Sizce ok mu yanl dnyorum...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve simsiyah8 tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : simsiyah8
  1. simsiyah8

simsiyah8 Sebepsiz Fırtına Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yine ben :eek:

18 yaşındayım eminimki siz benden daha çok biliyorsunuz yardımcı olursanız çok sevinicem a.s erkek arkadaşımla uzaktayız para meseleleri yüzünden bu sıralar pek görüsemiyoruz bende ona yük olmasn artık diye onun yanına gitmeye karar verdim bekar evi malum orda kalmam pek hoş olmaz ablamda kalalm dedi ama ilerde bu durum ailemin kulağına giderse çok üzülürler o yüzden geldigimden annenle ablan1n haberi olmasın ben orda bir arkadaşımda kalayım dedim o da benim ablam düşündüğün gibi art niyetl,i biri değil falan dedi ... :uhm:
    Bu konuşmanın ardından sen benim ailemi sevmiyorsun öyle hissediyorum dedi ben annesini hiç arayıp sormuyormuşum falan arasam ne konuşacağımı bilmiyorum ki zaten bana yakında davranmıyor oğlu varken kızım diyor o yokken sizli bizli oluyoruz bi türlü anlam veremiyorum bi insan oğluna sürekli beni övüp yüzüme karşı nası bu kadar farklı davranabiliyor erkek arkadaşım 24 yaşında aslında olgun doğru kararlar verebilen biri ama bu konuda beni anlamaması tuhaf geliyor acaba bende mi bi gariplik mi var çok mu yanlış şeyler düşünüyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın yorumlarınızı bekliyorum ablalarım şimdiden teşekkürler... a.s.

Son düzenleme: 28 Ağustos 2009
  2. 28 Ağustos 2009
  3. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ama bak guzelim anneyin babayin haberi yokmu gideceginden???

4. 28 Ağustos 2009
  5. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bak tatlim kafam cok karisti mesajinida bekleyemedim sen erkek arkadasiyin para sorunu var sana gelemiyor diye ona gitmeyimi dusunuyorsun yoksa benmi yanlis anladim???

6. 28 Ağustos 2009
  7. simsiyah8

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet slin onun para sorunu var şimdilik o yüzden ben gitmeyi düşünüyorum ailemin haberi yok 2 gün kalıp dönücem hemen

8. 28 Ağustos 2009
  9. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence gitme eger beni ablan gibi görüp sözümü dinlersen gitme ailene yalan söylemene degmez bence

10. 28 Ağustos 2009
  11. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    tatlim sakin boylebir hata yapma:sinifsinif: cok buyuk yanlis bu , arkadasinda senin dusundugun gibi sana ve ailene deger veren biri olsaydi ailenden sakli gizli gel demez!! aslanlar gibi gelir seni ailenden isterdi:eek:lmaz: gercekten hayatinda yapabilecegin en buyuk hata olur bu sakin lutfennn sakinn:sinifsinif:

12. 28 Ağustos 2009
  13. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ayy allahim sen koru anneyin yerinde olmay asla istemezdim, bebegim cok iyi dusun cok buyuk hata :sinifsinif:

14. 28 Ağustos 2009
  15. simsiyah8

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın biliyorum ama söz verdim gelicem diye şimdi nası vazgeçtim derim

16. 28 Ağustos 2009
  17. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır hayır lütfen gitme canım..inan cok yanlıs..kimseye güven yok bu hayatta.cok güvensen bile erkek arkadasına,ailesine asla gitme.

18. 28 Ağustos 2009
  19. Gamzei

Gamzei Guest

biliyorum ki sevgiline güvenmesen bu düşünceyi uygulamak istemezdin.
    bizlerin yorumuna biraz olsun önem veriyorsan söyliyim yanına gitmen büyük bir hata olur.
    hele ki ablasının yanında kalmanız.direk ailesinin sana olan bakışını değiştirir.
    istedikleri kadar modern olsunlar,iyi olsunlar hoş olsunlar bu böyle..
    daha kötü senaryolar da yazılabilir hayatta kimseye kolay kolay güven olmaz cnm.
    erkek arkadaşın gelmeli seni görmeye.ve emin ol bunu yapabilir 24 yasında bir erkek.
    maddi sıkıntı sadece erteler.bence bekle o gelsin.