Sizce normal siyah mı daha iyi yoksa mavi-siyah mı ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Gxuxnexsx tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Gxuxnexsx
  1. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben saçımı bugüne kadar hiç normal siyaha boyamadım..o yüzden fazla inceleme fırsatım olmadı...

koyu renk olarak normal siyah mı daha güzel yoksa mavi siyah mı ?
    arasında çok fark var mı ? özellikle 2 sini de denemiş arkadaşlara soruyorum...

Son düzenleme: 2 Ağustos 2009
  2. 2 Ağustos 2009
  3. fatma18

fatma18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ikisini de denedim bu yaz.okur kapanır kapamaz siyaha boyadık evde.güzel oldu ama bana değişmedi gibi geldi.normal saçlarım koyu kahveydi.sonra 1aya yakın süre sonra mavi siyaha boyadık da hiçç beğenmedim.böyle rengi garip bişi tam siyah değil az lacivert gibi ışıkta falan da tam mavi olmuyo.siyahla karışık parlak,garip çirkin bi renk.açıkcası ben beğenmedim.boyatalı 1aya yakın oldu lacivert gibi olan rengi yıkadıkça açıldı.saçımın rengi düzene girdi yani,şimdi normal siyah gibi duruyor.:smiley-cool:
    BENCE normal siyah daha iyi tabi sende nasıl durur bilemem..

4. 2 Ağustos 2009
  5. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya mavi siyahı tarif edişinden gayet iyi anladım senin görüşlerini...ve de anlamakla beraber hak veriyorum...
    haddinden fazla açık renk parlıyor dimi böyle tam mavi değilde beyazımsı grimsi falan gibi...yada açıkmaviye meyilli birşey gibi oluyo öyle dimi siyah fonun üzerinde parlaması....yani o koyuluktaki bir saça yakışmayacak kadar açık renkte bir yansıma rengi...
    benim kendi doğal saçım zaten mavi siyahın biraz açılmışı gibi birşey.. koyu kestane ve kestaneye de boyayınca mavi siyah boyamışım gibi oluyorum o yüzden...sanırım düz siyah boyasam o mavi tonlar da kapanır inşallah...
    evet gerçekten de kötü görünüyor...
    işin garibi loreal saç boyaları koyu renklerinin içine ısrarla mavi katıyor sanırım...kabahatin sadece doğal saç rengimde olmadığını sanıyorum....yıkarken resmen mavi mavi akıyor boya saçımdan...bu bahsettiğim renkler de kestane ve koyu kestane olanı düşün yani siyahı veya mavi siyahı nasıl Allah bilir...
    içinde mavi olmadığına emin olduğum düz siyah kömür karası bi siyah boya bulsam keşke...hangi markanın siyahı mavisiz düz siyah çıkıyo acaba ?

Son düzenleme: 2 Ağustos 2009
  6. 3 Ağustos 2009
  7. adatuna

adatuna Guest

canım normal siyahıda mavi siyahıda kullanmış biri olarak söylüyorum ki normal siyah daha ii gerçekten..mavi siyah bir zaman sonra çk yapmacık görünüyor..

8. 3 Ağustos 2009
  9. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim :)
    dün saçımı palette nin 1.0 siyahına boyadım ve gerçekten mavi siyahtan daha oturaklı oldu..ancak mavilerim tamamen kaybolmadı...daha koyu mavi oldular..
    dümdüz kömür siyahı olmak istiyorum...

siyah boyada hangi markayı kullanıyorsun canım ? en güzel siyah hangi markanın sence ?

10. 3 Ağustos 2009
  11. Elis

Elis Guest

mavi siyah hep kullandim cokda memnunum ama yanliz siyahida yapicam merak ediyorum,,,

12. 3 Ağustos 2009
  13. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    benim de siyah askım depresti 2 senelik sac rengi deiştirme cabalrım sonucunda yine siyaha dönücem ama bu sefer mavi siyah kullanmam gerckten naylon sac gbi duruyo üstüste boyanınca
    kömür karası yapıcam inş.. bnde :KK70:

14. 3 Ağustos 2009
  15. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben palette 1.0 siyahla boyadım dün...ama hala mavi siyahım ya senağlamasenağlama
    normal siyah boyalara ve hatta kestane tonlarına bile mavi katıyorlar ya... yıkarken bile mavi mavi akıyor....mavili isteyen gider mavi siyah alır değil mi..neden kestane yada düz siyah alsın....hangi akla hizmet yapıyorlar bunu ya....

eskiden böyle değildi..eskiden mavi siyaha uğraşırdım bu kadar mavi olmazdı bile...şimdi de maviden kurtulamıyorum...

kömür siyahı boya istiyorum varmı bildiğiniz ?

16. 3 Ağustos 2009
  17. fatma18

fatma18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim yok bildiğim..ama siyaha boyarken lorealinkiyle boyamıştık numarası kaç falan unuttumsüprizzzzz

18. 3 Ağustos 2009
  19. fatma18

fatma18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay sürpriz yazan yerde ifade olması lazım sanırım yapamamışım