sizce neden böyle yapmıstı sevmişmiydi beni? hala o an aklımda

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve can00 tarafından 15 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : can00
  1. can00

can00 Guest

ilk göz agrım sevdiğim insanın yanına gitmiştim bazı sorunlarımız olmustu ve telefonda ağlamıstı ama benden sana fayda olmaz belkide sen haklısın git diyordu bana.. mekanlarımız farklıydı o üniversitede okuyordu. onu görmeye gitmiştim beni gördüğünde cılgına dönmüştü cok sevinmişti sıkıca sarılıyodu bana. öyle seviyodu ki beni artık sen olmassan ben de olmam diyordu bana... öyle seyler söylüyodu ki. arkadasının evinde kalıcaktık o gece. bendeki cesarete bakarmısınız ki tek basıma yabancı bir sehirde yabancı bir evde tek basıma onu bekliyodum. o geldi sarıldık konustuk saatlerce gözlerimle sessizce bakıstık devamlı sen olmassan bende olmam diyordu bende böyle deme sonucta ne olur bilemyiz diyodum kızıyodu bana. saclarımı kokluyo öpüyodu o gece birlikte uyuduk ona yasladım boynumu oda bana sarkı söylüodu usul usul... uzun yoldan gelmiştim uyuya kalmısım gecenin bir yarısı kaltıgımda yanımda değildi birden onu yerde oturuken gördüm benim uyandıgımı anlamadı önce elinde bir sigara bana bakarak içiyo ağlıyodu bende sasırdım hemen yanına gittim neden uyandın neden ağlıyosun dedim sıkıca sarıldı bana saclarımı oksadıı beni sakın bırakma ne olur dedii.. işte o zaman dedimki benii cok seviyo sevgilim. ben senden istesemde kopamam ki dedim ertesi gün gidicektim ayrılısımızda bir okadar zor olmustuu okadar ağladımki zor ayrıldık... sonraa dediğim gibi yaz tatiline dogruu bunun davranısları değişti aramaz sormaz oldu beni...ben arasamda bahaneler uydurur olmustu bir gece en yakın arkadası aradı seni aldatıyo dedii beynimden vurulmusa döndüm..ayrıldım hiçte peşimden gelmedi sadece bana inanmadın askından ölsemde kapına gelmeyceğim dedi bana.. o sözünü hatırlıyorum. aradan 1bucuk sene geçti telefonumu bulmus kuzenine arattırıyomus halimi sordu ondan laf acıyodu ama unutmam gerekiyodu devamlı arıyodu soruyodu arkadaslarımıı.. ama unutmma gerekliydi bir gün beni aradı ve bana dediki görüşelimmi dost olarak bende bunca seyden sonra olmaz dedim ama içimden öyle gitmek istiyodum ki ama gidersem belki kendimi tutamazda ona sarılırım hersey yeniden baslar diye cok korkuyodum sırf bu yüzden gitmedim işte o gün bugün beni aramadı ve dediki artık seni aramayacagım sormayacagım yoluna cıkmayacagım ama sunuda unutma ben hep kendimi hayatta üstün tutumustum şimdi senin için haytta seni önde tutcagım ve karsına cıkmayacagım dedii anlamadım ama cok üzgünüm... hala arada rüyalarıma girer belkide unutamadım onu ama hatıra iştee unutamadıgım bir ask hikayem işte..

2. 15 Mayıs 2008
  3. tılsım33

tılsım33 Guest

keşke bi de onu dinleseydin nie dinlemden bi açıklama yapmasını bekelemden bitirdin ve halen seviyosun analltıgına geri döndügüne göre o da seni sewiyo son bi şans neden wermedin keşek bi dinelseydin böyle severken nie ayrı kalasın sevdiginden bence son bi şans wer yalan sölemiş olamazmı arkadaşı burasını düşündünmü

4. 15 Mayıs 2008
  5. can00

can00 Guest

öyle yaptım ve affetmedim. aldatmasaydı gerçekten benii bana ispat ederdi ama işte ağlaması falan beni işkilendiriyoo. ya unutamadım mı bilmiyorum hepimizin böyle ask acıları olmustur su an biriyle birlikteyim seviyorum ama bu ask hikayemide asla unutamıyorum arada geliyo öyle aklıma ama bitti tek aklımda kalan sey cidden beni sevmemiş olması bir insan nasıl böyle sevmiş rolü yapardı yada ben anlayamayacak kadar kördümm ama öyle tuhaf bişeydiki benden ayrı kalamıyodu ağlıyodu hele o gece ağlamasıı üzüntüsü bunlar kafamı kurcalıyo yada iyi bir yalancı cıktı.. sonradan duydum kii okulu bırakmıs okumamıs hayatında biri varmıs ama ne kadar seviyo bilemicem

