sizce ona sahip çıkmalı mıyım??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve fransa159 tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : fransa159
  1. fransa159

fransa159 diyemedim ya la! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar size sorunumu şöyle anlatayım erkek arkadaşımın çok fazla sorunu var hayatında ve yaprak gibi savruluyor ordan oraya zamanla onu daha iyi tanımaya başladım ve ailesi hiç kimse sahip çıkmıyor üniversitede okuyor ama bildiğiniz savruluyor ve bu gidişi kesinlikle bi gidiş değil...içki sigara ot herşey var...inancı bile yok...bense hem okuyup hem çalışıyorum ailemle aram iyi dostlarım var etrafımda küçük sevimli bir evim var evden okula işe böyle yaşayıp gidiyorum içki sigara vs. yok yani üniversite öğrencilerine göre daha düzgün sakin bir hayatım var nazar değmesin...onunda gerçekten o kadar gereksiz ona zarar veren insan var ki hayatında savrulduğunu çok net görebiliyorum...herkesin birbiriyle sevgilisini aldattığı evin her daim dumanaltı olduğu evin bi odası içki şişeleriyle dolu her daim bişeyler içen insanlar okula deseniz hiç biri gitmiyor bütün paraları içkiye vs.ye gidiyo hepsinin aileleriyle arası berbat böyle bir hayatları var ve böyle yaşamaya devam ederse erkek arkadaşımın hayatı çok daha kötü bir hal alacak...
    sizce şimdi ne yapmalıyım onu bırakmalı mıyım daha da dibe batsın yoksa ona sahip mi çıkmalıyım??

2. 17 Aralık 2009
  3. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki bırakmalısın canım.senin sahip çıkmanla olacak bir iş değil bu.sen kendi mutluluğunu geleceğini düşün. emin ol sonra çok pişman olursun

4. 17 Aralık 2009
  5. Gamze_Belinay

Gamze_Belinay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ailesi sahip neden çıkmıyorr bi bildiği var sanırım ailesinin.... arkadaşlarından bahsetmişsin erkek arkadaşının seçimleri bu yönde arkadaşım.. Bilmiyorum evine almakmı istiyorsun senlemi yaşamasını istiyorsun?? peki sence bu çözümmü? hep güvenmezmi sana nasılsa yanımda yardım eder o demezmii?? tamam düşene bi tekmede bizlerden vurulmaz ama nebilim o rahatlığı vermemelisin ona yani sana çok güvenmemelii..
    Peki senin ailen nedicek bu durumaa???

6. 17 Aralık 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Sahip çıkmak derken?
    Siz bu ilişkiyi sırtınıza alacak tarafsınız,siz varsanız yürüyecek siz yoksanız o bir adım bile atamayacak!
    Taşıyabilecek misiniz bu kadar ağır bir yükü...
    Ben olsam benimle elele yürüyen bir erkeği tercih ederdim..
    Hiç bir adamın anası ya da psikoloğu olamam ben..:umursamaz:

8. 17 Aralık 2009
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    acaba ailesine ,söyleseniz,gelip bir görseler , durumunun vahimliğini. ama sizin söylediğinizi saklasalar tabii. olmaz mı...

10. 17 Aralık 2009
  11. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yok yanlış anladınız evime falan almak gibi birşey yok sadece sahip çıkmak derken onun yanında olmak ona destek olmak anlamında söyledim
    annesinin psikolojik sorunları var tedavi görüyor babası annesini aldatıyor ablası bir doktorla evliymiş başka bir şehirde yaşıyor o da kendi huzuru kaçmasın diye hiç biriyle ilgilenmiyormuş
    hem çalışıp hem okuyor benim gibi ama çevresi çok kötü

12. 17 Aralık 2009
  13. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ailesi paramparça zaten söylesemde umursayacaklarını sanmam babası babamın yıllar öncesinden arkadaşı ordu mensubu bizim babalarımız hep aynı yerlerde yaşamışız zaten ama bu zaman tanıştık

14. 17 Aralık 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Neyse ne,kimse kim...
    Böyle problemli kişiliklerle uğraşarak güzel vaktinizi boş yere harcamayın derim..
    Adam olmaya niyeti varsa değiştirsin çevresini ve alışkanlıklarını..
    Koyun mu güdeceksiniz?:ecrin_bebek:

16. 17 Aralık 2009
  17. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    değitirmeye dene elbette.. neticede seviyorsun ki sevgilin olmuş ve hala da öyle..
    ama baktın olmadı, yol vereceksin el mahkum.. senin istikrarlı giden hayatının düzenini bozmamalı..

18. 17 Aralık 2009
  19. AswangCullen

AswangCullen Guest

bunalımda demek istiyosun..bence desteğini eksik etme..ama sonucta sem biliceksin kii önceden nasıldıı ve cewre değiştirdiğinde nasıl olur..özüne in ve gercekten nasıl birisi olduğunu gör önce..insanın içinde olmasa çewre hiç bir sey yaptıramaz..içinde var ki yapıyor..munalım vs mazeret bence..ama kafa dengim beni sayıp seviyor elinden tuttuğumda br yere gelir banada paşa paşa bakr diosan uzat elini..ama dikkat et sende düşme vereliniortak