılı oldugum kişi diye.Hiç kafanı takma.İlerde sen ondan bıkacaksın bence :KK66:

8. 13 Eylül 2010
  9. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    1 haftada cok bır sey yasamadık kı kafa yapımızın uymayacagını düşünsün bir şey yaptığım da yok hem gorustugumuzde gayet ıyı olan durum eve donunce mı degıstı

10. 13 Eylül 2010
  11. twilight_ea

twilight_ea başarıcam inş :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    en mantıklısı yol ver gitsin....

12. 13 Eylül 2010
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.503
    Ödül Puanları:
    363
    Ne yapmak derken?
    Sizi istemeyen adama ağzınızla kuş tutmayı mı düşünüyorsunuz?

14. 13 Eylül 2010
  15. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    sizi istemeyen birine neden hala böyle bitmesini istemiyorum diyorsunuz ki...
    nasıl bitmeliydi?

16. 13 Eylül 2010
  17. kaira

kaira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşa katılıyorum bence de bırak gitsin şuan biraz guru yapıyosundur ama geçer yaaa sonucunda fazla bir paylaşımınız olmamış niyetini başta belli etmiş zorlamakla olmaz sen üzülürsün

18. 13 Eylül 2010
  19. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    adam acayip havaya girmiş kaçan kovalanır nede olsa tepene çıkmış