6. 16 Mayıs 2008
  7. tılsım33

tılsım33 Guest

ama belki o da sana kırılmştır nie beni bikerede olsun dinlemedi demiş olamazmı ona güvenmedigini göstermişsin.bende dinlicektin

8. 16 Mayıs 2008
  9. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Yaşanan aşklar, sorunlar,acılar...
    Hayatta her zaman gerçek sevginin bitmiceni savunurdum...
    Gene savunuyorum ama aşk olsada sevda olsada bazı şeyler onu yaşamamıza engel oluyor maalesef....
    Keşke son bi kez dinleseydin.......

10. 16 Mayıs 2008
  11. can00

can00 Guest

onu inanın son kez dinelemk bende isterdim ama olan olmus biten bitmiş uzun bir süre geçtikten sonra tekrar geri dönmek istedi ve o süre zarfında bende hayatımı yolumu çizmiştim öyle yapmam gerekiyodu ve bana bi keresinde sunu demişti birgn gelcek benim gibi birinden ayrıldıgın için dua edeceksin demişti cok celişkili lafları oluyodu ama işte dediğim gibi o gün neden ağladı hala anlamıs değilim çünkü o ağladıgı geceden tam 1 ay sonra beni aldattı seven insan bunu yapabilirmi sizce hadi aldattı diyelim hemen ardından hatalıyım affet dememzmiydi:? ama önce sucunu bile üstlenmedi askından ölsemde gelmem dedi. ve bu ilişkide hep ben veren taraf oldum üzülmemesi için elimden geleni yaptım okadar ayrıtı varki anlatmakla bitmez.ama inanın cok sevmiştim ve su an sözlüyüm onun gibi sevmiyorum sözlümü ama diyeceksiniz ki neden sözlüsün seviyorum çünkü seviyorum çünkü herşeyin gözü karacasına asık olmak olmadıgını kabul ettim seviyorum çünkü karsındakine deger verirlince degr gördüğünün biliyorum herşeyin hayırlsı olsun... bu dünyada aldatanlar iyi niyeti kötüye kullananlar elbet cezalarını cekcekler...

12. 16 Mayıs 2008
  13. can00

can00 Guest

he sunuda eklemeden edemiyceğim en son telfon görüşmemizde hani görüşelimmi dediğinde bana dediki bana beddua ettinmi senden sonra işlerim hep ters gitti neye elimi attıysam ters oldu dedi bende beddua etmedim ama içimi acıtıın allahım sen görüyosun ne biliyosan onu yap demiştim sadece dedim belkide bunun için aradı beni. orasıda mechull vicdan azabıdır duyduguu belkide ondan aradı bunuda düşünmek gerek...

14. 16 Mayıs 2008
  15. tılsım33

tılsım33 Guest

yarın keşke dememek için bir şans çok olmazdı ..............

16. 16 Mayıs 2008
  17. axi

axi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Düsündürücü gizemli hareketleri varmis anladigim kadariyla sen bunu güzel bir aniya cevir canim icinde bak ne güzel alismisin onsuzluga (eminim cok aci gecmistir o günlerin)keskeleri cikar aklindan Keskeler inan hep aci veriyor hakkinda hayirlisi buymus demekki
    Sevgiler

18. 17 Mayıs 2008
  19. ecpa

ecpa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelim şimdi sana ne desek olanları değiştirmez sade değişen belki bır ihtımal düşüncelerin olur çünki keşkelerle yaşanmaz dünyada. benım fıkrım arkadaşı seni arayıp aldatıldıgını soylediğinde sende sevgılını arayıp doğru olup olmadıgını oğrenseydin.ben en hayatta en çok sevdıgım ablam yerıne koydum o ne yaptı bılıyormusun benım sevgılıme mesaj yazmış arıyomuş ve ne yazmışsa o bana soylıyemem unanıyorum ondan uzak dur dedi yanlız kuzenı msjları görünce beni arayıp o abla dediğin kız senın sevgilinle ilişkiye gırmek için can atıyo haberın olsun dedi benım anlatmak istediğim kim olursa olsun güven olmuyormuş artık bu devirde o yüzden sorsaydın dedim.anlattıklarından anladıgım senı sevmiş ama sonradan kafasını karıştıran bişiler olmuş belli ama belki bunun sebebi senle alakalı olmayabılır bi konuşsaydın...
    bence bunları düşünme artık şimdi bır ilişkin varmış onunla ilgilenyerimseniben ne demişler bir kızı 10 kişi ister bir kişi alıra.s a.s.