Sizce sevgilim mi haklı yoksa ben mi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve marjane tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : marjane
  1. marjane

marjane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar bi süredir takip ediyordum bu siteyi. Üye olmak bugüneymiş. Ben 17 yaşindayim Izmir'de yaşiyorum ve liseye gidiyorum, sevgilim 21 yaşinda ve Denizli'de okuyor. Msn'den görüşebiliyoruz bu yüzden. Sevgilimle tam bir yildir süren bir ilişkim var. Aramizda ufak tefek problemler çikiyor ama fazla önemsemiyorum. En büyük problemimiz telefonda görüşmek. Telefonda görüşmeyi sevmiyorum ama beni çok zorluyor. Sevmedigim birşeyi yaptiriyor bana yani. Fedakarlik yapmam gerekliymiş. Yapiyorum da zaten. Sürekli fedakarliktan söz ediyor ama benim için yapmiş oldugu bir fedakarlik yok.

Bu akşam kadinin eşine hizmet etmesi hakkinda tartiştik. Ona göre ben ona hizmet etmeliymişim, kadin erkek eşitligi bu konuda saçma bir olguymuş. Henüz evli bile degilken böyle düşünmesi beni ürkütüyor. Hasta olsam veya yorgun olsam yine yardim etmeyecek misin diyorum etmeyecegim tabi diyor. Tepemin tasi atti benim de. Tartiştik baya anlayacaginiz.

Kafamda iki şüphe var. Ya hayatinda başka biri var ve ilişkiyi bitirmek istiyor ve böyle bir yola baş vuruyor. Çünkü eskiden böyle biri degildi. Ya da bana deger vermiyor.. Bir tabak yemegi sevgime tercih ediyor.

Sizce böyle davranmasinin nedeni nedir? Bi akil verin lütfen.
    :1no2:

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 14 Ağustos 2009
  3. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Ne demek kadın erkek eşitliğine inanmıyorum ? Hadi iyimser yaklaşayım,şaka yapmıştır diye düşünmek istedim de bir de üstüne seninle tartışmış..Dediğin gibi bir başkası olabilir ya da gerçek yüzünü yeni yeni gösteriyor da olabilir..Eğer gerçek düşünceleri buysa yol ver gitsin..Daha 17 yaşındaymışsın,böle sorunlu tiplere takılma ablacım,büyü neler neler çıkar karşına,üzme canını :)

4. 14 Ağustos 2009
  5. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    sen zaten gayet mantıklı düşünüyosun canım.. böle düşündüğünü ona da söle. hasta olduğunda yardım etmeyeceğim diyerek çok katı gözüküyo bu hiç hoş değil. taviz verme, sakın. aynen erkek arkadaşınınki gibi bir ailede büyüdüm ben de. o yüzden sakın taviz verme canım. biraz da o fedakarlık etsin :)

6. 14 Ağustos 2009
  7. marjane

marjane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ......

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
  8. 14 Ağustos 2009
  9. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    seni hizmetçi olarak mı alacakmış evine?

10. 14 Ağustos 2009
  11. marjane

marjane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ......

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
  12. 14 Ağustos 2009
  13. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Daha 17 yaşındasın canım.. Karşına kim bilir kimler çıkacak.. Böyle bir adamla zaman kaybetme bence..

14. 14 Ağustos 2009
  15. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0

aman arkadaşım yaa daha 17 yaşındasın bu gencecik yaşında ne uğraşıyorsun bu tiplerle.. madem anlaşamıyorsunuz şimdiden bırak gitsin sallaaaaaaaaa zemuszemuszemuszemuszemuszemus

16. 14 Ağustos 2009
  17. _NURUM_

_NURUM_ Guest

daha çok gençsin bea güselim.arkadaşlarında sölediği gibi karşına kimler çıkacak kimlerr.çek restini bırak.şimdiden böleyse sana tamamen sahip olduğunda nası olur bi düşün

18. 14 Ağustos 2009
  19. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gercek yuzu, bakis acisindan belli ki bu adam boyle ..
    yani degismez..
    evet daha cok gencsin ve onun dusuncelerini biliyorsun yani ona gore davranmalisin artik..
    bazi seyleri olc tart ona gore karar ver.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.