Sizce normal bir şey mi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve MeDuSa tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kızlar ben mi çok farklı düşünüyorum anlamıyorum artık
    Sevgilimle bugün yine tartıştık
    ben şu ana kadar diskoya falan hiç gitmedim bir dj gelecekmiş bir kız arkadaşım dedi gidelim mi diye bende sevgilime dedim birlikte gidelim hep berabar bir kaç saat durur geliriz dedim 8de başlıyo 2ye kadar devam ediyor en geç 10a kadar dururuz dedim.Olmaz dedi ben olmadan zaten gidemezsin birlikte gidersek oynama dedi bende o zaman niye gitcez diye bağırdım hem ne var ben hergün gidelim oynayalım demiyorum ki bir kere gideceğiz zaten ortamı beğenmezsem oynayacak değilim dedim.
    Ya biri sana bi hareket yaparsa ya laf atar taciz ederse başımı belaya sokarsın dedi.
    Bende yok ya millet şu kız diskoya gelse de taciz etsek diye düşünüyor zaten dedim.
    Sizinde sevgiliniz karışıyor mu bunlara herkes oynarken ben oturunca gitmemin ne anlamı var zaten içki içmiyoruz yani içecek değiliz,iyi bir dj gelecekmiş hem müzik dinleriz hem oynarız dedi arkadaşım yani hayatımda belki bir kere olcak bişey bu
    birde sevgilime düğünlerde de oynarım ben dedim düğün farklı bu farklı diyor anlamıyorum artık çok değişti birde bugün sen beni anlamıyorsun dedi gözleri doldu bende ağlama dedim sinirden ağlıcam benim için ne kadar değerlisin bilmiyorsun sana bakmalarını bile düşününce içim yanıyor dedi. Bende yine boş durmadım tabi demek sevgilisini öyle durumda kıskanmayan erkekler daha az mı seviyor dedim konuyu değiştiriyorsun falan dedi öyle kaldı konuşma sonuçlanmadı daha ama ben anlamıyorum bu kıskançlık abartı değil mi :uhm:

2. 16 Aralık 2008
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Abartı valla bence çok abartı.... :1closedeyes:

4. 16 Aralık 2008
  5. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bence haklı olabilir. bende hiç sevmem öyle yerleri. düğünle disco arasında çok fark var. düğün aile ortamı sonuçta, disco da milletin içip dağıtmak amaçlı gittikleri bi yer.

6. 16 Aralık 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

biz daha diskonun club olduğunu bile bilmiyoz ki :roflol:

8. 16 Aralık 2008
  9. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok abartmış bence de.

nedir yani sen de genç değil misin ne güzel hem beraber de eğlenebilirdiniz

düğün dernek olayını bilemicem ama belki discoya hoşlanmadığı için gitmek istemiyordur ama seni engellemesi neden?

hoş şeyler değil bu kadarı

10. 16 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

eşlerin birbirlerini kıskanmaları son derece doğal, abartan varsa bence sensin.
    sana nadide orkide muamelesi yapan sevgilini kırmayı bırak aşkınızın tadını çıkar derim. oynamak eğlenmek boş işler bunlar, eğlenmek istiyorsan sevgilini huzursuz etmeyeceğin bir çok eğlenceler var cicikız :)

sevgilin bence adam gibi adam :)

12. 16 Aralık 2008
  13. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    abartı hemde çok abartı saygısızca..

14. 16 Aralık 2008
  15. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hiç te abartı değil...:nazar:
    sevgilin yerden göğe kadar haklı, discoyla düğün aynı şey mi?

CAnım bak öyle mekanlara %100 demiyorum ama genelde çoğu erkek alkollü olur ve çevredeki bayanları genelde cinsel obje olarak görürler, sevgilin de bunu biliyor ve sana bunu anlatmaya çalışıyor...

Şöyle düşün, aklı fikri beyni ve biryerleri şeylerinde olan kızlarla dolu bir mekana sevgilini sokar mıydın? sokmak ister miydin?Sanmam.:nazar:

Seni sinemaya, tiyatroya ne bileyim alışverişe, yemeğe v.s götürmüyo olsa çok abartılı kıskanç derdim, ama bu içkili ve abaza kaynayan bir mekan yani:1closedeyes:

16. 16 Aralık 2008
  17. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ya şimdi hak vermiyo değilim sevgiline, ben bu yaz komple tatilde gece sabaha kadar gezdim insanlar birbirine çoğunlukla acaba kimi götürsem kimi tavlasam diye bakıyo. hele de alkol varsa...

18. 16 Aralık 2008
  19. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    firstday bende abaza yazacaktım ama yazmamıştım:)) aynen katılıyorum.