Sizde korkuyormusunuz??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fb_qirL tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : fb_qirL
  1. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bu sorum tum anne adaylarına kızlar sızde de oluyormu bılmıyorum ama ben korkuyorum 29. haftamdayım hamılelıgm basından berı bebegıme bısey olcak hasta dogacak yada allah korusun ölecek dıye korkuyorum ılk bebegımı kaybettım ve bende psikolojik olarak yer ettı bebegıme bısey alırken gıymeyı yada kullanmayı nasıp edecek mı dıye dusunmeden kendımı alamıyorum kendımı zorluyorum aklıma kotu seyler getırmıcem dıye ama olmuyor gelıverıyor bebegımı kaybetmek ıstemıyorum inş allahım bebeklerımızı bize bagıslar :KK43:

2. 10 Ağustos 2009
  3. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de de var o. benim ilk hamilelğim ama bebeğime eşya alamıyorum. hele doğsun da diyorum onlar kolay. ben besleyemediğim için çok korkuyorum.13. hafta bitti bugün ama benim bulantılarım hala devam ediyr.....geçmeyecek korkuysu var ben de de.ALLAH bize yardım etsin.

4. 10 Ağustos 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canımsın benim sen ya:teselli:
    bende ilk bebeğimi kaybettim.4.5 aylık filandı hemde..
    kızımda aynı duyguları bende yaşadım..çok çok zor oldu.hatta 3.ayımda işimden ayrıldım filan hani stresimle rahat kafamı veremiyorum diye.
    canım Allah büyük.sen duanıet bol bol.
    birde bir kağıda abdest alıp Ayetel Kürsi,Felak ve Nas'ı yaz.7 kat naylonla onu.kalp tarafına as.soluna yani..
    hiç çıkarma onu.o seni ve bebeğini koruyacaktır Allahın izni ile.
    doğumdan sonrada bebeğine asarsın.benim kızım 6 aylık olacak hala asılıdır.

6. 10 Ağustos 2009
  7. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hepimizin korkusu aynı .İnsallah bebeklerimizi sağ sağlim kucaklarımıza alırız.Rabbim eli ayğı düzgün, sağlıklı sihatli hayırlı evlatlar nasip eder.

8. 10 Ağustos 2009
  9. bayan_66

bayan_66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tek degilsin canim bende korkuyorum ilk hamile kaldigim zamandan beri azicik bi haraketini hissetmesem korkuyrum niye oynamiyor aceba diye ... aceba bana bisey olursa bebegime ne olur fallan diye ... galiba hamilelikte normal :KK70:

10. 10 Ağustos 2009
  11. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ayy bendede var hep kendimi düşünürken buluyorum.allah korusun saglıkla dogacakmı nasıl bişi olcak bana bişey olsa kim bakacak nerelerde kalacak kuzucum diye düşünüp üzülüyorum hatta bazen aglıyorum bile....hamilelik psikolojisi işte.rabbim herkse hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin.amin...

12. 10 Ağustos 2009
  13. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    aynı seylerden bende muzdarıbım walla hamılelıgımın basından berı bısey mı oldu aman yıne kanamam mı war neden mıdem bulanmıyor dıye dıye ıyıce kafayı yemek uzereyım. 9 ay boyle gecmez kızlar valla allahın dedıgı olucak sonucta bende nas felak ve ayet-el kursı yı yazıp sol tarafıma asıcam walla,allaha emanetız...

14. 10 Ağustos 2009
  15. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    beklemek cok zormuş:KK43: bende 29. haftama kadar bişey almadım yenı yenı almaya baslıyorum acele etme canım dedıgın gıbı alınır. mide bulantıları ılk 3 ay cok cektm bırak bısey yemeyı kullanmam gereken ılacı bıle kullanamadım folibol mu neyse onu ama uzulme ılk 4 ay kılo almayı bırak verıyorsun ben kılo verdım tabı daha sonra 11 kılo aldım aminn canım inş allah hepımıze yardım eder.

16. 10 Ağustos 2009
  17. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    gercekten cok zor kaybetmek helekı canından cansa benım bebegım senın bebek kadar buyuk degıldı 1 ay bılemedın 1 bucuk aylıktı senınkı daha da zor olmustur allah o acıyı kımseye yasatmasın tekrar hamıle olana kadar saydım ınanırmısın olsaydı bu kadar haftalık olcaktı diye allahıma sukur tekrar hamıle kaldım hemde baya bı kısa surede dıyorum buna bıle sukur hamıle kalamayan nice anne olmak ısteyen arkadaslar var zaman gecmek bilmiyor iple cekıyorum kızıma kavusacagım gunu bazen kendıme kızıyorum hamılelıgın tadını cıkar diye ama kolay olmuyo canım inş tum bekleyen anne adayları bebeklerıne kavusurlar saglıkla gelırler dedıgını yapıcam canım sureklı dua edıyorum kalbımın ustune asım kalbımde rahatlasın cok tşkler.

18. 10 Ağustos 2009
  19. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    cok saolun kızlar cvplarınız ıcın yoksa deliriyorum sandım tek dusunen ben sanıyordum ama sızde de varmıs hamılelık psikolojisi bu olsa gerek gercekten.inş bebeklerıme saglıklı bi şekılde kavusuruz..