sizdede oluyor mu?????????*

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve hafsaa tarafından 12 Mart 2008 başlatılmıştır.

12 Mart 2008
    Konu Sahibi : hafsaa
  1. hafsaa

hafsaa Guest

kızlar 5 gundur gogus kafesımde acı hıssı varr ..sol göğüsümün hemen altında ve iki göğsüöün ortasında acı var. Dokunduuğum zaman da ağrı yapıor ve gece uyurken sağa sola döndüğümde uykudan uyanıyorum acıden. Sizede oldumu? Sanki biraz şiştide gibi geliyor bana.. Dr'uma söledim ama normal diyip geçiştirdi. Zaten ilgnç bir doktor herşeye normal diyor. Pek rahatlamadım açıkcası. Bebek baskı yaparmış ondan olurmuş ama bu kadar bir ağrı özelliklile bir noktoda olabilirmi????uyuyamıyorum acıdan dehşet bişey ...

bole arkadaşlar var mı??
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 12 Mart 2008
  3. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun.bence dayanamayacak gibi oluyorsan mutlaka bir doktora görün derim. ihmal etme..hemen yarın sabah git.aklında kalmasın.

4. 12 Mart 2008
  5. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende öyle bişi yok ama doktorun herşeyi böyle geciştiriyorsa başka bir doktora görün derim..

6. 13 Mart 2008
  7. xxyxixldxixzxx

xxyxixldxixzxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Bende de oldu ama 1 gün sürdü
    Önemli bir şey olduğunu sanmıyorum ama istersen bir doktora görün.

8. 13 Mart 2008
  9. hafsaa

hafsaa Guest

teşekkutler kızlar 2 gun once dr daydım reflü olabılır dedı ama bu farklı bısey anlamadım gıttı dr degıstırme gıbı durumum soz konusu degıl cunku yaşadıgımyer kucuk ve dr yok

10. 13 Mart 2008
  11. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım gecmıs olsun;
    benımde ıkıncı kızımda olmustu doktorum da normal dedı.bende de yemegı fazla yedıgımde cay kahve fazla ıctıgımde carpıntının yanısıra oyle bı sıkısma oluyordu kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
    gogsumun ortasında kaburgalarım sıkıstırıyordu o hamılelıgınden kaynaklanıyor beebek buyudukce yerı daralıyor ondan oluyor:KK46::KK46::KK46:
    ben dalga gecerdım sımdı yırtık gogus kafesımı agzımdan cıkacak dıye:)))))))))))))))))sırnaşık şey
    yapı olarakta mınyonum beden kucuk bebek sıgmadı ıcerıye:))))))))))))sırnaşık şey

cıddı bısey degıldır ma ıcım rahat etsın dıyorsan gıt bı doktora
    ama onları dert etme gececek hepsı.tadını cıkar hamılelıgının:teytey::teytey::teytey:

12. 13 Mart 2008
  13. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hafsaa benim de sağ kaburgamın altına ağrı giriyor solda olsa kalpten şüpheenicem yani.. öyle sıkıştırıyor .. geçtiğimiz 10 gün içinde karnım büyüdü bayağı.. ben de minyonum.. 24 ünde randevum var bakalım sabredecez.. burun kanaması ve kabızlık da diğer sıkıntılarım ama hepsine değer napalım ..

14. 13 Mart 2008
  15. hafsaa

hafsaa Guest

evet cdanım ya buyudukce bebekler bıraz cekecegız gıbı ama deger ne yapalım az kaldı

16. 13 Mart 2008
  17. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha ne ki cnm yaaa.. 5 -5,5 aylıklar .. 8-9 ayda nasıl olucaz nasıl yatıcaz , doğrulup kalkıcaz bilmiyom walla.. bana eşim yardım ediyor şimdiden.. zorlanıyorum yani.. ilerisini düşünemiyom bile.. kafamçokkarıştı

18. 14 Mart 2008
  19. hafsaa

hafsaa Guest

ya bende bana nazlanma dıyo benımkı daha dur dıyo sımdı boleysen vay halımıze:)