sizce olabilirmiiii???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve pollyanna tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pollyanna
  1. pollyanna

pollyanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar birkaç gündür sizleri takip ediyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim hepiniz çok şekersiniz. Birbirinize verdiğiniz destek muhteşem.
    Ben 2,5 yılı aşkın bir süredir evliyim. Şimdiye kadar çocuk düşüncesi sadece aklımdaydı. Birtürlü cesaret edemiyordum. Çünkü çalışmak zorundayım ve doğurduğum zaman bakabilecek kimsem yok. Beni tek düşündüren şey bu inanın. Ama geçen gün nokta kadarda bir ihtimal olsa hamile olabileceğim fikri beni inanılmaz heyecanlandırdı. Artık hiçbirşey düşünmeden hamile kalmak ve allah'ın izniyle bebeğimi dünyaya getirmek istiyorum.
    Şimdi sizden yardım istediğim konu şu, en son adet tarihimin ilk günü 27 aralık yani 5 gün sonra adet olmam gerekiyor belki birkaç gün önce ya da sonra olabilirim genelde öyle oluyor. Eşimle 17 ocakta ilişkiye girdik daha önce hep geri çekilme yöntemini kullanıyorduk ama ilk defa içime boşaldı.Ben çok geçmeden hemen ayağa kalktım.
    İşte nokta kadar ihtimal dediğim bu. Sizce olabilirmi kızlar yaaaa. Çok sabırsızım biliyorum daha çok erken. Ama ne bilim işte sizin beni anlıcağınızı umuyorum.
    Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiler

2. 22 Ocak 2009
  3. flower84

flower84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eğer yumurtlama gününüze denk geldiyse olabilirsiniz kimi insanlarda erken kimilerindeyse geç yumurtlama oluyor.ama adetinize bir hafta varken hamile kalınamıyor.inşallah yumurtlama gününüze denk gelmiştir.Allah sizede hayırlı,sağlıklı evlat verir çok beklemezsiniz inşallah.

4. 23 Ocak 2009
  5. pollyanna

pollyanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım inşallah çok teşekkür ederim.

6. 23 Ocak 2009
  7. fisnur

fisnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım benımde son adet tarıhım 28 aralık bende sabırsızlıkla adet günümü beklıyorum hatta gün sayıyorum ,sende bir belırtı var mı pekı göğüs ağrısı kasık ağrısı vs.?umarın hamilesındır allah gönlüne göre versın

8. 23 Ocak 2009
  9. sule80

sule80 Meleğini Çok Sever Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Nokta kadar bir ihtimal olmasın bence,çünkü aynı şey benimde başıma geldi bende ayağa kalktım a.s şu an adetime 1 gün var ama 2.çizgiyi gayet net görebiliyorum:1rolleyes: canım yumurtlma dönemine geldiyse bence tutmuştur ve umarım bebişin seninledirkaydirigubbakcemile5

10. 23 Ocak 2009
  11. pollyanna

pollyanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

valla canım göğüslerimde ağrı yok arada bir kasıklarıma ağrı giriyor ama ben adet olcam herhalde diyorum inşallah olmam yaaa
    iyi dileklerin için teşekkür ederim günlerimiz aynı sayılır inşallah ikimizde güzel haberler alırız

12. 23 Ocak 2009
  13. pollyanna

pollyanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

ayyy beni çok umutlandırdın sağol tatlımm
    allah tüm isteyenlere versin hayırlısıyla
    insanın hamile olabileceğini düşünmesi bile tarif edilemez bir duygu

14. 24 Ocak 2009
  15. cicis

cicis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar benimde son adetim 26 aralık sabırsızlıkla beklemekteyim desteginizi bekliyorum...