Sizde de oldu mu buna benzer eyler???

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve MeLaNqOliqH tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : MeLaNqOliqH
  1. MeLaNqOliqH

MeLaNqOliqH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaslar
    ben temmuzun 4 ünde nişanlandım 18 gün oluo işte
    sewgilimle nişandan 3 ay öncesinden nişan zamanına kadar o kadar kötü şeyler yasadık ki
    birbirimizi yiyoduk herseyimiz batıodu resmen
    hiçbişeyden mutlu deildik o kadar kötüydük nişandan 1 hafta önce ayrılma derecesine geldik
    ama bunu yapamazdık 1 hafta sonra nişanlanıcaktık we herkes biliodu kendime yediremezdim
    zaten onsuz da olamazdım
    aslında kawgalarımızın cogu ondan kaynaklanıodu
    ufacık bişey yapması beni cileden cıkarıodu
    we şöyle diodum hep allahım bana yardım et ne olursa olsun ama herseyin hayırlısı olsun die hep allaha sıgınıodum
    açıkcası korkarak böyle bi işe adım atıodum ama cok da sewiodum
    sonra nişanlandık işte aradan 18 gün gecti we bu 18 gün içinde o kadar iyiyiz ki anlatamam yha sanki ilk baslardaki gibi heyecan mutluluk hersey ilk baslardaki gibi
    kawga etmioruz birbirimizi kırmıoruz
    gün boyu sürekli konusuoruz telefonda ama görseniz öyle güzel ki aşkm bitanem ölürüm sana kurban olurum seni sewiorum bunlar agzımızdan düşmüo
    we beni cok sasırtıo mutlu da edio
    eskiden aramasını beklerdim saatlerce şimdi beklemiorum iç beklemediiim anda calıo telefonum
    msjlar deseniz döktürüo :) anlicaınız o kadar güzel ki hersey
    merak ettiiim şu sizlerde de oldu mu aynı seyler
    böyle ayrılma derecesine geldiniz mi böyle büüük bişeye adım atmanın stresi miydi yoksa
    hani derler yha nikahta keramet wardır bizde şöyle mi demeliyiz nikahta keramet wardı :)
    allahımdan dileğim bozmasın bu mutluluumuzu inş hersey böyle dewam eder
    bişei de merak ediorum nikahtan önce de böyle bişe olur mu ???
    kusura bakmayın cok uzun oldu şimdiden tşkler :kedi:

2. 22 Temmuz 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım tartışmalarınızın derecesini bilmiyorum ama zaten söz ,nişan birbirnizi tanıma sürecidir.arada adapte olamama alışamama olabilir tabi.ufak tartışmalar,evliliğin ilk günlerinde bile olur zamanla oturur.ama bahsettiğim ufak tefek atışmalar,abartı olmayanlar.umarım herşeyiniz yoluna girer ve mutlu bir evliliğe doğru gidersiniz.

4. 22 Temmuz 2009
  5. 35ozge

35ozge bebegım dualarım senınle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahhhh canım hele nıkahtan onceee stresten resmen ınsan bırbırını yıyooo valla bız az kavga etmedık ama kısa surelı oluo canm nısanlılık en gusel zamandır tadını cıkarmaya bakın allah nazarlardan saklasın sızı bızı tum sevenlerı:nazar:kırmayın bırbırınızı hep mutlu olun ıns..:Saruboceq:sevgılerr:nazar:

6. 22 Temmuz 2009
  7. MeLaNqOliqH

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saol cnm benim biraz içim rahatladı tek bizde olmamıs en azındankaydirigubbakcemile5

8. 22 Temmuz 2009
  9. MeLaNqOliqH

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tartışmalarımız ufak tefek seylerdi ama büyütüoduk yada bi sonuca baglayamıoduk yada ilgisiz dawranıodu ama gecti işte hepsi o kadar da büyük sorunlar deil kabul ediorum ben biraz uzatıodum ama cileden cıkarıodu psikopat olmustum gözüm hiçbişei görmüodu belki baska biri olsa dayanamazdı ama o da bende dayandık we gecti bittti hersey cok güzel artık:dance:

10. 22 Temmuz 2009
  11. TheShe

TheShe Guest

Benim bildiğim, gördüğüm en büyük tartışmalar nişanlıyken oluyor :nazar:

12. 22 Temmuz 2009
  13. MeLaNqOliqH

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    uffff öyle söyleme olmasın ben artık cok yoruldum kafamızı dinlioruz ikimizde hersey cok güzel zaten ona da söyledim ben böyleysem senin yüzünden böyleyim sen ii ol ben hep ii olurum hersey saan baglı dedim :jeyyar::kızgın:

14. 22 Temmuz 2009
  15. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ben nişanlı kalmadım hemen evlendik ama o strestendir canım düğün hazırlıklarında bizde birbirimizi yiyoduk yani ama tamamen stres kaynak sonra geçio gidio ................allah bozmasın canım

16. 23 Temmuz 2009
  17. Katze

Katze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    393
    Ödül Puanları:
    163
    ben hiç nişanlanmadım ama bnm kuzenime de böyle oldu aynı anlattığın gibi ama şu an çok iyiler :nazar:

18. 23 Temmuz 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Katiliyorum.....Ailelerinde iliskiye dahil olmasindan kaynaklaniyor sanirsam...

Önceleri sadece iki kisi sevgili iken birden ailelerinde iliskiden haberdar olmasi cok büyük tartismalara neden oluyor...malesef:nazar: