sizce

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve huzursuz tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : huzursuz
  1. huzursuz

huzursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saglik ocaklarinda takipi yapildgi halde bebi$lerimizi her ay rutin kontrollere goturmelimiyiz kizlar sizce

2. 18 Eylül 2010
  3. NSA

NSA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    vallahi bende kararsızım o konuda şimdiye kadar bi sorun yaşamadık şükür 4,5 aylık olduk biz her ay götürdüm ben ayrıca dra ,sağlık ocağındada aşıdan sonra dra yönlendiriyolar gerçi bazı yerlerde sadece hemşire bakıyomuş öyleyse götür bence bide misal olarak 2,ayda bakıyo 3.ayda aşı yok 4.ayda çağırıyolar 5,ayda aşı yok 6.ayda gidicez sağlık ocağına ben merak ederim kilosu nasıl ek gıdaya geçelimmi gerek varmı ,aşı dışında gidince kilosuna bile bakmıyolar her aşıda bakıyoz yeterli diyo bizim sağlık ocağı

4. 18 Eylül 2010
  5. huzursuz

huzursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BIZIM SAGLIK OCAGI ASI yoksada kontrole cagriyo boy kilosuna bakyo onceki ayla kontrol edyo ama ek gidaya dr suz kendi kafamzca ne kadar dogru bilmyrum bu konuda cok celiskidyim

6. 18 Eylül 2010
  7. NSA

NSA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zaten sağlık ocağına gidiyosan 6 aydan önce önermiyolar ek gıdayı ben ufaktan başlamıştım drumun önerisiyle gerek yok bırak dediler yada çok az 2 kaşığı geçme dediler ufaktan bişeyler verebilirsin bence 4 ayı doldurduysa tadını alsın enazından

8. 18 Eylül 2010
  9. PleaseTryAgainLater

PleaseTryAgainLater oglumm - kizimm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende şimdiye kadar sadece 1 ay gitmedim yani süreyi uzatmıştım sağlık ocağına her ay götürüyorum orda aile dr.umuzda var bişey takılırsa kafama önce ona soruyorum tatmin olamazsam yada dr. bide çocuk dr.una götür derse götürüyorum..ama ek gıda konusunda götürmelisin bence zaten hemen başlatmazsa ne zaman başlaman gerektiğini söyler ve ozaman götürürsün gerçi 6 aylıktan sonra drilar bile artık şikayeti olmadan geitrme diyormuş

10. 18 Eylül 2010
  11. gurbet_elde

gurbet_elde benim küçük dünyam canım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben aşı için sağlık ocağına götürüyorum ordan çıkıp kendi doktoruna hastaneye götürüyorum bütün ölçümleri kendi doktoruma yaptırıyorum

12. 18 Eylül 2010
  13. huzursuz

huzursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dr ileti$im halindeyiz ama goturmedim her ay kontrole icimdede hep acaba kaldi ondan sordum

14. 20 Eylül 2010
  15. tugba

tugba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben sağlık ocağına götürüyorum her ay ebem çağırıyo zaten çok ilgili ben memnunumm aşı için de gidiyoruz aşı olmadığı ayda ben unutsam bile çağırıyo boy kilo içinn sonrada doktora gösteriyorm uzmn doktor çocuk doktoru hemde o yüzdende işime geliyo

16. 23 Eylül 2010
  17. Zeliha

Zeliha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benimde aklımda hep vardı ama ebe çok ilgili tüm ölçümlerini yapıyor. ama çocuk dr da doğum yaptığım yerde olduğu için tanıyor. bir sorun olduğunda gidiyoruz. ama sanırım gerek yok ilk önce aile hekimine danışıp öyle götürmeyi planlıyorum çocuk doktoruna.

18. 26 Eylül 2010
  19. Nilay

Nilay OĞLUM YUSUF EMİR Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    4.aya kadar her ay çağırdı 4.ayın bitiminde götürdüğümüzde
    bi sorun olmazsa 6.ayın bitiminde gelin dedi herhalde bundan sonra dahada azalacak doktor ziyaretlerimiz
    ama ben doktora götürme taraftarıyım
    çünkü önemli olan sadece kılosu boyu diilki
    bizim doktorumuz bebeğimin kulağına gözüne burnuna ağzına bakıyo
    kalbini ve sırtını dinliyo ve ek besın öenrilerinde bulunup tarif veriyo
    ben doktora gitmekten yanayım