Sizde İlk Aylarda Emzik Kullanmaya Başladınız mı ??

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve KuzuYasin tarafından 1 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1 Nisan 2008
    Konu Sahibi : KuzuYasin
  1. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    bebeğim 9 günlük oldu . emziriyorum , altını temizliyorum gazını çıkarıyorum susmuyor .. Çareyi emzik takmakta buldum . Bazıları ilk aylarda kullanmak iyi değil diyorlar , ama uyandığı zaman öncelikle emziriyorum sonra emziğe başvuruyorum . Ne yapayım kafayı yicem yoksa :KK43:(

2. 1 Nisan 2008
  3. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benimki Bi Turlu Emzik Almiyooo Zorla Recele Batirarak Emzik Veriyoruymmmm Ne Yapim Gece Azina Emzigi Koyunca Bari 10 Dakka Yatiriyo Yoksa Nobet Tutuyorummmmmm

4. 1 Nisan 2008
  5. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim bebeğimde 24 günlük. emziğe alıştırayim diye uğraşıyorum ama nafile. bir türlü emmiyor hemen geri çıkarıyor afacan.

6. 1 Nisan 2008
  7. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızımada 4 günlükken başladık emzik vermeye..abartısız tam 2 ay tutması için uğraştım ben verdikçe o ya ağlıyo yada diliyle taa uzağa atıyordu..şu an 4,5 aylık ve tam da emiyor denemez..sadece uykuya dalarken ara sıra veriyorum bide uykusu bölününce o da azda olsa rahatlatıyor beni...

8. 1 Nisan 2008
  9. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    ya benim bebeğim 3.ayına gird hala emzik almıyor hatta verince aglıyor kızlar

10. 1 Nisan 2008
  11. EU3

EU3 Guest

benim kızım 23 günlük henüz emzik vermedim.memede uykuya dalıyo... böylelikle her fırsatta emzirmiş oluyorum.sonradan emziği alırmı bilmem ama doktorumuz daha emzik için erken olduğunu söylüyor

12. 1 Nisan 2008
  13. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Ben de uğraştım emzik alması çin ama bizimki resmen öğürüyor emziği ağzına koyunca
    Myflowers reçel zararlı olabilir boğazına falan kaçmasın canım aman dikkat et

14. 1 Nisan 2008
  15. fish

fish Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benımkıde canı ısterse emıyor dr 1 aydan once tavsıye etmemıstıılk zamanlar ogurdu sımdı canı ısterse emıyor canım bıldıgım kadarıyla tatlı seylere batırıp vermek dişler için çok zararlı ilerde sorun olabılır

16. 1 Nisan 2008
  17. ayxsxegxuxl nixsxancxixsoy

ayxsxegxuxl nixsxancxixsoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm evet ilk aylarda emzik iyi değilmiş ama care yoksa tabi vericez emziğin iyi olmadığının söylenmesinin nedeni bebeklerin damaklarının çok yumuşak olması bu yüzden sertleşme döneminde damağın önde olmasına neden olurmuş kızlar bana verme dediler ama mecbur kalırsam vericez umarım almaz herkese kolay gelsin ...

18. 1 Nisan 2008
  19. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hakılısn zararlıdırda recel ama ne yapımmm zaten cok hafıf batırıyommm tatlansın emzık dıyeee ayyyyyy ıyyce sınır oldum gecelerı bes dakka yatırmıyooo bende recel verıyomm sankı rusvet verırmıs gıbı cocuk bes dakka sussun dıyeeee