sizce sevgilinizin üniversite okumaması bir problem mi ?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve glzclli tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : glzclli
  1. glzclli

glzclli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar benim cıktıgım kişi üniversite okumuyor faakt ben suan üniversiteye gidiyorum ve annem bunu cok problem ediyo sizce bu bi problem yaratırmı oysa cıktıgım kişi cok olgun ve anlayıslı daha yeni baslamamıza ragmen ve cokda kültürlü konuşmasını bilen bi insan sürekli kitap okur mesela..

2. 28 Temmuz 2010
  3. beratefe

beratefe kücük meleklerim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    davul bile dengi dengine .... üzgünüm ama annen çok haklı buyrunnnnnnnnn

4. 28 Temmuz 2010
  5. glzclli

glzclli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama biz cok iyiy anlaşıyoruz onunla :KK43:

6. 28 Temmuz 2010
  7. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    bence alakası yok çünkü üniverste okumuş hatta iyi bir meslek sahibi olmuş insanlar, hayat okulunda başarısız oluyor.
    O nedenle yapabileceklerini gözlemle derim, lise bitirip çok iyi yerlere gelmiş bir çok insan tanıyorum.

8. 28 Temmuz 2010
  9. mehtap4278

mehtap4278 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bir çok üni. gitmeyenen insan üniveristeye giden insanları ceplerinden çıkarırlar. oturmasıyla,kalkmasıyla, konuşmasıyla, ortaya ayak uydurmasıyla hayran kalırız bazen. fakat aileler bunu görmek istemezler. çocuklarına yakıştıramazlar. benim çocuğum yıllarca okudu çalıştı bu kişiyle mi beraber hiç layık değiller gibi. bu da ilişkiyi inanılmaz etkiler. özellikle annelerin kızlar üstünde çok fazla etkisi oluyor karşındaki insan dünyalar harikası olsa bile acaba diyorsun. ciddiyeseniz ve devam edecekseniz o insanında fedakarlık yapması gerekir. o da okusun okula gidemiyor mu açıköğretimden okusun. asla aileni karşına alma. şöyle düşün ailen okumuş birini istiyorsa senin için istiyor senin mutluluğun için istiyor. senin asla üzülmemen için istiyor. arkadaşında okursa ailen ilişkinize daha ılımlı bakar.

10. 28 Temmuz 2010
  11. beratefe

beratefe kücük meleklerim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oyle ama erkek eğer kadından daha düşük eğitim almışsa yarın birgün bunun acısı ceker........ bana göre boyle budurum. ben liseli olupda çok kötü demiyorum ki iyi adamdır ama .... işde aması var

12. 28 Temmuz 2010
  13. glzclli

glzclli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tertesekkür ederim güzel yorumunuz için...bende aynen sizin gibi düşünüyorum...yeni basladık ilşkiye ama ileriye dönük yasayan bi insan...biraz daha zaman gecsin ona okumasını istediğimi sölüycem...anneme tabiki hak veriyorum..fakat o da beni anlamalı ne üniversiteliler var onlarla cıkıp beni üzmelerinden daha kötü olamaz ilk önce insan olsun ama yok kesinlikle kabul etmiyo tutturmus bi ,nsan üniversite okucak diye...simdilik cıktıgmızı tam anlamıyla bilmiyo...ama ciddileşrsek iyice tabiki sölüycem...

14. 28 Temmuz 2010
  15. mozarellaaa

mozarellaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    bence şu an için pek önemli değil ama ilerisi için önemli...
    üniversite okumamış insan kültürlü olmayacak diye bu kural yok ama üniversite okumak her zaman avantaj...
    bence de onu okumak konusunda ikna etmelisin

16. 28 Temmuz 2010
  17. glzclli

glzclli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha yeni basladık...cok duygusal biri simdi söliyip üzmek istemiyorum ama sonra mutlaka söliycem okumasını istedgimi umarım kabul eder...:KK43:

18. 28 Temmuz 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sen ne okuyorsun ? çalışacak mısın? ne iş yapacaksın?

o ne iş yapacak?

bu soruların cevapları önemli