Sizce ne yapmam gerek?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve birgxuxl38 tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : birgxuxl38
  1. birgxuxl38

birgxuxl38 biricigim benim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    belki konu basit gelebilir ama en basindan anlatsam okadar uzunki anlatmam günlerimi alirim konu teyzemler

eskiye dayanmis babamla dedem arasinda küslüler oldu hala küsler annemi bizden koparmaya calistilar herzaman babami disladilar ben ona ragmen evime kabul ettim babama bana kizma gelene ne diebilirim diyordum istedikleri zaman benim evime gelirler giderler ama ben onlara gittigim zaman psikolojim cok bozulur eskiler aklima gelir hep neyee asil konu en son yasanan ben almanyada yasiyorum burda tupper satimi yapiyorlar bunu teyzemlerde sais yapiyor carsamba aksamida benim evdelerdi bende arkadaslari cagirdim tupperdada özellik eger evinde güzel satis olursa güzel hediyeler kaliyor benim evdede gelen arkadaslar fazla almadi yani itenilen para kadar teyzemler olsun dedi biz sana yine ayarlariz felan dediler bende bi kac bisey aldim tabi bu gazlaa normalde benimde aldiklarimdan prosentlerini almayacaklardi dünde ikide bir beni ariyor teyzem bu arada bana hediyeyi ayarlamasi icin daha 4 hafta var hediyeyi ayarlayamadim eger istersen biraz para ver ayarlayim dedi bende yok kalsin dedim
    sonra benim aldiklarimdanda prosent düsmeyecegini söyledi cok zoruma gitti

ben bu zamana kadar hic onlar kirilmasin diye hep güler yüzlü davrandim bosver dedim hep icime attim konu tupper degil ama beni böyle aldatmalari kaldiramiyorum artik ne yapmam gerek sizce??

bu en son olaydi biraz uzun yazdim kusura bakmayin belki size dert gibi gözükmeyebilir ama yinede sizle paylasmak istedim

2. 16 Ağustos 2009
  3. birgxuxl38

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada teyzemlerin durumu okadar iyiki cok zenginler evlerinin altindaki arabalarin haddi hesabi yok bende cok sükür durumum iyi ama anlam veremiyorum gecelerdede yeni türkiyeden geldi bana telde hep
    soruyordu ne istersin burdan felan diye ben hic bisey diyordum hep sonra büyük teyzeme felan türkiyede degisik (ben kapaliyim ) uzun ceketler cikmis tekbir giyimden ondan getirecek sanada getirir dedi bende türkiyedeki teyzeme söyledim tmm dedi buraya gelmis alamadim diyor olsun teyze dedim canin sagolsun izine gidemedigim icin alamadim ben dedim ben zanntettimki diger teyzemede almamistir zannettim ama ona almis:KK43:(
    ben bunlarin amaclarini anlayamiyorum

annem zaten bambaska bi konu onu herzaman dislamislardir halada öyla isleri düstügünde ablalari olur

4. 16 Ağustos 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Piskolojini bozan insanlarla neden görüsüyorsunki güzelim?

Benim Babami Annemi dislayan insanlarla isim olmaz....kim olursa olsun..:nazar:

Güler yüzlü davranmana icine atmana gerek yok...anladigim kadariyla zaten eskiden beri bir anlasmamazlik bir kirginlik bir küslük var....icinden onlarla iyi olmak gelmiyorsa olma arkadasim..

6. 16 Ağustos 2009
  7. birgxuxl38

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cok haklisin bundan sonra ara verecegim ama zaten ben onlari hic aramiyorum onlar beni arar hep hatta genelde hep cepten caldirir kapatirlar ben ararim benim telefonum para yazmiyor sanki ama bu saatten sonra caldirsalarda aramayacagim huzurlu hayitimda beni mutsuz ediyorlar

8. 16 Ağustos 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Arama tabi...zoraki görüsmek kadar bunaltici birsey yoktur arkadasim...:kahve:

Onlarla bir arada olduktan sonra huzursuz mutsuz oluyorsan demekki en güzeli görüsmemektir...

Aradiklari zaman sürekli uydur birseyler....böyle böyle sogukluk ve mesafe sok araya...

10. 16 Ağustos 2009
  11. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Acikcasi bana tavir koyan insanlarla isim olmaz,
    ne hediyelerini beklerim nede evim de urun tanitimi yapmalarina
    izin veririm o kadar...:1closedeyes:

12. 16 Ağustos 2009
  13. birgxuxl38

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm zaten benimde isim yok ben onlardan zaten hediye istemiyorumki bisey aldigim zaman felan zaten takir takir paralarinida veriyorum hemde daha ürün elime gelmeden aslinda ben bu ürünü yabancidan alsam daha ucuza yapiyor ama bosver diyorum ama ben umdugumu bulamiyorum ben onlardan hediyede beklemiyorum türkiyeden geldiginde kizima giyecekler almis aynen paketiyle zorla anneme verdim birine hediye götürürsün diye
    asil suc bende neden hala konusuyorum anlamiyorum kendimi cokmu iyi kalpliyim yada cokmu safim enayi derecesinde bilmiyorum

14. 16 Ağustos 2009
  15. birgxuxl38

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ürünün hediyesinide ben onlardan hic istemedim kendileri dediler biz sana ayarlariz diye arkadaslarimin yaninda boldan salliyorlar bende tmm ozaman dedim onlarin ellerine ne geciyor böyle atmakla anlamiyorum

ben asil kendime anlam veremiyorum neden bir türlü mesafe koyamiyorum

16. 16 Ağustos 2009
  17. sudem.

sudem. sebebi hayatim yavrularim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim arkadasim da tupper ware satiyor..valla sana hediye vermeyi istese, senin evin disinda sattigi bir kac kisiyi senin evde gibi gosterip hediye alabilirdi...eksik ne kadarsa tamamlardi yani..benim arkadas eltisine, kayin validesine falan ne hediyeler aldi..hem urun eline gecmeden odeme yapmiyosun tupperde. neyse konu bu degil zaten..ailenin konusmadigi insanlarla sende konusa derim bende..

Son düzenleme: 16 Ağustos 2009
  18. 22 Ağustos 2009
  19. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    seninle çıkarları için görüşen insanlardan uzak dur bence...alakanı kes,gereksiz yere üzülmektende kurtulmuş olursun..