Sizce yaptigim dogru birsey mi ?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sugarfree tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Haziran 2009
    Konu Sahibi : sugarfree
  1. sugarfree

sugarfree 1,2,3 TIP Fakültesi ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar,erkek arkadasim benden uzak bir sehirde kaliyor.Farkindayim aramiz bu yüzden günden güne saguyor,artik eskisi kadar cok mesajlasmiyoruz,eskiden hergün mesajlasirdik,daha dogrusu hep o yazardi,ben artik bikardim bazen,yinede cevaplaridm mesajlarini düzgün bi sekilde.Simdide bakiyorum ondan birsey gelmiyor,dayanamayip ben ona yaziyorum,hatta cogu zaman cevap bile yazmiyor,iki kere üst üste mesaj yazarsam cevap veriyor.Verdigi cevaplarda hic net degiller,öyle kisa cevaplar veriyor artik.Eskiden mesajlastigimizda,son gelen mesaj hep ondan olurdu,benim cevap verilmeyecek mesajlarima bile mesaj atardi,örnegin,gülümseme isareti,yani noktayi hep o koyardi.Simdi bi mesaj yaziyorum,zar zor crvap veriyor,yine bi mesaj yziyorum,cevap yok.Bir kere konustum ne bu sogukluk diye,icimden düsündüm belki bi sorunu vardir,sordum bi problemin mi var yoksa,hayir yok ne problemim olacak dedi.Peki neden bu sogukluk dedim,soguklukmu sana önce geliyor dedi,eski günlerimizle bi kiyaslama yaptim,dedim eskiden ama her gün görüssürdük,peki simdi ne oldu dedim.Oda seni her gün arayamma demezmi.Acaba diyorum baskasi mi var ?
    Sordum bitirmek mi istiyorsun,ondan mi bu sogukluk cekiniyorsun söyle,biter sorun olmaz dedim,yok ne bitirmesi dedi.Devam ediyor iste ne güzel dedi.Ama sen bitirmek istiyorsan bitir dedi.Sevse bana bunu dermiydi,acaba bitirmek istiyorda,kendisi cesaretmi edemiyor,benimmi bitirmemi istiyor.Dedim ona bitirmemi istiyormusun gercekten.Aslinda istemiyorum,ama ne bileyim sen öyle sorunca istiyorsan sen bitir dedim dedi bana.
    Ben artik mesaj yazmaktan vazgectim,cünkü cevap gelmiyor.
    Simdi gece gündüz msn'nin basinda bekliyorum,o gelince ordan yazisalim diye,yakaliyi vereyim diyorum :eek:klava:
    Oda adam bi türlü gelmiyor ki,beni engellemedi silmedide,arastirdim öyle bisey yok.Zaten o genelde gece hep 02.00 veya 03.00 gibi saatlerde girer.O saatlere kadar dayanamiyorum uyuya kaliyorum.Pesinden kosmakla dogru mu yapiyorum,ama ona asigim,böyle bitmesine istemiyorum,korkuyorum sesizce bitecek diye.
    Peki ben ne yapayim simdide,cünkü böyle devam ederse cok üzülüyorum... senağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2010
  2. 17 Haziran 2009
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    bana senin bitirmeni bekliyor gibi geldi

4. 17 Haziran 2009
  5. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Üstüne düşme bence kaçan kovalanır moduna girmesin mesafe gerçekten arayı açıyo

yazma karşılaşmayada çalışma dene bakalım sana olan sevgisi ne kadarmış kaç gün sonra arayacak seni

6. 17 Haziran 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    hic ustune dusme arayip sorma biraz bakalim davranisi nasil olacak

8. 17 Haziran 2009
  9. TiAmo

TiAmo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bencede senin bitirmeni bekliyor. Sanki sevgiden cok bi aliskanlik durumu var gibime geldi.

10. 17 Haziran 2009
  11. lawyer42

lawyer42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arama aramadığı müddetce arama bence senden bekliyor gibime geldi bitirmeni.. eğer sen aramayınca hala aramıyorsa bi düşün derim, tek taraflı yürümüyor çünkü bazı şeyler bende yaşadım aynı şeyleri işleri şusu busu baktım bahane hepsi... çok canın yanıyor seviyosun ama elden bişi gelmiyor mirmirmirmir

12. 17 Haziran 2009
  13. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    olay zaten bıtmış arkadasım..............

14. 17 Haziran 2009
  15. sugarfree

sugarfree 1,2,3 TIP Fakültesi ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

16. 17 Haziran 2009
  17. EU1

EU1 Guest

zor yani sevdiiginize o atmadıkça sizin daha çok yazma isteginiz artar ona kırıldıgına dair bi msj at ama sertolmasın onun vicdanını sızlatacak olsun ve daha sorada geri çekil................
    o atsın o bişeyler yapsın.
    tamamiyle geri çekil

18. 17 Haziran 2009
  19. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    297
    Ödül Puanları:
    203
    çoktan bitmiş bence...

bence sen ondan kaç, o gelsin sana..gelmezse sende gitme ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.