size bir haberim var çift çizgi :))

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve MaviEge tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : MaviEge
  1. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar 7 ay önceki sevincimi yaşıyorum.bugün evde test yaptım iki kere ikisi de çift.doktora gittim acilen,ultrasonda kese görünmedi çok yeni olduğu için.düşünün adetime iki gün var daha.24ünde adet oldum en son martın.doktorum,büyük ihtimalle hamilesin dedi.korkumuz dış gebelik veya boş gebelik olmasın.rabbim inşallah yanıltmaz.cuma adet olmam lazım.bir kaç gündür mide bulantım var , baş dönmesi falan.bel ağrılarım ve akıntım var çok.daha 3 hafta 3 günlük falan yani.haftaya görünürse kese ,dedi,doktorum,ilaç ve iğneye başlıycakmışız.çünkü ben 7 ay önce kürtaj olmuştum kızlar bebeğimin kalbi durmuştu .daha üzüntüm çok yeniyken çok mutluyum şuan.çift çizgiyi görüp hamile olmama ihtimalim yokmuş.umarım keseyi de görürüz.hemen size hbr eeyim dedim.rabbim isteyen herkese versin.çift çizgiyi görüp,hamiş olmayan yok dimi. hihoyyyt :nazar:

2. 15 Nisan 2009
  3. ayyy cnm cok sevındım ya tebrıkler sımdıden allah hepımıze nasıp etsın :CüvCüv: :1hug: a.s.

4. 15 Nisan 2009
  5. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    saol canım umarım bir aksilk olmaz.umarım kanamam lekelenmem olmaz.umarım dış gebelik yoktur.rabbim hayırlısıyla haftaya ultrsaonda görmeyi nasip etsin , inşallah.

6. 15 Nisan 2009
  7. bozturk15

bozturk15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tebrik ederim canım allah hakkında hayırlısını versin rabbim isteyen herkese anne olmayı nasip etsin.:nazar:

8. 15 Nisan 2009
  9. bozturk15

bozturk15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar bende birkaçgündür sol kasığımda ağrılar var üşüttümmü acaba diyecem mümkün olduğunca kendimi sıcak tutuyorum arada tuhaf sesler geliyor sol kasığımdan geçende bir arkadaşta sesler gelmesinden bahsetmişti tuhaf birşey birde yüzümde ve vücudumda sivilcelr çıkmaya başladı tek tük aynı sorunları yaşayan veya duyan arkadaşlarımız varsa paylaşırsanız sevinirim

10. 15 Nisan 2009
  11. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım inşallah haftaya ultrasonda görürüz keseyi de ,dış gebelik değildr.

12. 15 Nisan 2009
  13. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    üşttün sanırım canım.dikkat et adet dönemin yakın mı ?sivilce ben de genelde ozaman olur.

14. 15 Nisan 2009
  15. bozturk15

bozturk15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    26 sında olmam gerekiyor inş. gecikirimde bende hamiş olurum kendime çok dikkat ediyorum üşütmemek için her tedbiride alıyorum ama inş. normal bir üşütme değildir yumurtlama günümden sonra bunlar meydan agelmeye başladı allahtan hayırlısını diliyorum.:Saruboceq: :Saruboceq:

16. 15 Nisan 2009
  17. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlısı olsun canım inşallah sen de hamişsindir :))

18. 15 Nisan 2009
  19. bozturk15

bozturk15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inş. tşk ederim canım kaç cocuğun var senin yoksa ilkmi ?