sizce ne yapmalıyım

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve leyla21 tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

22 Haziran 2010
    Konu Sahibi : leyla21
  1. leyla21

leyla21 yine yeni baştan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar mutfağımı yeniliyorum ve arçeliğin ankastre ürünlerini aldım bu camlı (gazlı) ocaktan aldım mutfak daha yapılmadığı için henüz kullanmadım temizliği nasıl bilmiyorum ama duyduğuma göre çok şikayet varmış temizlik konusunda geri verip farklı bi ürün alsam diyorum bunuda çok sevdim hiç elim gitmiyo vermesem öle her kullanışta ocak silecek zamanım da yok kücük cocugum var sürekli ocagı kullanıyorum cok kararsız kaldım pişman olmak istemiyorum beni bi aydınlatın değiştirirsem nasıl bişey almalıyım sizce

2. 22 Haziran 2010
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Benim ocağım birtek öyle o kadar da zor değil...
    Ve özel bezleri de var onların eğer çok hoşuna gitti ise değiştirme derim...

4. 22 Haziran 2010
  5. leyla21

leyla21 yine yeni baştan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benimde gönlüm hep değiştirmemekten yana ama cok kararsızım

6. 22 Haziran 2010
  7. Cecillona

Cecillona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım öncelikle hayırlı olsun, cam tablalı gazlı ocakların öyle çok zor bir temizliği yok kaldı ki vitroseramik ocak yani tamamen cam elektrikli ocak alıp kullananlar var ben onlardan bile şikayet duymadım, bu ocakların cam yüzeyinin temizliği için yapman gereken şey yemek pişerken cam yüzeye taşıp döküldüğü taktirde çok beklemeden temizlemen,temizlik içinde kullandığınız kimyasal maddenin cam yüzeyi çizecek partiküller ve parçalar içermemesi gerekir,toz deterjan ve çamaşır suyu kesinlikle çok zararlı en iyi temizlik maddesi mr muscle ın sprey yağ çözücü temizleyicisi var onu sıkıp süngerin yumuşak tarafıyla silmelisin, aldığınız ocağın temizliği ile ilgili daha doğru ve açık bilgi için ürünün ambalajında bulunan kullanma kılavuzunu ya da arçeliğin sitesinden girip okuyabilirsin.