sizce quartzo mu mel mi ???

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve Phi1618 tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Phi1618
  1. Phi1618

Phi1618 askim~ben~bebegimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar gözlerim yeşil-ela arası bi renk mel ve quartzo arasında kararsızım mel çok açar mı gözümü ? quartzo yeni seriler de kafamı karıştırıyor ben biraz topaizoya benzitiyorum eski seri daha iyidi sanki .. aklım karıştı karar veremiyorum tavsiyelerinizi beklioruum opuyorumnanaktan

2. 20 Eylül 2010
  3. brchngcr

brchngcr Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bence mel sende sarımsı durur tatlım gözlerin yeşilse ve mavileştirmek istiyorsan quartzo alabilirsin. Yeni serilerde yeşillik yok gri mavi geçişli bir renk.

4. 21 Eylül 2010
  5. Brykhia

Brykhia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım mel zaten ela yeşil arası bir renk. Pek bir değişiklik olmaz gözünde quartzo bence sana çok yakışır.
    Ve yine söylüyorum lütfen yanlış yönlendirmeyiniz. Mavimsi bir renk olan topazio dur. Quartzo gri yeşil arasında olan bir lens eski de aynı yeniside aynı hiç bir fark yok...
    Yine seçim sana kalmış canım. Ama quartzo yada topazio ya da esmeralda sende çok hoş durabilir.
    Tabi yine Vetman10 sana daha iyi yardımcı olur.

6. 21 Eylül 2010
  7. burcu84

burcu84 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım biz neden yanlış yönlendirelim herkes mümkün olduğunca burda birbirine yardımcı olmaya çalışıyo bence sen yeterince takip etmiyosun yeni seri alan herkesde gri mavi dururken onlar böyle söylerken sen neden hala yeşil diyosunki?
    Ben sende yeni seri quartzoların muhteşem durucağını düşünüyorum çünkü ela-yeşil gözlerin varmış ama tabi bide tam yüz fotonu görebilsek daha sağlıklı bi cvp verebiliriz :)

8. 21 Eylül 2010
  9. Brykhia

Brykhia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Çünkü en yeri serisinden dün aldımda quartzo zaten mavi yeşil yani gri bir renk
    ama eski halinden eser kesinlikle yok tam bir topazio olmuş yazmışta arkadaşım. Ben de okuduğumda almasam mı ki diye bir tereddütde kalmıştım ama gel gör ki quartzo bildiğimiz quartzo ve topazio ile arasında baya bir fark var.Ki bende yardımcı olmuyorsunuz demedim. Tabii ki herkes yardımcı oluyor olmuyor demedim. Ama ben gibi okuyupda üzülen arkadaşlarım varsa diye bilgilendirmek istedim. Sevgili Burcu

10. 22 Eylül 2010
  11. Phi1618

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

bende bu konuda kararsız kaldımm yeni seride mavilik fazla diyen var aynı diyen var aklm karıştı topaizo gibiyse eğer boşuna almış olacağım..

12. 22 Eylül 2010
  13. Brykhia

Brykhia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım ben sana aldığım quartzonun resmini çekeyim yeni seri daha bir gün oldu. Ki görme şansım oldu hepsini evet aralarında fark olabilir. Eski yeni ama inan bana öyle bariz bir fark yok yani topazio ya benzemiyor. Ben yarına kadar sabrederim dersen söz veriyorum sana gözümü çekip yollayacağım. :)

14. 22 Eylül 2010
  15. Phi1618

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok saol canım bekliyorum ...

16. 22 Eylül 2010
  17. Brykhia

Brykhia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım ben resimleri çektim ama dijital makinem bozulduğıundan telefondan ışıksız bir ortamda çekmek zorunda kaldım flash rengi değişitrip yanıltmasın diye fakat olduğundan çok koyu çıkmış. Seni yanıltmak istemem ekleyipde yani normalde resimdekinden baya açık bir yeşilli gri istersen yinede istersen hemen ekleyeyim

18. 24 Eylül 2010
  19. Brykhia

Brykhia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

olduğundan çokça koyu çıktı canım çünkü dijital makinem bozulduğundan onunla çekemedim. Ve bunlar en ışıksız ortamda çekilmiş resimler.
    Bunlardan baya acık duruyorlar. Yinede söz verdiğim için ekledim ilerleyen günlerde daha netlerini çekerim.

Ekli Dosyalar: