Sizce yumurtlama belirtisi mi??

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve yosunnk tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yosunnk
  1. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Öncelikle selam.Buraya yeni üyelerden sayılırım.Hemen konuya gireyim.Bana 5 sene önce gittiğim dr. pko teshisi koydu.ultrason ile.adetimin ortasında çokçok az (akıntının iinde farkedilen) pembelikten ötürü gitmiştik.korktum tabi ne bu die.olabiliyor yumurtlama döneminde dedi.ama pko olduğumu söyledi.ama benim adetlerim her ay gelir.(bazı aylar ufak sekmeler olabiliyor)mesela bu ay tam gününde geldi (28.gün)Kilo problemim yok.kıllanma yok.
    Ayrıca dikkat ettim adetim bitince ilk 2-3 gün kuru geçiyo, sonra şeffaf resmen yumurtanın akıgibi yapışkan bir akıntı oluyo.bazen beyaz oluyo.hatta bazen vajinamdan uzadığını görüyorum.bu yumurtladığımın götergesi mi.yumurta mı oluşuyor yoksa çatlıyor mu.bunu anlamadım.Fakat ben 1 senelik evliyim baştan takvim yöntemi korundum(ortadaki 1 hafta ilişki olmadan) şu an 5-6 aydır korunmuyorum.hatta bu akıntıolunca sık ilişki oluyor. ama neden hala hamile kalamdım ki.
    Biraz uzun oldu ama.Lütfen bi cvp yazın.Ne yapmalıyım?

2. 15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yosunnk
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam bahsettiğiniz adet ortası şefaf akıntı yumurtalama akıntısıdır. Bekleme, deneme süreniz 1 yıla tamamlanınca doktrounuz size bazı önerilerde bulunacak ve daha detaylı testler isteyecektir. Henüz erken acele etmeyin. Bol şans

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.