sizce ne yapmalıyım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve imral tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

13 Mart 2010
    Konu Sahibi : imral
  1. imral

imral Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yasım 22 5 yıldır bir ekek arkadasım var ama ayrı sehirlerdeyiz.son bir yıldır ailesiyle ailem tanıştı ailesi beni çok seviyor bende onları yani tam aileme uygun insanlar su sıralar istemeye geleceklerdi ama aile büyükleri hasta iyileşmesini tedavilerini bekliyorlar.esas konu bizim ayrı sehirlerde olmamız.beni çok seviyor ve sadık onan hiç süphem yok ama herseye karışıyor giydiğime gittiğim yere herşeye çarşıya pazara bile gitmemi istemiyor.nedenini soruncada ben ayrı sehirdeyim nişan yok bişey yok yanında olup girdiğin ortamın hiç birini tanıyamıyorum tamam 5 yıldır birlikteyiz ama nişan olmadığı için bu ilişkiyi gecici görenler olacaktır ama nişan olunca böyle olmıcak çünkü çevreni bende tanımış olacağım diyor.kızlar benim gibi bu kıskançlıkları yaşayan varmı?

2. 13 Mart 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Ne demek çarşıya,pazara çıkmanıza izin vermemesi!!!akannehir
    Yahu nasıl katlanıyorsunuz tüm bunlara?
    Size ve kendine güveni olmayan bir adamla evlenmeyi düşüyorsunuz ya,ne diyim ben şimdi?:kızgın:
    Eeee evlenince de marketteki kasiyeri,işyerinizdeki müdürü,sokaktaki eczacıyı da tanımayacak.. O zaman ne olacak?:nazar:

4. 13 Mart 2010
  5. _NURUM_

_NURUM_ Guest

ben çokta abartılı bişeyy göremedimm.
    sölediklerinde haklıı..
    e her an yanında olamıo.ayrı şehirlerdesinizz.aklı sendedirr.illaki yanındaykende kıskanırr ama ozmann daha anlayışlı olur cnm.

6. 13 Mart 2010
  7. imral

imral Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya yanımdayken beni anlayabiliyor ne hissettiğimi duygularımı biliyor.ama suanda ortak yaptığımız hiç bir şey yok aklının hep bende olduğunu söylüyor.bana karsı güveni var am çevreden çok korkuyor

8. 13 Mart 2010
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Zaten size ya da kendine güvenmediğini söylecek değil ya..
    Çevre ne yapacakmış size, çok merak ettim..
    Pazardaki adam ekmeğinin derdinde size mi bakacak, hadi baktı, sizin gönlünüz olmadan sizle mi flört edecek?:ecrin_bebek:

10. 13 Mart 2010
  11. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yaşadıklarımdan sıcağı sıcağına çıkardığım bir sonucu söyleyeyim: fazla kıskanıyorsa kendi niyeti de iyi değildir.

12. 13 Mart 2010
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    fiyonk a katılıyorum ben de. kişi kendinden bilir hesabı bu kadar çok kıskanması huylandırır
    arkadaş ortamları açısından hepsi seni biliyor hepsine seni anlatıyorum diyebilirsin
    ama çarşı pazara gitmeye kadar karışması sanki senin sahibinmiş gibi davranması çok fazla!

14. 13 Mart 2010
  15. atlantis

atlantis bab-ı esrar Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148

Çocuk denebilecek yaşta başlamışsınız ilişkiye; uzun süreli bir ilişkinin başlangıcı o yaşlara dayanınca koruma ve kollama güdüsü ile kıskançlığın da sınırları belirsizleşiyor, müdahaleler artmaya ve boğucu olmaya başlıyor.

Çevremde bu tür ilişki yaşayıp evlenen çok arkadaşım var; aynı evde yaşamaya başladıktan sonra herşey çözüldü ne eski kıskançlık ne de müdahale söz konusu. Ama değişeceğini umarak da bir ömür geçmez nihayetinde.

Aksi de olabilir, ancak siz karşınızdakinin kıskançlık nedenini en iyi saptayabilirsiniz; gerçekten sakınmak, korumak mı yoksa size güvensizlik mi?

16. 13 Mart 2010
  17. imral

imral Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle güvensizlik değil birbirimizin yanında olduğumuz zamanlar böyle problemler olmuyor.allah için aileside kendiside bize uygun yani inançlı saygıdeğer yani ailelerle bi problem yok..

18. 13 Mart 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "nişan" demek senin onun nikahlısı olduğun demek değil kisempatiksalakcinni

nişan da bir tanıma süreci

tek farkı işe ailelerin karışması

"nişan atma" diye bir olay var nihayetinde... sempatiksalakcinni

bir sorum var ,cevaplamak zorunda değilsin. 5 yıldır hep ayrı şehirlerde miydiniz?