sizce normalmi kizlar bir bakarmisiniz

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve selvinur tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : selvinur
  1. selvinur

selvinur KUCUK PASAM EYMEN'IM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugun asilamamin 8 gunu hicbir belirtim yok hicbir yerim agrimiyo bulanti yok gogus agrisi yok kasik agrisi yok turp gibiyim kilometrelerce kosabilirim yani okuyorum yazdiklarinizi ama kiminin beli agriyo kiminin goguslerini karni beli ne bilim bendemi bir anormallik var galiba bu ay yine gelmedi melegim sabir kalmadi bende allahim yardim et ne olursunnnnn gelmeyecek bebegim artik ben hic anne olamayacagim umudum kalmadi icimdeki karamsarligi sokup atamiyorum hicbir sorunum olmamasina ragmen yok gelmiyo nazli melegim (ANNECIGIM NE OLUR GEL ANNEN BABAN SENI BEKLIYO KUCAGIMIZI ACTIK SANA NE OLUR KOLLARIMIZI BOS BIRAKMA UZME BIZI) rabbim en yakin zamanda sizlere nasip etsin once sizlere sonra bana amin:Saruboceq::çok üzgünüm:

2. 27 Mayıs 2009
  3. yaren_h

yaren_h Canım oğlum.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence herkesde aynı belirtiler olacak diye bişey yok. bende de mesela mide bulantısı yok ama böbreklerim ağrıyor. Kimsede duymadım böbrek ağrısını. Demekki senin vücudun dayanıklı. Allahım inş hamilesindir ve böyle ağrısız,rahat bir hamilelik geçirirsin yerimseniben

4. 27 Mayıs 2009
  5. ebruli_59

ebruli_59 minik cadım 1 yaşında Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    belki sen çok rahat bir hamilelik geçireceksin duygularımız aynı inan. bizdede hiçbir sorun çıkmıyor ama bebişler zamanını bekliyor:teselli:

6. 27 Mayıs 2009
  7. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    herkeste ayni belirtiler olcacak diye bisey yok bende iki kez asilama oldum hicbir belirtim yoktu..nitekimde sonuc negatifti...sonra normal yolla hamile kaldim..
    hem asilamanin normal yolla elde edilmis gebelikten hicbir farki yok..cok fazla kendini dinleme bence oluruna birak,sen kednini dinledikce hep sorun ararsin acabalar pesini birakmaz
    ve en önemlisi icinde bulundugun karamsarliktan kurtul

8. 27 Mayıs 2009
  9. selvinur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayirli olsun allah tamamina erdirsin ins haklisin ama ben normelde en ufak bir seyi bile kafama takiyorum buda beni mahvediyo sanirim senağlama kismete birakiyorum kadere artik olursa bu ay sevincten olurum galiba saolun kizlar ama bu kadar saglam bunyede akillara zararmi acepdelikafadulden

10. 27 Mayıs 2009
  11. selvinur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kiz hakkatten bunu ilk defa duyuyorum inssssss hamilesindirrr yaren dualarimdasiniz senin sorunun ne ilk asilamami

12. 27 Mayıs 2009
  13. selvinur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten bu sebepsizlige inanmiyorum ben bide kizlar benim gecen aydan beri akintim var beyazzz bir akinti ve hala devam etmekte enfeksiyonmu acaba ilk evlendigim siralar cok yasadim bu sorunu doktoruma en son martta gitmistim bir sey yok super demisti enfeksiyonun lafini bile etmedi son bir senedir yanma falan hicbir sey yok ama akintim cokkkk neden acaba bileniniz varmi cok soru sordummm affet sendemi asilama yaptirdin ebruli :eek:

14. 27 Mayıs 2009
  15. asiikardelen

asiikardelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm selvinur hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah hamilesindir kendini dinleme ama fazlada yorma dağ tepe koşayım deme :)))

16. 27 Mayıs 2009
  17. ebruli_59

ebruli_59 minik cadım 1 yaşında Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde akıntım çok fazla ben nisanda aşılama yaptırdım tutmadı şimdi dinlenmedeyim haziranda ya2. aşılama yada tüp bebek deneyeceğim artık hayırlısı belki bu arada kendi gelir ne deyim....

18. 27 Mayıs 2009
  19. yaren_h

yaren_h Canım oğlum.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

O da bana özel şekerim,ne alaka olduğunu ben de çözemedim inan :) ya valla inş hamileyimdir, inş sonuç bekleyenlerin hepsi hamiş olur. 2,5 yıldır evliyim, 2 yıldır cocuk için uğraşıyoruz ama olmadı. filmler, tahliller hepsi düzgün, bi problem yok yani. Sebebsiz infertilite. 11 mayısta ilk aşılamamı yaptırdım işte. Yarın kısmetse, kan testi ile sonucu öğreneceğim. Hayırlısı Allah'tan, ne diyeyim ki..