Sizde ilk zamanlarda olusan hamilelik belirtileri nelerdi?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve _chocolate_ tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : _chocolate_
  1. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam arkadaslarim.. Aslinda ben birinci ayin basinda kisamikcik ignesi vuruldum ve 3 ay hamile kalmam yasak. Ancak zaten Pco ve tiroidden dolayi aylardir adet olmadigim icin pekde dikkat etmedim. Sadece belki bir yarari olur diye iki hafta dogum kontrol hapi alip aybasi olmami sagladim iki defa. Üc ay gectikden sonra hamile kalmam icin haplara basliyacagim.

Iki hafta önce adet gördüm ve daha haplari almadan hamile kalmam cok kücük bir ihtimal ancak icimden bir ses acaba diyor.

Sirf sabahlari en az 3 kere tualete cikmak zorunda kaliyorum, bir defa aniden basim döndü, gögüsümde hafif bir sizi hissediyorum sabahlari, isallikde cabasi. Birde kac gündür bel agrisi basladi.
    Sizde bu belirtiler olmus muydu? Test yapdim, tabii ki negativ cikti ama test cok ucuz birseydi evde bulunan dogrulugundan emin degilim dogrusu.

2. 7 Mart 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım ishal deilde kabızlık belirti die biliyorum ayrıca testler ucuz zaten öyle pahalıda deil kan testi yaptır şüphen varsa bendede hiç belirti yok ama en son 26 ocakta adet oldum zaten cok duzenlide deil test yaptım negatif cıktı belirtide yok bu ayın 15 ini bekliyorum bakalım hava değişiminden fln etkileniyorum cok

4. 8 Mart 2010
  5. bullancak

bullancak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    148