Sizde saglik karnesi çikartiniz mi?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

KIZLAR SİZ DE BEBEKLERİNİZE SAGLIK KARNESİ ÇIKARTTINIZ MI? EŞİME SAGLIK BELGGESİ VERMİŞLER BİR DE VİZİTE KAGIDI SAGLIK KARNELERİ KALKMIŞ YA AYRICA DA ARTIK VATANDAŞLIK NUMARASI İLE BAKILIYORMUŞ BEN DAHA DR A GÖTÜRMEDİM YANİ HASTANEYE GÖTÜRMEDİM HİÇ MERAK EDİYORUM BU ZAMAN KADAR BENDEN BAKILDI SAGLIK BELGESİ VE NUFUS CÜZDANI YETERLİ Mİ ACABA BİLENLERİNİZ CEVAP YAZABİLİR Mİ SAOLUN ŞİMDİDEN....a.s.

2. 2 Ağustos 2008
  3. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    biz sigortasını yaptırdık oğluşumun.ama artık sağlık karnesi olmadığından sadece kimlikle muayene oluyoruz.

4. 2 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

YANİ ANLADIGIM KADARIYLA BENİM ELİMDEKİ BELGELER YETERLİ ÖYLE Mİ VİZİTE KAGIDI OLDUGUNA GÖRE DEMEKKİ SİORTALI ARTIK KIZIM BİRİCİK KUZUM benneyaptımki cahilliğimi bagışla da ne bileiym merak ediyorum şimdi dr a götürecegim de devlet hastanesine hani bu belgeleri görünce demesinler eksik var diye bu yuzden yani.....yerimseniben

6. 2 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

8. 2 Ağustos 2008
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ssk ya gidip kayıt yaptırıyorsun ama sağlık karnesi vermiyorlar.tc numarası yeterli oluyor.birde bişey daha duydum sosyal güvencesi olmasada devlet hastaneleri bebek 1 yaşına gelene kadar ücretsiz bakıyor diye.

10. 2 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

koskoca sited eiki kişi mi bu bilgiye sahip oldu o zaman hıh :dilcikar:

12. 2 Ağustos 2008
  13. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eşim işyerinden vizite kağıdı aldı.oğlumun nüfus cüzdanı fotokopisiyle bağlı bulunduğumuz ssk bölge müdürlüğüne kayıt yaptırdık.sanırım sizin de önce kayıt yaptırmanız gerekiyo.umarım yardımcı olabilmişimdir.

14. 2 Ağustos 2008
  15. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    biz emekli sandığına bağlı olduğumuz için karne çıkarttırdık..ama ssk karne vermiyor..oraya gidip kayıt yaptırıyorsun..sonrasın da ise sadece kimliğin devreye giriyor...

16. 2 Ağustos 2008
  17. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    saranurcum canım ben sağlık karnesi çıkarttım oğluma, doğumdan hemen sonra bile soruldu bize çünkü, şimdi onunla baktırıyorum

18. 2 Ağustos 2008
  19. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bağlı bulunduğununuz ssk müdürlüğünden bebeğin kimlik numarasını güncelletiyorsunuz sonraki tüm işlemleriniz nufus cüzdanı üzerenden hallediliyor.
    Not: ssk müdürlüğünden istenilen evraklar;
    çalışan adına vizite kağıdı ve kimlikler (çalışan+bebek)