Sizce Ne yapmalıyım ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve SevgiDamlasi tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : SevgiDamlasi
  1. SevgiDamlasi

SevgiDamlasi ·˙●•٠ Acer Gelin &#967 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar benim derdim bi çoğunuzunki gibi eşim...
    aslına bakarsanız derdim bir değil iki değil hangisini anlatayım inanın bilemiyorum.Şimdilik içimi yakıp kavuran durumu sizlerle paylaşmak istiyorum

Eşimle evleneli henüz 3 ay olmadı.Cicim ayındayız göya amma ne cicim ayı -tatlicadiarzu-
    Biz henüz nişanlıyken bilgisayarında sürekli kullandığı ve aktif olan bi kaçtane bilmediğim msn adresi gördüm.Tahmin edeceğiniz gibi cinlerim ayağa kaltı ve msn adreslerini soruş şeklim baya bir sert oldu.Epey bir tartıştık..aklım sıra surat yaptım cezalandırdım büyükler araya girdi 'hele heleeeeeeee' diye diyeeeeeee olay kapandı gitti.Neyse gel zaman git zaman evlendik.Bilgisayarı şifreliydi şifresini söyledi.Neden sonra o msn adresleri aklıma geldi olacak ya...CADIARZU neyse tek tek o adreslere girdim baktım silinmiş bir dürü msn adresleri vs....bunlar beni hiçmi hiç ırgalamıyor bunu onada söylemiştim çünkü benden öncesiydi beni ilgilendiren kısmı benle ve benden sonrası olur.Neyse adreslerin herbirinde en az 6 -7 tane okunmamış mail açmadım bakmadım bekledim neyse o esnada bizimkisi msn açmadan mailleri tek tek okudu bende ç.dışıyım ya farketmedi.Bendeki şarteller yine attı.O adresleri çok önceden kullandığını artık kullanmadığını söylemişti ama hala ara sıra girip maillerini kontrol ediyor.Şimdi düşünüyorum madem o adresler geride kalmıştı neden hala gelen mailleri merak edip okuma gereksinimi duyuyor ki :1no2: Durumu farkettiğim gün direk gidip içimdekini yüzüne kusmak oldu fakat o günlerde çok zor günler geçirdiğimiz için yuttum söyleyemedim.AMa çok soğuk davrandım hiç konuşmadım.Şimdi söyleyim söyleyim diyorum ama yanlış düşünüyor olmaktan çekiniyorum.Sizce ben abartıyor muyum ? ya yoksa herkes gibi eşimi çok seviyor kıskanıyor muyum ? Benden gizli işler çevirmesine kızmalımıyım ?:eek:klava: ya yoksa susup oturmalımıyım:çok üzgünüm:...Akıl verin

Derdimi dinlediğiniz için teşekkür ederim

2. 12 Ocak 2009
  3. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim de kullanmadığım 3-4 adresim var, msn açmam ama maillerimi de kontrol ederim.
    bunda kızılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.
    msn adreslerinin silinmiş olması da, adresin artık kullanılmadığını gösterir bence
    keşke mailleri okumadan, sadece baksaydın kimden gelmiş diye, konu kısmında yazardı içeriğinin ne olduğu
    kıskançlığını anlıyorum; ama anlattıklarından kendi kendine şüphelendiğini anladım ben
    bence bu konuyu çekinmeden, ayrıntısıyla, ama kırıcı olmadan, sakince konuşmanız lazım eşinle
    sonuçta sana bilgisayarının şifresine kadar verdiyse, çekinecek bir şeyi yoktur.

Allah başka, büyük dert vermesin. Mutluluklar a.s.

4. 12 Ocak 2009
  5. SevgiDamlasi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Şeytan habire gelip dürtükleyip duruyor içime bir sürü vesvese koyup gidiyor.Kendime hakim oldum bunca zaman ama artık tutmakda zorlanıyorum.Benim düşüncem bi alakası yoksa insan neden maiileri merak eder ki ? neden okuma gereksinimi duyar bu soru benim beynimi kemiriyor resmen ama söylediğin gibi tatlı dille sormayı deneyeceğim
    allah razı olsun önemseyip bir iki satır bişeyler yazdığın için Teşekkür ederim...a.s.

6. 12 Ocak 2009
  7. DingiltereKralicesi

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    Canım tabiki doğru olan adreslerin tamamen kapatılmasıdır, ama adresler hala geçerliyse, arada bir girer bakar, maillerimi kontrol ederim. Bir şey beklediğimden değil, ne var ne yok diye.

8. 12 Ocak 2009
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    ah kıyamam sana,tabiki eşindir,kıskanacaksın..
    bu tür olayları sevmediğinizi eşinizin bilmesi şart..
    aslında evli bir erkeğin msn de sohbet etmesi gerçekten
    hoş değil,amaç nedir anlamışda değilim...
    bence eşinizle konuşun,gerçekten rahatsız olduğunuzu anlatın,
    ama tatlı dille,inanın oda size dürüst olacaktır...
    evlilikte güven çok önemli canım...
    ve daha ilk aylarınızda bunun sarsılmasına müsaade etmeyin...
    eşinizle sevgili,arkadaş,sırdaş kısaca herşey olun,
    birbirinizden hiçbirşey saklamayın ve hep destek olun...
    siz sakin yaklaşın ki olaya,oda sakince doğruyu anlatsın...
    sevgiler...

10. 12 Ocak 2009
  11. SevgiDamlasi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben eşime herşey oldum şu kısacık ömrümde..söylediğiniz gibi yeri geldi bebeği oldum yeri geldi arkadaşı oldum sarsıldığı zaman sığınacağı tek liman oldum herşey ama herşey oldum elimden geldiği kadarıyla...
    Sevmediğimi biliyor ama unutmuş olacak ki böyle işler yapıyor.Tekrar hatırlatacağım.Söylediğiniz gibi sakin sakin konuşmaya çalışacağım bakalım ne olacak...
    sizede teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için
    oyy beni anlayan birilerinin olduğunu bilemk ne güzel bir duyguymuş meğer:KK46:

12. 12 Ocak 2009
  13. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    bi iş çevirip çevirmemesi de önemli ama en önemli olan neden kapatıldı deyipte kapatılmaması vee bu kadar çok mail adresinin bulunması.Bi mail adresi yeterli değil mi?
    Bence tavrını koy susma bu konuda konuş söyle gözünün önünde kapattırt.. Olmadı şifrelerini sen değiştir tabi gizli sorusu ile birlikte..Eskiden hiçbir şey kalmamalı...

14. 12 Ocak 2009
  15. DingiltereKralicesi

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    Ama kızlar şunu da unutmayın lütfen, bir mail adresinin kapanması için 18o ile 27o gün arası mail adresinin açılmamış olması gerekli. Öyle ha diyince de kapanmıyor

16. 12 Ocak 2009
  17. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    siz aldatılmaktan korkuyorsunuz ama elinizde hiç bir delil yok.
    yani bu durumu bu kadar büyütmeniz için bir sebep yok.
    bence de eşini çok kıskanıyorsun ben gibim :eek:

18. 12 Ocak 2009
  19. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bence ıyıden emın olmadan ne kendı canınızı sıkın nede eşinizinkini eger bır seyler gızlıyor ve....
    msnden sohbetler edıyorsa bu er yada gec cıkar...
    kıskanmak guzel bır sey ama bosunada uzulmeyın...
    ama tamamen bırakında demıyorum takıpıde elden bırakmayın...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.