Sizde Böyle Düşünüyor Musunuz Hiç?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 18 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ZAMAN ZAMAN HEP ŞÖYLE DÜŞÜNÜOYRUM BAKIOYURM TAM 9 AY DOGUM KONTROL HAPI KULLANDIM YASMİN SONR ABIRAKTIM BANA DEDİLER Kİ.BIRAKINCA 3 4 AY SONR AHAMİLE KALIRSIN HİÇ DÜŞÜNMEDİM İLEİRDE ÇOCUK SAHİBİ OLURKEN ZORLUK ÇEKER MİYİM DİYE LAP LAP YUTTUM ANASINI SATAYIM HAPLARI ŞEKER GİBİ AMA ŞİMDİ BAKIOYRUM DA ZATEN OLMUOYRMUŞ KIZLAR NEDNE İÇMİŞİMKİ.:sm_confused: SANIRIM SALAK OLDUGUM İÇİN HEP ANNEM KULLAN DEDİ SAKIN HAMİLE KALMA DEDİ O ALDI HEP HAPLARI BUGÜNDA ŞUNU DÜŞÜNDÜM SANIRIM BEN ALALH A KARŞI GELDİM AMAN ÇOCUK OLMASIN DİYE KORUNDUM DURDUM VE BUGÜN BAKIOYRUM 14 AY GEÇMİŞ YOK HALA ÇÖOCUK MOCUK ANASINI SATAYIM SANKİ CEZALANDIRILDIM BEN ALLAH TARAFINDAN SİZEDE BÖYLE OLUYOR MU ? ALLAHIMIN GÜCÜNE GİTMESİN AMA BÖYLE DÜŞÜNMEDNE EDEMEDİM İNANIN Kİ?:uhm:şakkıdı:çok üzgünüm:a.s

2. 18 Ağustos 2007
  3. EU1

EU1 Guest

HADİ BAKALIM SİZDE YAZIN

4. 18 Ağustos 2007
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    canim ben ilk evlendigimde dogum kontrol hapi kesinlikle hic kullanmadim evlenmeden önce bir tv programinda duymustum kadinlarin evlenipte doktora gitmeden bir problem olup olmadigini bilemez eger yumurtaliklari tembelse bu haplar dahada gerilemesini sagliyormus o yuzden hep dogal yollardan korunmayi tercih ettik
    ama bende senin gibi sonradan halime cok guluyorum bosu bosuna telas yapmisiz aman ya hamile kaldiysam diye tam bir yil böyle taki cocuk isteyene kadar ama ne yapalim hersey kismet isi

6. 18 Ağustos 2007
  7. EU1

EU1 Guest

Evet Işte Hiç Korunmayanalri Duyuncada Dioyrum Ki Yok Bu Ceza Degil Allahin Takdiri Küçükken En çok Kisir Olmaktan Korkuyordum Ama şimdi Baktim Ki Başima Gelmiş

8. 18 Ağustos 2007
  9. SEN_KOLIK

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    biliyormusun bende hep bunu dusunurdum kisir oldugumu falan sonrada tövbe tövbe nerden cikartiyorum diye söylenirdim bosuna dememisler biseyi kirk kere söylersen olurmustatlicadiarzu

10. 18 Ağustos 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Hay Allah çok Haklisin Daha Ben Bebek çalişmlarina Başlamadan önce Tup Bebk Merkezleri Araştirmaya Başlamiştim Yalan Yok Yaniiiiiiiiiiiiiiiiii

12. 18 Ağustos 2007
  13. SEN_KOLIK

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    coktandir giremedim vallaha senle sohbet etmeyi özlemisim
    bu gece bir ruya gördüm sana anlatayim bari guzelmi yoksa kötümü anlamadim
    ruyamda hamileymisim hamilelik giymisim aynadan bakiyorum ama karnim yok elimi karnima koyuyorum var sonra tekrar aynadan bakiyorum karnim yok cok uzuluyorum karnim cikmadi diye hayir olsun insallah

14. 18 Ağustos 2007
  15. EU1

EU1 Guest

allahın izniyle sana hamişlik yakın diyelim hayra yoralımki hayır olsun evet bnde seni merak ettim canım çarşamba günü bnd edr agidioyurmhayatım sen ruyalara atakılı kalma genede tamma mı her rüyayı güzel e yor

16. 18 Ağustos 2007
  17. SEN_KOLIK

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    evet canim haklisin artik gunlerim yaklasiyor yine bende bir heyecan basladi iki aydir biraz kafam rahatti simdi adetimi bekliyorum transfer icin bu sefer umutluyum allahin izniyle insallah olacak
    umarim doktor sana cok guzel seyler söyler

18. 18 Ağustos 2007
  19. kayboluxsx

kayboluxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırdır inşallah....hamileliği genelde rüyada sıkıntıya yorarlar ama inşallah böyle bi durumla karşılaşmazsınız.