sizce ne yapmalıyımm...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve aysevda tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : aysevda
  1. aysevda

aysevda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    mrb kızlar bende bu sıralar çok acı çekiyorum.iyi giden bir ilişkim vardı henüz 4 aydır beraberiz ve gerçekten çok seviyorum oda sevdigini söylüyo ama tavırlarını ben çözemiyorum artık 3 gündür tlf la görüşemiyoruz aile sorunlarının oldugunu söylüyor ama hiç bir şekildede aramıyo.sizcebu normal mi yoksa bitirmelimi.geçen hafta ailesi beni istemeyede geldiler bizim hiç bir sorunumuz yok ama bu ilgisizliği beni bitiyo yada ben mi fazla ilgi bekliyrm...lütfen cvp yazın gerçekten fikrinize ihtiycm varr

2. 28 Mayıs 2010
  3. pinarmiyim

pinarmiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok ilginç bir durum sizinki ne desem şimdi, hem istemeye geliyor ailesi hem günlerce arayıp sormuyor seni tuhaf...bunu onunla konuşsan daha iyi ayrılmayı düşünme hemen derim...ama insan evlenmeyi düşündüğü,sevdiği kadını 3 gün hiç mi aramaz yahu sor Allahaşkına :)

4. 28 Mayıs 2010
  5. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cidden çok ilginçmiş...
    İşin içine aileler de girmiş üstelik...
    İnsan evlenceği kızı 3 gün merak edip aramaz mı yaa ??
    Başka bi sorun var bence...
    Benimle ilgilenmiyosun gibi sitem etmeden önce bence neden böyle davrandığının sebebini araştır... konuşamaya çalış... bakalım neler dökülcek...

6. 28 Mayıs 2010
  7. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Bence artık evlenmek istiyor, o yüzden istemeye gelmişler, artık evleneyim yuvamı kurayım diyor sanırım. ama öyle aşk değil mantık evliliği yapmak istiyor ? Bana öyle geldi nedense.. günlerce aramaması cidden ilginç. yani evlenmiş olmak için evlenecek sanki, öyle aşk yok.. ya da yapısı Böyle.. Bilemiyorum ilişkiniz nasıl Başladı, nasıl gidiyor ama hiç mi özlemez merak etmez insan sevdiğini. Bu 3 gün içinde msjlaşmadınız mı ? Bence konuş canım, içinde ne var ne yok anlamaya çalış.. Bilmeden etmeden ayrılmaya kalkışma.

8. 28 Mayıs 2010
  9. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Bu arada Ben mi fazla ilgi Bekliyorum demişsin ya, yok hayatım sen fazla ilgi Beklemiyosun olması gerekeni Bekliyosun sadece.. hepimiz sevdiğimiz erkeğin aramasını sormasını isteriz. en azından günde 1 kere de olsa arayıp sesini duyursun nasıl olduğumuzu sorsun kapatsın Bu Bile yeter. Konuş canım en kısa zamanda Belirsizlikten daha iyidir konuşup rahatlaman. aynı şehirdeyseniz yüzyüze konuşun hatta.. Belki cidden sorunlarıyla seni Boğmak istemiyodur.

10. 28 Mayıs 2010
  11. aysevda

aysevda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hepinize tşk ederim cvplarınızdan dolayı ama az önce knştuk ve ailesi ona şart koşmuş bzm dediğimzi yapmazsan bizde senn dediğni yapmaycz gibisinde yani onun bana anlattıgı bu ve bana verdiği sözleri şu zaman içerisinde gerçekleştiremeycegini söyledi ve ben şüphe içindeydim bitirdim yüzüne kapadım ama acı çekiyorumm 3 gndür düşünüyrm bölee hergün acı çekmektense bi defa yaşıyım bunu ve doğru olanı yaptıgımı düşünüyrm inşş sizlerinde yardımıyla bu zor şartları atlatacagımı düşünüyrm inşşş Allah yardım edick

12. 28 Mayıs 2010
  13. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ailesi ne yapmasını istiyormuş da yapmıyormuş ki canım.. Bana Bahane giBi geldi Bunlar.. Bence en iyisini etmişsin..

14. 28 Mayıs 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    biraz açsan sanırım baska sorunlar var

16. 28 Mayıs 2010
  17. aysevda

aysevda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm abisinn borçları felan varmış buna yardım edicksin demişler buda evlilik düşünüyodu artık bıktm diyo borçlarını kapamaktan.cnm dediğin gibi banada bahane gibi geldi başka sebep var altında ama knşmadan kapadım şuan çok köötüyüm ve sizlerin yorumlarınızı okudukça biraz daha kendime güvenim artıyo kötü bşy yapmadıgımı anlıyrm.

18. 28 Mayıs 2010
  19. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.252
    Ödül Puanları:
    238
    Bana da sevdiğim çocuk bunu yapmıştı. Bir anda aramadı sormadı. Sonra da artık istemiyorum olmaz fln demişti. Salak heriff.. Normalde bu durum ayrılık sinyalini verir ama bir de istemeye gelmiş bunlar.. Durum karışıkk.. Aklında başka biri fln mı var acaba? Bu yüzden kaçıyor olabilir.