Sizce saçmalıyor muyum?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Hematit tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Hematit
  1. Hematit

Hematit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    herkes için belki klasik bir derttir sevgilisiyle sorun yaşamak ama insan geleceğini düşündüğünde ve kendini düşündüğünde önemli bi sorun bence. 2 yıldır biriyle beraberim erkek arkadaşımın boyu benden kısa ama ona çare bulduk, biraz benden küçük duruyordu ona da çare bulduk. ayrı şehirlerdeyiz hadi ona da alıştık çok sorun olmuyor ama bu güne kadar kurduğum hiç bir hayal gerçek olmadı. bana bir çiçek bile almadı çiçeği geçtim doğum günümde özel günümde bir hediye dahi almadı yani illa hediyeyle olmaz tabi ama özel hiç birşey yok doğum günün kutlu olsun aşkım bu kadar. sonra ne yiyeceğimize ben karar veririm çünkü onun için farketmez ne yapacağımıza ben karar veririm ona farketmez ben ona güzel mesajlar yazarım o da aşkım ben odunum böyle yazamıyorum der bırakır. biraz kızdırmaya çalışırım azcık erkek olsun biraz yönlendirsin diye kızmayı bile beceremez bana yani ben kendimi bir bayan gibi hissedemiyorum artık.Benim hayallerim böyle değildi. Yine de çok iyi bir insan seviyorum onu bırakamıyorum da. çok mutsuzum 2 gün önce doğum günümdü enkazdan daha çıkamadım o yüzden belki de çok mutsuzum. sizce saçmalıyor muyum?

2. 24 Ağustos 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    hayır canım saçmalmıyorsun..
    eğer hayallerini yaşayamıyorsan hayallerin için savaşmalısın..
    karşındaki adam hayallerindeki adam değil bunun farkına var ve bir an evvel doğru kararlar vermeye çalış..
    ha hayallerindeki adamı bulursun bulamazsın bilemem ama sürekli üzülmekten bin kat daha iyidir..

4. 24 Ağustos 2010
  5. pause

pause Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence saçmalamıyorsun. şu an o senin sevgilin ama iş daha ciddi bir boyuta geldiğinde belkide kocan olacak. bence karşına oturtup onu aynen bize anlattğın gibi anlatmalısın sorunlarını. yada çok güvendiğin bi arkadaşın da gidip konuşabilir. bu kıza böle yapma kızlar böle şeylerden hoişlanmaz vs gibi. benim aklıma bunlar geldi...

6. 24 Ağustos 2010
  7. duygularda

duygularda Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saçmalamak değil, içini dökmek canım....

8. 24 Ağustos 2010
  9. ATTRAENTE

ATTRAENTE ACTA EST FABULA Pro Üye

Beğenildi:
    8.990
    Ödül Puanları:
    238
    Canım yaa neden saçmalayasın. Sende herkes kadar normal şeyler istiyorsun. Ama bazı erkekler romantizmden ve anlayıştan çok uzak oluyorlar. Bu gibi şeyleri zayıflık olarak algılıyorlar. Bilmen gereken şey o her zaman böyle olacak , düşünmen gereken ise sen böyle bir ilişkiyi yürütebilir misin?

10. 24 Ağustos 2010
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Karakter olarak birbirnize uygun olmayabilir misiniz?
    Sizin beklentileriniz ve onun kişiliği birbirnden çok farklı gibi geldi bana.
    Şimdi sizi bu kadar üzen şeyler ilerde aranızda ciddi sounlar oluşturmaya başlamasın..

12. 24 Ağustos 2010
  13. Tarcin...

Tarcin... canım kuzularim... Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    evlilikle beraber beklentilerin daha da artacak ve yine bulamayacaksın..şu an duyduğun alışkanlık bence onsuz bi güne nasıl uyanırsın,ilk kimi ararsın,kime neyi anlatırsın bunları düşünüyorsun ondan kopmamak için..mutlu etmiyor seni çok belirgin..

14. 24 Ağustos 2010
  15. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benzer şeyler yaşadım sonu ayrılık oldu
    diğer arkadaşların da dediği gibi bu adam değişmeyecek ve sen de bu durumdan mutsuzsun
    onu böyle de kabul edemeyeceksin haliyle
    bu nedenle de sürekli şikayetçi olacaksın değişmesini isteyeceksin ama değişmeyecek
    2 seçeneğin var ya ayrılmak ya da bu haliyle kabul edip bi daha hiç şikayetçi olmamak

16. 24 Ağustos 2010
  17. MaTaHari

MaTaHari papatya Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Aslında bence herşeyi sana bırakma huyu hoşuma gitti
    Tabi sen bilirsin cnm hayat senin hayatın

18. 24 Ağustos 2010
  19. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kendisinin dediği gibi odun işte.
    değiştiririm diye de düşünme pinokyoyu yapan gepetto değilsin ki her odunu adam edesin